Jump to content
Dogomania

Grupa do zadań specjalnych czyli dwie jamnice i doberman ;)


Amber

Recommended Posts

Jak będzie po Jarim to na pewno czekolada... A jak jeszcze za życia Jariego... to w sumie pewnie też :evil_lol: Nie lubię czarnego koloru i tyle ;)

[QUOTE] p.s. ten cienki łańcuszek to się nie zerwał na Dobku? :crazyeye: [/QUOTE]
No ja też nie wiem jak to możliwe, magia chyba :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Amber']Jak będzie po Jarim to na pewno czekolada... A jak jeszcze za życia Jariego... to w sumie pewnie też :evil_lol: Nie lubię czarnego koloru i tyle ;)


No ja też nie wiem jak to możliwe, magia chyba :evil_lol:[/QUOTE]

ee tam, czarnym podpalanym KOPIOWANYM, też bym nie pogardził.. co nie zmienia mojego zdania, że wolę czekolady :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Amber']Kiedyś też bym brała co by było, ale teraz już jestem wybredna :lol:[/QUOTE]

aż do takiego stopnia? Dobek to nie mój temat, ale jeśli.. to w zasadzie nie liczy sie już kolor, ważne by był kopiowany :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Amber']No, mi się czarne średnio podobają... Mocno średnio ;)

Że kopiowany to podstawa :diabloti:[/QUOTE]


Jari jest ok, ale zważając na charakter.. szczerze? nie dałbym rady chyba z takim psem.. może już nie charakter mam na myśli, a problemy zdrowotne..

Link to comment
Share on other sites

Charakter dobermana jest dla pasjonatów, nie ukrywam ;)

Zdrowie... On akurat jest wyjątkowo chorowity przez ten żołądek, wtedy siada cały organizm... Na to się nie patrz, bo to nie jest wyznacznik całej rasy.

Ale i tak jestem zadowolona bardzo, że ta rana po pogryzieniu się zarosła szybko i bezboleśnie. Jak na innym psie :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Amber']Charakter dobermana jest dla pasjonatów, nie ukrywam ;)

Zdrowie... On akurat jest wyjątkowo chorowity przez ten żołądek, wtedy siada cały organizm... [B]Na to się nie patrz, bo to nie jest wyznacznik całej rasy.[/B]

Ale i tak jestem zadowolona bardzo, że ta rana po pogryzieniu się zarosła szybko i bezboleśnie. Jak na innym psie :lol:[/QUOTE]

ależ ja na to nie zwracam szczególnej uwagi.. napisałem ogólem.. :)

Link to comment
Share on other sites

Spoko, spoko :) Jari gdyby nie jego przypadłości jak na rasę jest całkiem zdrowy, np. serce, nie ma nadwagi itp. :evil_lol:

Dobermany mają to do siebie, że czasem same sobie krzywdę robią swoim nieogarem życiowym ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Amber']Spoko, spoko :) Jari gdyby nie jego przypadłości jak na rasę jest całkiem zdrowy, np. serce, nie ma nadwagi itp. :evil_lol:

Dobermany mają to do siebie, że czasem same sobie krzywdę robią swoim nieogarem życiowym ;)[/QUOTE]

wiem.. a co do wagi - moim zdaniem jest idealny. w jakim jest wieku?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Amber']W marcu skończył 3 lata. Waży 40 kg, czyli minimalnie jeżeli chodzi o wzorzec, ale szczerze to nie wyobrażam go sobie z wagą 45 kg. Wyglądałby jak pulpet.[/QUOTE]

Młodzieniaszek jest.. i ma super wage. w nie myślałaś żeby utyć go do 50kg? przecież wtedy wyglądałby groźnie :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Ech... Ja bym chciała cofać czas w jego przypadku... Żeby był wiecznie młody...

Nie myślałam wyobraź sobie :diabloti: Choć to dziwne, mieć groźnego psa i nie chcieć mu dodawać "powagi" :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Mam tu na osiedlu jednego(wspominałem kiedyś)i odkryłem ,że to nie jest rotek:diabloti:tylko dobek ,stary co prawda ale hmm no ten Jarek x 2 :diabloti:A jego pan mi zabrania popołudniu chodzić na pola "bo ja tak chodzę od 9lat":diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...