Jump to content
Dogomania

Katowice 2007


musia

Recommended Posts

[quote name='panienkabubu']
Mam też smutną informację,
prawdopodobnie to będzie ostatnia wystawa w Katowicach, bo Spodek ma iść do rozbiórki/remontu (tego nie wiem dokładnie, bo nie usłyszałam).. :placz: I na razie się nie martwimy tym, jednak po wystawie w 2007 trzeba będzie albo zrezygnowac z wystawy w Katowicach albo szukać innego miejsca na nią.. To takie bardziej organizacyjne..
No i chyba to tyle :)[/quote]
Ja tak podświadomie zawsze na wystawie katowickiej sobie myślę,gdzie byłaby taka duża wystawa,gdyby nie było spodka....Targi Katowickie nie są od ubiegłego roku zachęcającą lokalizacją...:roll:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dzięki za info, bardzo przydatne :)
W tym roku byłam tylko jako widz na tej wystawie, ale bardzo dobre wrażenie zrobił na mnie ring jamników - duży, przestronny i lekko schowany - trafi do niego tylko ten, komu naprawdę na tym zależy. ;) W 2007 zgłaszam psa i mam nadzieję, że będzie równie dobrze zorganizowane. :)

Link to comment
Share on other sites

Hmmm... ponieważ od lat biorę udział w organizacji katowickich wystaw, czuję się w obowiązku wyjaśnić kilka błędnych informacji:
1. Nie jest to ostatnia wystawa i nic nam nie jest wiadome o remoncie czy też wyburzeniu (???) Spodka
2. Propozycja zorganizowania wystawy 4-ro dniowej i podniesienia tym samym limitu do 4500 dotyczy ew. wystaw w latach następnych - w roku 2007 przyjęte będzie [U]wyłącznie[/U] 3500 zgłoszeń!
3. Poruszane na zebraniu kwestie wystawowe w wiekszości mają charakter propozycji (np. wydawanie kart ocen zwycięzcom ras na ringu honorowym), nie pewników.

Prawdą jest natomiast, że zgodnie z nowym Regulaminem Konkursu Młodego Prezentera dzieci i młodzież do konkursu Młodego Prezentera winny zgłaszać się do 19 stycznia 2007 - bowiem wszyscy uczestnicy muszą być ujęci w katalogu. Zgłoszenia na wystawie nie będą przyjmowane.

Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Cześć :) Ja chcę wystawiać Gordiego i w Styczniu pojedziemy do ZK (podobno jak pies ma 1,9 to nie jest za "stary" na wystawianie) wyrobić rodowód :) mogę kogoś prosić aby wytłumaczył mi na gg (6279061) jak wystawiać psa, jak nauczyć go biegania po ringu i postawy wystawowej. A teraz pytanie do wszystkich ;-) Czy za pierwszym razem lepiej wynająć dog handlera, czy (w moim przypadku, bo mam 12 lat) startować w konkursie na młodego prezentera? Przepraszam, że tutaj pisze jak coś to skasuje post. Ja chyba jadę do katowic na 80% w sobote na goldenki:multi:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...