Jump to content
Dogomania

Grupa do zadań specjalnych czyli dwie jamnice i doberman ;)


Amber

Recommended Posts

Mnie to śmieszy, ze zachowujecie sie tak jakbyscie pierwszy raz odkryły jakie poczucie humoru ma Aleks.

Oraz to, ze nie lubię hipokryzji i świętego oburzenia na to, ze ktoś negatywnie skomentował zdjęcie. Kazdy z nas to tu robił, tylko jak pisze, nikt sie wcześniej nie skarżył bo nie miał jak. Od dzis trzeba sie będzie pilnować i wklejac anonimowe fotki z netu, najlepiej z Japonii albo Kazachstanu żeby nikt, nikt nie miał pretensji ;p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Amber']Mnie to śmieszy, ze zachowujecie sie tak jakbyscie pierwszy raz odkryły jakie poczucie humoru ma Aleks.

Oraz to, ze nie lubię hipokryzji i świętego oburzenia na to, ze ktoś negatywnie skomentował zdjęcie. Kazdy z nas to tu robił, tylko jak pisze, nikt sie wcześniej nie skarżył bo nie miał jak. Od dzis trzeba sie będzie pilnować i wklejac anonimowe fotki z netu, najlepiej z Japonii albo Kazachstanu żeby nikt, nikt nie miał pretensji ;p[/QUOTE]

No i tak będzie najlepiej,skoro dalej nie rozumiesz różnicy między wyrażeniem opinii nawet krytycznej a niezbyt przyjemnym dla właściciela obśmianiem.

A właśnie przed chwilą obejrzałam ostatnie fotki Twoich psów.Jamniczki cudne:loveu:,ale co się dzieje z dobkiem?Jeszcze trochę i stawy mu wysiądą,a tusza przysłoni te pięknie przystrzyżone uszy:crazyeye:.

Pozdrawiam z moim upośledzonym poczuciem humoru:hand:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nikt']No i tak będzie najlepiej,skoro dalej nie rozumiesz różnicy między wyrażeniem opinii nawet krytycznej a niezbyt przyjemnym dla właściciela obśmianiem.

A właśnie przed chwilą obejrzałam ostatnie fotki Twoich psów.Jamniczki cudne:loveu:,ale co się dzieje z dobkiem?Jeszcze trochę i stawy mu wysiądą,a tusza przysłoni te pięknie przystrzyżone uszy:crazyeye:.

Pozdrawiam z moim upośledzonym poczuciem humoru:hand:[/QUOTE]
Widzę, że Klementynka potrzebuje adwokatów :p

Chcesz się czepiać - czepiaj się z sensem. Jamniki są paskudnie zapasione, szczególnie Cortina. Jari natomiast waży 40 kg z groszami, czyli w dolnej granicy wzorca. Pewnie się naoglądałaś za dużo pseudodobków-sarenek, gdzie samce ważą po 30 kg, ale Jari nie należy do tej grupy. Nie może też przypominać szczylka Klemantynki bo jest dojrzałym, ponad 3 letnim psem. Radzę jeszcze raz zajrzeć do wzorca ale pooglądać rodowodowe dobermany. :lol:

Pooooza tym Jari ma chory układ pokarmowy i to, że waży 40 kg a nie 30 jest moim wielkim sukcesem i nie mam zamiaru się tym martwić, ale cieszyć. Ale miło, że życzysz mu chorych stawów. To ten odwet za "jamniczka"? Z klasą :happy1:

[quote name='asiak_kasia']Wróciłam :diabloti:

i nikt nie zauwazył mojego nowego banerka :placz: to jest prawdziwy problem! a nie te wasze dywagacje :eviltong:[/QUOTE]
Ja zauważyłam :multi:

[quote name='PaulinaBemol']Dzień Dobry! Asiak_kasia tak zachwalała że przyszłam zobaczyć co się u was dzieje, może się trochę rozerwę :P[/QUOTE]
Witaj w krainie zła ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aleks89']Amber kogo ty cytujesz?ducha?głosy słyszysz jest już ,aż tak źle?:lol:[/QUOTE]
To po tych porostach chyba... Za dużo badań nad nimi ostatnio przeprowadzałam :roll:

[quote name='asiak_kasia']:evil_lol:
ja uwielbiam dogo, serio, uwielbiam, to lepsiejsza rozrywka niz każdy kabaret :cool3:[/QUOTE]
Kasiu jak możesz pisać o swoich sukach, że są "szarobure?" Nie obrażasz się za to sama na siebie?

Link to comment
Share on other sites

kurde a miałam się uczyć .....

ej jamniki to okropne parówy jak mój ojciec chodził z Bemolem na spacer zawsze na widok jamnika wydawał komendę "Bemol Parówka idzie bierz kolację " :razz: tylko jakoś Bem się nie kwapił ku skosztowaniu....

a tak serio niestety znam tylko jednego fajnego jamnika i też raczej normalny nie jest i oczywiście zatuczony :loveu: a mój facet chce jamnika.....jak mu powiedziałam na wystawie że jak razem zamieszkamy to kupie CC to obejrzał pogłaskał stwierdził że spoko. A potem zaprowadził mnie na ring "psów dla prawdziwego faceta" i oznajmił że on bierze jamnika i będziemy sobie razem na spacerki chadzać....

aaaa.... Amber oczywiście twoje parówy tfu jamniczki na pewno są fajne :loveu:

Edited by PaulinaBemol
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nikt']:laugh2_2::laugh2_2::laugh2_2:Ot i wylazła z [B]Amber[/B] mentalność Kalego:laugh2_2::laugh2_2::laugh2_2:

Jamniczki i tak są cudne,bo kocham jamniki miłością niezmierzoną.:loveu:[/QUOTE]
Kalego? Chciałaś iść za tym przykładem to trzeba było się chociaż przyczepić do czegoś prawdziwego... Nie wiem... kiepska sierść, blizny na ryju i poza, modzele na pół kilometra, zapalenie spojówek, łażenie inochodem, puszczanie bąków, robienie głupich min... Cokolwiek. Ale waga? No kamon.

