Jump to content
Dogomania

Terier pszeniczny (prosimy zakladac oddzielne tematy)!


PALATINA

Recommended Posts

  • Replies 980
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Rybka one wszystkie rodzą się bardzo ciemne i z wiekiej jaśnieją Lilu też taka była :wink:

:

ja wiem ale mnie to strasznie intryguje bo u goldenow jest calkiem na odwrot co prawda nie robia sie czarne :lol: ale z bialego w zloty 8)

w zyciu zreszta nie widzialam mlodego softa :(

Link to comment
Share on other sites

Rybka one wszystkie rodzą się bardzo ciemne i z wiekiej jaśnieją Lilu też taka była :wink:

:

ja wiem ale mnie to strasznie intryguje bo u goldenow jest calkiem na odwrot co prawda nie robia sie czarne :lol: ale z bialego w zloty 8)

w zyciu zreszta nie widzialam mlodego softa :(

a masz okazje :evilbat:

Link to comment
Share on other sites

Rybka one wszystkie rodzą się bardzo ciemne i z wiekiej jaśnieją Lilu też taka była :wink:

:

ja wiem ale mnie to strasznie intryguje bo u goldenow jest calkiem na odwrot co prawda nie robia sie czarne :lol: ale z bialego w zloty 8)

w zyciu zreszta nie widzialam mlodego softa :(

a masz okazje :evilbat:

wiem :( nie doluj mnie :cry:
Link to comment
Share on other sites

Rybka one wszystkie rodzą się bardzo ciemne i z wiekiej jaśnieją Lilu też taka była :wink:

:

ja wiem ale mnie to strasznie intryguje bo u goldenow jest calkiem na odwrot co prawda nie robia sie czarne :lol: ale z bialego w zloty 8)

w zyciu zreszta nie widzialam mlodego softa :(

a masz okazje :evilbat:

wiem :( nie doluj mnie :cry:

dobra już nic nie mówie :wink:

Link to comment
Share on other sites

Marcino: Rzeczywiscie same zdakowkowe informacje nam serwujesz... a my chcemy szczegoly :D

Rybka: Specjalnie dla Ciebie: porownanie szczeniaka i doroslego welsha. :D

Oto miesieczne szczeniaczki naszego znajomego z Dogomanii jborowego (mam nadzieje, ze moge wykorystac ta foteczke tutaj :D )

f6347b8e.jpg

A oto moja Cziki (w wieku 14 miesiecy)

_270750_n.jpg

Kolor niby zupelnie inny, a rasa ta sama :D

Link to comment
Share on other sites

dzieki Aga zupelnie inne pieski :lol: :o normalnie kolory im sie zmieniala zupelnie hehehe.

A Marcin jeszcze nic nie wie ale bardzo by chcial ta sunie dla siebie wziac :( (mam nadzieje ze sie nie wygadalam :roll: )

A jedziemy po nia :angel: w sobote :angel: :angel: :angel: . Fotki obiecuje beda bo biore aparat :D (moze nawet z calej wycieczki 8) )

Link to comment
Share on other sites

tak jak pisze Rybka ta sunia to owoc miłości Faridda i jednej czeskiej suni :lol: wlasnie skonczyla 8 tygodni wiec już czas żeby po nią pojechać.

Na dizeń dzisiejszy nie jestem w stanie powiedzieć czy zostanie u mnie czy trafi do innego domu. Wszytsko wyjasni się w ciągu kilku najbliższych dni. Bardzo bym chciał ją zatrzymać ( mama 2x zw europy, multich.) ale nie wiem czy moge pozwolic sobie na kolejnego psa :roll:

Link to comment
Share on other sites

Rybka: Przeciez ten topic jest o pszenicznych, wiec nie sadze, zeby zdjecia umieszczone wlasnie tu byly niewlasciwym miejscem. Lilu z kulkami na lapkach jest przezabawna. Nitencja wkleja tez zdjecia swoich stworow z takimi pomponami.... widok przsmieszny! Gorzej jak taki psiak wpakuje sie po spacerku do wyrka... Brrrr ... a moja Czika tak uwielbia :wink:

Link to comment
Share on other sites

Chociaz, jak sobie przypomne co sie dzieje na wiosne... to uwielbiam snieg! Najgorsza jest wiosenna chlapa i i obrzydliwe bloto... Snieg to tylko woda, no a blotko jest :evil: fuj.

Od kiedy na wystawy zaczynacie jezdzic? Malo tych pszeniczniakow w Polsce, przynajmniej tak mi sie wydaje. A przeciez to takie cudne psiaki!

Oby Marcino przywiozl nastepne malenstwo! Ona ma takie oczka totalnie rozbrajajace!

Link to comment
Share on other sites

Chociaz, jak sobie przypomne co sie dzieje na wiosne... to uwielbiam snieg! Najgorsza jest wiosenna chlapa i i obrzydliwe bloto... Snieg to tylko woda, no a blotko jest :evil: fuj.
oj to fakt :-? chociaz z Suzi nie mam takich problemow.

Od kiedy na wystawy zaczynacie jezdzic? !

Nasza pierwsza na 100% bedzie w Bydgoszczy potem planujemy Katowice i warszawa. reszte to jeszcze nie wiem :roll: bo duzo czasu zostalo :wink:

Pojechala bym do glogowa ale nie mam za bardzo czym :roll: chyba ze Nas ktos zabierze :wink:

Link to comment
Share on other sites

Marcino ale warto miec marzenia :)

Aga hmmm jak sie bierze sunie i jesli to kolejny piesek to raczej juz sie patrzy pod katem przyszlosci ( czyli anatomia , rodowod , itd.. ) a jesli to ma byc juz suczka hodowlana to w ogole. Owszem uczucia sa wazne ale ...potem jak sie ma juz ta wymarzona dziewczyne. :) albo psia

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...