Jump to content
Dogomania

Grupa do zadań specjalnych czyli dwie jamnice i doberman ;)


Amber

Recommended Posts

[quote name='Amber']Nad morzem nie leżę plackiem na piachu, tylko chodzę na długie wycieczki po plaży, rozkoszując się powietrzem, zapachami i dźwiękami.

Morze jest cudownie zmienne, a góry stoją i stać będą. Nuuuuuda :evil_lol:[/QUOTE]


:loveu:Popieram :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Morza nie da się zamknąć na zdjęciu, ani na żadnym filmie... Tak jak pisałam, góry są piękne na obrazkach, ale nudne w swojej stałości. Morze zmienia się co sekundę, nie da się go zatrzymać, jest niesamowite w swojej dynamice. Dodając do tego wiatr, zapachy, dźwięki... Zmysły są atakowane zewsząd tworząc jedyne w swoim rodzaju odczucie.

Ja byłam chyba kiedyś rybakiem w poprzednim wcieleniu... Albo piratem :diabloti: :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Amber']... Życie by mi to uratowało ;)[/QUOTE]
Tak , to ratuje zycie .Ja tez laze po plazy i ide tam gdzie nie ma ludzi za duzo , nie napisalam Ci , ze nasza miejscowka jest w Krynicy Morskiej . Skreca sie sie z trasy w Nowym Dworze , do Gdanska nawet nie dojezdzamy . To by bylo sporo dalej bo tam juz traffic i pelno narodu .

Te domki n aplazy widzialam juz gdzies , zadzwonie popytam , dziekuje Marmara

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Amber']

Morze jest cudownie zmienne, a góry stoją i stać będą. Nuuuuuda :evil_lol:[/QUOTE]
o to to, no chyba że trafisz na śniegową lawinę to jest na co popaczeć jak śnieg wciąga narciarzy :diabloti::evil_lol:

ja tez wolę morze no i Brutis zapewne też woli morze :multi:

Link to comment
Share on other sites

Ja morze też lubię :) Ale góry są mi bliższe ;)
Poza tym góry to przecież nie lita skała (przynajmniej dopóki się nie dojdzie do grani) ;) Ja tam się nigdy nie nudzę, idąc cały czas napotykamy coś nowego, zmienia się krajobraz, otoczenie :)

Link to comment
Share on other sites

[url]http://tablica.pl/oferta/do-adopcji-za-darmo-dobermany-z-rodowodem-ID2ZwQp.html#df49309db4[/url] :diabloti:

A tu chyba komuś pseudo przestało iść :shake: [url]http://tablica.pl/oferta/oddam-dwa-psy-pilnie-ID30I9h.html#df49309db4[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aleks89']No chyba nigdy nie zrozumiem:lol:Tylko pozostaje kwestia tego po której stronie leży wina.:diabloti:[/QUOTE]

oczywiście Oleczku że po mojej...(wedle Ciebie). A serio to nie rozumiem po co ustalać czyjąś winę? :roll:
Widzisz-niby taki tolerancyjny jesteś a jak ktoś trochę Ci nie odpowiada np swoimi wypowiedziami to trzeba go zjechać równo i wytykać palcami . Nie znasz mnie tak na prawde a czepiasz sie .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='betty_labrador']oczywiście Oleczku że po mojej...(wedle Ciebie). A serio to nie rozumiem po co ustalać czyjąś winę? :roll:
Widzisz-niby taki tolerancyjny jesteś a jak ktoś trochę Ci nie odpowiada np swoimi wypowiedziami to trzeba go zjechać równo i wytykać palcami . Nie znasz mnie tak na prawde a czepiasz sie .[/QUOTE]

ja bym nie nazwała jakoś Olka tolerancyjnym :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Ja pierdzielę... Od kilku spacerów mam przeprawy z dzikami. Przestałam właściwie chodzić nad Wisłę, bo dosłownie się tam roi od dzików. Ale widocznie Wisła wylała i straciły tereny żerowe... Przed chwilą siedziałam sobie z kumplem na ławce przy głównej osiedlowej drodze, bardzo ruchliwej. Jeżdżą tam autobusy, sporo ludzi nawet o tej porze. Siedzimy, gadamy... Byłam z jamnicami. Nagle Cortina zaczyna szczekać, odwracamy się a tam "mama dzik", "tata dzik" i 8 młodych :mdleje:Zachowaliśmy się jak ostatni kretyni, kumpel złapał psy, żeby się nie darły, bo dziki się wyraźnie poczuły zagrożone, a ja zaczełam odplątywać flexi z ławki, zamiast brać nogi za pas :evil_lol: Do tego zostały nam fajki na ławce i kumpel zaczął się drzeć "łap fajki, faaaajki, na Boga!" :evil_lol: Jakby jakiś kataklizm nadchodził i trzeba było zabierać cały dobytek życia :eviltong: uciekliśmy na drugą stronę drogi, a te za nami... Więc my z powrotem, a akurat przejeżdżał autobus i chyba je spłoszył bo uciekły w stronę drugiego osiedla...