Btw kochasz jamniki więc cię nie powinno razić nazwanie czyjegoś psa, jamniczkiem :niewiem:

[quote name='PaulinaBemol']kurde a miałam się uczyć .....

ej jamniki to okropne parówy jak mój ojciec chodził z Bemolem na spacer zawsze na widok jamnika wydawał komendę "Bemol Parówka idzie bierz kolację " :razz: tylko jakoś Bem się nie kwapił ku skosztowaniu....

a tak serio niestety znam tylko jednego fajnego jamnika i też raczej normalny nie jest i oczywiście zatuczony :loveu: a mój facet chce jamnika.....jak mu powiedziałam na wystawie że jak razem zamieszkamy to kupie CC to obejrzał pogłaskał stwierdził że spoko. A potem zaprowadził mnie na ring "psów dla prawdziwego faceta" i oznajmił że on bierze jamnika i będziemy sobie razem na spacerki chadzać....[/QUOTE]
To życzę powodzenia w życiu z jamnikiem. Niezapomniane przeżycia gwarantowane :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Amber']Mnie to śmieszy, ze zachowujecie sie tak jakbyscie pierwszy raz odkryły jakie poczucie humoru ma Aleks.[/QUOTE]
Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia, ja wiem jakie poczucie humoru ma Aleks, więc najprawdopodobniej nie poczułabym się urażona, gdyby napisał coś podobnego o moich psach, ale Klementynka nie zna Aleksa, więc nie dziwię się, że mogła nie zrozumieć takiego specyficznego żartu ;)

Link to comment
Share on other sites

No proszę,napisałam dwa posty i już wszystko wiadomo :
że jestem adwokatem Klementynki
że nie znam się na dobermanach
że życzę psu kłopotów ze stawami
że razi mnie nazwanie psa jamniczkiem

A gdzie to jest napisane:???::???::???:

Stanisław Lem kiedyś napisał,że dopóki nie skorzystał z internetu,nie wiedział,że na świecie jest tylu idiotów.

:bye::bye::bye:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Amber']Ale ja nie pisałam o Klementynce, tylko o "stałych bywalczyniach".[/QUOTE]
Znam poczucie Aleksa ale w sumie nie do niego sie odnioslam bo nawet nie wiem kto co pisal jakos szkoda mi czasu na dokladne sledzenie :) akurat te teksty mi sie w ogole nie spodobaly i mam do tego swiete prawo ... Ale widze ze jak cos jest nie po mysli innych to trzeba siedziec cicho.. A ja akurat nie jestem jak glupia owca gdzie jedna pojdzie to cale stado za nia... Mam swoje zdanie to je wypowiadam. Ot to.. Rozumie Klementynke i tyle...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nikt']No proszę,napisałam dwa posty i już wszystko wiadomo :
że jestem adwokatem Klementynki
że nie znam się na dobermanach
że życzę psu kłopotów ze stawami
że razi mnie nazwanie psa jamniczkiem

A gdzie to jest napisane:???::???::???:

Stanisław Lem kiedyś napisał,że dopóki nie skorzystał z internetu,nie wiedział,że na świecie jest tylu idiotów.

:bye::bye::bye:[/QUOTE]
Eeee napisane jest w twoich postach? Weszłaś tu znikąd (tj znam taką opcje, jak zobacz wszystkie posty) pisząc jakieś bzdury. Nick masz faktycznie adekwatny.

Sugerujesz, że jestem idiotką, bo nazwałam psa twojej koleżanki jamniczkiem? Coraz lepiej :lol:

[quote name='zaba14']Znam poczucie Aleksa ale w sumie nie do niego sie odnioslam bo nawet nie wiem kto co pisal jakos szkoda mi czasu na dokladne sledzenie :) akurat te teksty mi sie w ogole nie spodobaly i mam do tego swiete prawo ... Ale widze ze jak cos jest nie po mysli innych to trzeba siedziec cicho.. A ja akurat nie jestem jak glupia owca gdzie jedna pojdzie to cale stado za nia... Mam swoje zdanie to je wypowiadam. Ot to.. Rozumie Klementynke i tyle...[/QUOTE]

[quote name='motyleqq']stałe bywalczynie po prostu są w stanie zrozumieć punkt widzenia Klementynki ;)[/QUOTE]
Ja też mam swoje zdanie i je wypowiadam. Jak na razie to mi sugerowano, że tuczę mojego psa i niszcze mu stawy, oraz, że jestem idiotką. To się dopiero nazywa brak poczucia humoru :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

skoro już mowa o jamnikach :) wiecie może coś więcej o króliczych szorstkowłosych? dla kogo się takie psy nadają? jak to wygląda z charakterem [B]rasowych [/B]jamników? czy raczej jest jakaś ogólna tendencja czy każdy jamnik ma swój indywiudalny charakter i różnie można trafić?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...