Jump to content
Dogomania

Dolegliwości zdrowotne ONka.


14ruda

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

[quote name='asher']Dzięki za trzymanie kciuków :lol:
Hmmm, tłukłam się z suczą zapchaną komunikacją miejską tylko po to, żeby dowiedzieć się, że... pomyliłam terminy :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Wizytę mamy dzisiaj :p[/QUOTE]

Przepraszam asher...ale nie mogłam się od śmiechu powstrzymać:lol:

Poza tym mocno trzymam kciuki za Sabinkę!!!
Za Utti tutaj też trzymam!!!

Agnes co do zostawienia kawałka jajnika to mowa chyba o tzw. trzecim jajniku a jego wet nie jest w stanie podobno znaleźć. Co do zachowania po sterylce to u mojej Lazy były same plusy! (poza łakomstwem oczywiście).

Link to comment
Share on other sites

Dzięki dziewczyny, trochę mnie uspokiłyście:loveu: No ja się bojam tego trzeciego jajnika właśnie, bo cholerstwo przed skalpelem się kryje:placz: No i bojam się jakiegoś rozchwiania hormonalnego, jesli wysterylizujemy ją w złym czasie:flaming: No nic na razie musimy ja wyleczyć z zapalenia jelita, trudno, będę na wygnaniu w przypadku nie planowanej cieczki, przyjdę do kogoś z Was mieszkać:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asher']Niestety regulamin nie pozwala na krytykę... A ja nic dobrego napisać nie mogę... :shake:

[SIZE=1][B]AM[/B], masz priwa. Rozpisałam się trochę :oops::oops::oops:[/SIZE][/quote]

J ateż poprosze o relację na priva. Moze być skopiowane, co byśsię nie przepracowała z pisaniem tego samego. Bo już się cykam poniedziałku z Utką...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agnes B.']Dzięki dziewczyny, trochę mnie uspokiłyście:loveu: No ja się bojam tego trzeciego jajnika właśnie, bo cholerstwo przed skalpelem się kryje:placz: No i bojam się jakiegoś rozchwiania hormonalnego, jesli wysterylizujemy ją w złym czasie:flaming: No nic na razie musimy ja wyleczyć z zapalenia jelita, trudno, będę na wygnaniu w przypadku nie planowanej cieczki, przyjdę do kogoś z Was mieszkać:diabloti:[/QUOTE]

Mieszkać możesz przyjść do nas!!! Tylko Ida mówi, że woli Zorana na towarzystwo.

Asher...już pisze do Ciebie pw...Jestem przeprażona!

Link to comment
Share on other sites

Wysłałam wam PW.
Chciałam jeszcze napisać, że ja nie kwestonuję fachowości dr. Jagielskiego. Z pewnością wielu zwierzętom pomógł i wielu jeszcze pomoże. Nam pomóc nie mógł, a ja po prostu nie godzę się na eksperymentowanie na moim psie... I na takie, a nie inne traktowanie mnie. Bo, mimo, że nie kończyłam medycyny, mam prawo mieć własne zdanie. I mam prawo do RZETELNEJ informacji. I do dyskusji.
Szczegóły macie w PW.
Nazywam się Joanna Pietrzyk. Żeby nie było, żem anonimowa...

A Sabinka jest niestety po wizycie bardzo obolała. Movalis wczoraj nie podziałał, dzis dostanie kolejna dawkę i modlę się, żeby pomógł...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...