Jump to content
Dogomania

Terier pszeniczny (prosimy zakladac oddzielne tematy)!


PALATINA

Recommended Posts

aga ostaszewska:jade do Poznania, ale nie z mala. Chce przedewszystkim obejrzec Faridda, bo nie mialam okazji go jeszcze widziec na zywo, i popatrzec na inne softy(wiem, ze bedzie jeszcze jedna sunia przynajmniej)

Flaire:mleczaki Gai, konkretnie kielki, rosly do wewnatrz w strone podniebienia. Teraz ma juz wszystkie zabki stale i kielki rosna w prawidlowym kierunku - na zewnatrz, ale nie jest to jeszcze tak widoczne jak u starszego psa(ze wzgledow oczywistych). Poza tym mala ma lekki tylozgryz, ktory zmniejsza sie z tygodnia na tydzien :roll: . Nie wiem jak na to patrza na wystawach, ale jak juz pisalam jest jeszcze kwestia nauki pokazywania sie i obycia ze zgielkiem - nadal nad tym pracujemy :wink:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 980
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Wiem, ze to typowe i nie tylko u terierow :wink: , ale nie bylam pewna jak z tymi wystawami. Ja nigdy jeszcze nie wystawialam zadnego psa, na wystawy to jezdzilam, i owszem, ale tylko ogladalam :( no i mam troche pietra. Z tego powodu najpierw chcialam i mala i siebie jakos przygotowac - siebie przynajmniej teoretycznie...

Link to comment
Share on other sites

Wiem, ze to typowe i nie tylko u terierow :wink:
Oczywiście masz rację, że nie tylko u terierów. Napisałam "u terierów", bo tak było to wyjaśnieć najprościej, skoro o terierach tu mowa, a to, co opisujesz nie jest koniecznie typowe u wszystkich psów.

:D

Link to comment
Share on other sites

No tak, troche niescisle sie wyrazilam. Mialam na mysli, ze u innych psow tez cos takiego sie zdaza. Mowisz typowe dla terierow - tzn. ze wiekszosc terieratek ma taki zebolki :o ?
Dobra, to powiem ściślej :wink: .

Ten tok rozwoju jest typowy dla psów, których docelowym zgryzem jest zgryz nożycowy. :D

Czyli chyba wszystkie terierasy :wink: .

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Rybka czemu nie bylo cie w Poznaniu? Mialam nadzieje, ze porozmawiamy :(
nio niestety sily wyzsze czyli praca :( caly weekend pracowalam :( . W ten zreszta tak samo. Tez bardzo zaluje. Ale mieszkamy w wawie wiec mysle ze szybko sie spotkamy :D . Zreszta napewno na nie jednej wystawie mysle ze tez spotkamy sie :wink: .

bardzo chcialam do Poznania pojechac, zobaczyc inne softy :( a pare dni przed okazalo sie ze nie moge jechac. Tak to jest z nienormowanym czasem pracy. A jeszcze do tego w pon mialam zerowke :x .

My jedziemy do Bydgoszczy na wystawe (jak dobrze pojdzie :wink: )

Link to comment
Share on other sites

witajcie :wink:

Rybko i Utaap braciszek Waszych softów już zadebiutował na wystawie :lol:

44.11 na wystawie w Raciborzu mały Armando Mario dostał :

Najlepsze szczenie w rasie :angel: :angel: :angel:

teraz kolej na dziewczyny 8)

Nio proste :grins: My chyba dopiero w Bydgosczy bedziemy :D chyba ze Nas ktos do Glogowa dowiezie :wink:
Link to comment
Share on other sites

Wow ale cudna, Marcin musisz ja przywieźć w tej sukieneczce :angel:

Piękna piękna głowa, strasznie mi się podoba jej wyraz.

Zostaw ja sobie :angel:

Widać po oczach, że jest mega słodziakiem z charakteru :D i łobuzicą, ale ciiii 8)

A fotka bajer, zakoffać się w niej można :iloveyou: prawie jak w Fasolce :wink:

Link to comment
Share on other sites

Wow ale cudna, Marcin musisz ja przywieźć w tej sukieneczce :angel:

Piękna piękna głowa, strasznie mi się podoba jej wyraz.

Zostaw ja sobie :angel:

Widać po oczach, że jest mega słodziakiem z charakteru :D i łobuzicą, ale ciiii 8)

A fotka bajer, zakoffać się w niej można :iloveyou: prawie jak w Fasolce :wink:

ciesze sie że sie podoba :lol: :lol: :lol:

widac po oczkach że będzie konkretna :P

cały czas sie zastanawiam czy ją zostawić :roll:

Link to comment
Share on other sites

a ta mała dziewczyna już za kilka dni będzie w Polsce :lol: :lol: :lol:

:wink:

a jak Ci sie w samochodzie .... to co zrobisz :lol:

a fotka hahaha jak mozna tak psa zameczac :lol: :lol: w zyciu bym nie powiedziala ze Lilu mogla tak kiedys wygladac :roll: normalnie az nie mozliwe :wink:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...