Oczywiście potem zaciesz maksymalny, że "palenie zabija" ale serio, trzeba było wiać i się nie patrzyć, a nie szarpać smycze i wracać po papierosy :evil_lol: W każdym razie już nie wiadomo gdzie chodzić, żeby nie spotkać dzików... Łażą rano, po południu, wieczorem... Strach iść na sralnik. Straż Miejska temat olewa, a dzwonimy za każdym razem jak je spotykamy :p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aleks89']To może autobus?Tramwaj?Pociąg?:lol:[/QUOTE]
Czołg, lotniskowiec...? :hmmmm: :evil_lol:

[quote name='Okamia']O widzę, że tu też fani morza :loveu:[/QUOTE]
Ja jestem ogromnym fanem morza, szkoda, że tak rzadko się widzimy :eviltong:

Jari to by dostał mega świra na fale... On nawet te z jeziorka chce chwytać, a co dopiero takie duże ;) A jakby spał pięknie po całym dniu po plaży :loveu: No i w jego przypadku dieta rybna się sprawdza genialnie, niestety ryby w Wawie są cholernie drogie i rzadko mu je daje... Jakby mieszkała nad morzem, to miałby je dużo częściej... Nic tylko się przeprowadzać ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Amber']
Ja jestem ogromnym fanem morza, szkoda, że tak rzadko się widzimy :eviltong:

Jari to by dostał mega świra na fale... On nawet te z jeziorka chce chwytać, a co dopiero takie duże ;) A jakby spał pięknie po całym dniu po plaży :loveu: No i w jego przypadku dieta rybna się sprawdza genialnie, niestety ryby w Wawie są cholernie drogie i rzadko mu je daje... Jakby mieszkała nad morzem, to miałby je dużo częściej... Nic tylko się przeprowadzać ;)[/QUOTE]

Jako córka marynarza (jest lans :cool1:) uwielbiam morze (jeziorka i strumyczki o ile są czyste też ) i wierz mi, że przyjmuję schizę jeżeli raz do roku nie zobaczę wielkiej wody :diabloti: Pobyt nad morzem mnie mega wycisza i potem jestem ****ing oaza spokoju :evil_lol: A teraz byłam pierwszy raz w górach i oprócz widoczków to nie ma nic ciekawego... jedynie żałuję, że psów nie mogłam wziąć bo by sobie połaziły :roll:

pod to wrzuć Finkę: [url]http://en.wikipedia.org/wiki/Marauder_(vehicle)[/url] :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

dziki spoko temat :cool3:
Nas to już się nawet nie boją. Mijamy się na luziku. Przychodzą wyżerać konisiom marchewki, albo inne rarytasy, a nie ukrywam, że czasami sama im coś dorzucę. Mały luz, zyjemy sobie w symbiozie. One nie gonią nas, my ich, i przed dzikiem wcale nie jest dobrze uciekać. Na pewno nie jak są blisko.

I powiem wam szczerze, widziałam kiedyś filmik z Dogo argentino, z ich prób z dzikami. Dzik w zagrodzie, wpuszczają psy i sprawdzają reakcję. Dzik na ogół to stary wyjadacz, wiec potrafi sobie radzić z psami, a jak pies młody to figę wie, i chodzi tylko o to czy mają powera żeby atakować, czy nie. No i 3 DA latają dookoła tego dzika, nic się ciekawego nie dzieje, a tu wpiernicza jakiś mały terrierek- i taki mały kozak, ze dzik miał przerąbane :eviltong: Także gdyby Finka miała dzikom sprostać to mogła by niejednego zdziwić :diabloti:


a co do morza, wielbie morze, ale oczywiscie daaaleko jest wiec chyba od 5 lat nie byłam :placz: w tym roku obiecalam sobie, że chociaz na weekend ale pojedziemy :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Amber'][URL]http://tablica.pl/oferta/do-adopcji-za-darmo-dobermany-z-rodowodem-ID2ZwQp.html#df49309db4[/URL] :diabloti:

A tu chyba komuś pseudo przestało iść :shake: [URL]http://tablica.pl/oferta/oddam-dwa-psy-pilnie-ID30I9h.html#df49309db4[/URL][/QUOTE]
ten drugi link to namnazacze z Zabek , pamietam te ich ogloszenia , widac ustawa troche pomogla , nie ma mnozenia to psy out .
skurwysyny

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...