Jump to content
Dogomania

Mentorek [*] , Leosiek , Surcia i rudy Rucio


WATACHA

Recommended Posts

Przesadziłam z tym 800 :P?

 

Jeżeli 350 sam tłuszczak, plus gruczoły.Nie wiem ile gruczoły, ale niedużo chyba jeżeli coś w okolicy jest wycinane?No ale zęby 200 na pewno to już jest 550 i prześwietlenie 70 zł chyba.

Jednak gdyby liczyć gruczoły i tłuszczaka w jednej cenie to faktycznie przesadziłam troszkę :)

Link to comment
Share on other sites

Zaczęło się od Mentora już pisałam wcześniej.Mentor dostał zastrzyk i jak jechaliśmy na następny, do doktora to już wzięliśmy wszystkie, bo ten to, tamta tamto. Leo też coś chrząkał, więc sprawdziliśmy mu gardło i się okazało, że on też ma.Mentorowi przeszło, ale i tak dostał drugi zastrzyk.Jakby się nie poprawiło Leo to mieliśmy przyjechać za parę dni.Po pierwsze wydawało nam się, że lepiej Leosiowi, ale za perę dni okazało się , że znowu coś chrząka, po drugie zajęliśmy się gruczołami i nie pomyśleliśmy , żeby Surę sprawdzić.Dopiero po paru dniach zaczęliśmy jej się przyglądać bacznie i w sumie takie drobiazgi zaczęły wskazywać na to, że jej coś też może  być.Pojechaliśmy wczoraj już konkretnie z tym problemem i się okazało, że Leosiowi nie przeszło, a u Sury właśnie się zaczęło.W czwartek pojedziemy już ze wszystkimi mimo, że Mentor objawów nie ma.Dobre jest to , że każdy pies inaczej reagował na to zapalenie.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Masakra z tymi strzałami i dziwne, że przede wszystkim jak wyjdę z psami.Dziś, my z klatki , a przed nosem właśnie fajerwerki puścili.Tak się psy przestraszyły, że nie mogłam ich do domu zaprowadzić, bo musiałam robić co krok przystanek, żeby się nie wywalić.Tak się wkurzyłam, że jakby jeszcze raz walnęli jak doszłam do mieszkania to bym chyba zeszła im po ryjach dać.

Sura wczoraj o 24 się zlała na koc i wlazła do miski :(.Przed chwilą ją znalazłam w uchylonej szafie 

Link to comment
Share on other sites

Znalazłam wątki w których uczestniczyłam.

 

Na samej górze po lewej- aktywnośc -> MOje kanały aktywności -> Zawartośc w której brałam udział i wyświetlają się te w których się odzywałam... I można jakoś filtry pozmieniać... ale do tego jeszcze nie doszłam...

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Akurat jak poszłam tam ze swoimi psami to nikogo nie było. Nie pomyślałam, że będzie zamknięte.A od tamtej pory nie byliśmy.

Żeby tam dotrzeć trzeba przejść drogą po bokach usłaną kupami.Powiem Wam , że to coś strasznego.Psy nie miały szans przejść i nie wdepnąć. Wkoło bloków jeszcze jest jeszcze u nas w miarę, ale tam to porażka.Ja nie mówię , że jestem święta, zdarza mi się czasem nie sprzątnąć, w nocy jak ciemno, ale nawet mój mąż zbiera.

Przecież jak tam chodzą to i ich pies po tym łazi, po swoich, po czyichś, a potem z pancią/panciem  do łóżeczka.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...