Jump to content
Dogomania

Mentorek [*] , Leosiek , Surcia i rudy Rucio


WATACHA

Recommended Posts

Ulana , działka super rzecz, ale własna.My takiej swojej, swojej nie mamy, a szkoda bo by człowiek zrobił pod siebie (bez skojarzeń proszę :megagrin: )

 

Wilcza Leoś jada wszystko, także sobie radzi chłopak.Ostatnio posilił się węgielkami z grilla i winogronkami.Potem brzunio bolał i takie tam atrakcje miał.

 

Przed godziną wytarzał się w 3 cm kupie dziad jeden, więc przed chwila zażył kąpieli .

U nas wczoraj nastolatka z czwartego piętra rzucała w ludzi butelkami z wodą :stupid:

Link to comment
Share on other sites

I co jej zrobiono??

Nie wiem dokładnie, bo poszła do niej "gospodarz budynku" :icon_roc: i pogadała chyba z matką :nono: .Nie zdążyłam się dopytać bo się mijałysmy w windzie , a ja byłam z psami i już następna pani z sunią czekała, żeby pojechać.

Link to comment
Share on other sites

Mentor lubi nieduże posłanka.Jak Leo był mały to spał rozwalony na Mentor posłaniu, a Mentor się zwijał i kładł na legowisku małego.

Też mnie wnerwiają te miniaturki, ale chyba tylko tak można wstawić bezpośrednio z komputera.Najgorzej jest na bazarku jak trzeba klikać w parędziesiąt zdjęć.

Link to comment
Share on other sites

Ej no to Pan nie wie ze największy nawet się tak poskłada ze się zmieśći wszedzie aby tylko pokazać ze da rade? :D

 

Ja byłam swiecie przekoanna ze Tazz się nie wciśnie w legowisko Fixa a ten jak chce to na luzie :)

 

mnie tez miniatury denerwują... zwłąszcza jak duze zdjęcia są i sie nie meiszczą :D

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Wesoło ostatnio u mnie było.Mentorowi zaległ gdzieś kawałek mięsa.Umie sobie chłopak radzić.Po powrocie do domu zastałam podłogę bez włosów, buta bez kawałka sznurówki, ale za to zarzygany pokój.Znaleźliśmy też w wymiocinach, kawałek czegoś .Nie mogliśmy dojść co to jest.Olśniło nas po dwóch dniach.Ktoś zgadnie?

Oczywiście pies czuje się dobrze, ale na pewno nie było mu fajnie.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...