Jump to content
Dogomania

Nasz Trampuś po latach szczęśliwych, kochany w nowym domu odszedł za Tęczowy Most


wanda szostek

Recommended Posts

  • Replies 967
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 6 months later...

Wybaczcie że nie pisałam tak długo. Nie miałam czasu ponieważ Trampek bardzo się rozchorował. Przy dolegliwościach związanych z wiekiem rozwinął się u niego nowotwór. Próbowałyśmy go z siostrą ratować do końca. Piszę tę wiadomość przez łzy. Jakiś czas temu Trampek przeszedł za TM. Nie przeżył operacji.

Wszyskich, którym los Trampka był drogi zapewniam że był psem bardzo kochanym.

Piszę o tym dopiero teraz bo się nie mogłam przez jakiś czas po tym pozbierać.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ren']Wybaczcie że nie pisałam tak długo. Nie miałam czasu ponieważ Trampek bardzo się rozchorował. Przy dolegliwościach związanych z wiekiem rozwinął się u niego nowotwór. Próbowałyśmy go z siostrą ratować do końca. Piszę tę wiadomość przez łzy. Jakiś czas temu Trampek przeszedł za TM. Nie przeżył operacji.

Wszyskich, którym los Trampka był drogi zapewniam że był psem bardzo kochanym.

Piszę o tym dopiero teraz bo się nie mogłam przez jakiś czas po tym pozbierać.[/QUOTE]
[B]
:glaszcze:


TRAMPUSIU :(
[*][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ren']Wybaczcie że nie pisałam tak długo. Nie miałam czasu ponieważ Trampek bardzo się rozchorował. Przy dolegliwościach związanych z wiekiem rozwinął się u niego nowotwór. Próbowałyśmy go z siostrą ratować do końca. Piszę tę wiadomość przez łzy. Jakiś czas temu Trampek przeszedł za TM. Nie przeżył operacji.

Wszyskich, którym los Trampka był drogi zapewniam że był psem bardzo kochanym.

Piszę o tym dopiero teraz bo się nie mogłam przez jakiś czas po tym pozbierać.[/QUOTE]

Dopiero ta bolesna wiadomość dotarła do mnie. Rozumiem ten ból, bo sama też nie jednego takiego swojego przyjaciela opłakałam. Niech nas pociesza myśl, że te swoje lata w Waszym domu przeżył szczęśliwie i dobry los nie pozwolił mu długo cierpieć w chorobie.

[IMG]http://img249.imageshack.us/img249/9125/081brandendkaarsje4.gif[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Wielkie Wam dzięki, że daliście mu dom. Pamiętam jak uporczywie go szukałam, jak groził mu los którego nie zyczę żadnemu psu. Jak dzięki pomocy Wandy i Waszej - Kochani Trampowi opiekunowie udało się.
Tyle lat w miłości, kochany i pielęgnowany. I choc płaczę - bo był mi jakos bliski - wiem, że miał chłopak szczęśćie. Bardzo Wam dziękuję!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicja']Wandziu ...zmień tytuł :([/QUOTE]

Nie wiem dlaczego po tych zmianach na forum nie można zmienić samemu tytułu wątku. Zapisuje się jako tytuł postu. Prosiłam już o interwencję u administratora.
Prośbę o zmianę już wysłałam do moderatorów.

[CENTER][B]Niech nasz Trampuś biega teraz szczęśliwy, młody i zdrowy po zielonych łąkach za Tęczowym Mostem. Pozostanie na zawsze w naszej pamięci.[/B]

[B] Dziękujemy Ci Renato za to, że dałaś mu wspaniały dom, pełen ciepła, miłości i opieki do końca jego dni.[/B][/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...