Jump to content
Dogomania

Terier pszeniczny (prosimy zakladac oddzielne tematy)!


PALATINA

Recommended Posts

A kto będzie fryzował te pieski? Pytam, bo chciałabym od fachowca nauczyć się, jak to się robi - tak po prostu, z ciekawości. czapla obiecała pokazać, jak się robi kerraki, ale w Warszawie czy okolicach od softów jeszcze speca nie znalazłam.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 980
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Rybka:Trzymam za slowo!

Jeszcze nigdy nie widzialam softow na etapie niemowlecym! Wiem, ze to juz nie sa tak do konca niemowlaki, bo (chyba) po 2 mies maja, ale zawsze to szczeniaki :D

Aga te malenstwo z tego co wiem ma juz 5 m-c :wink: wiec juz nie takie malenstwo :D . Dzis obiecuje jak znajde chwile czasu to wrzuce fotaski

UTAAPja tez sie ciesze :D chociaz caly czas sie telepie :o to chyba ze szczescia :wink:

Flaire poczekaj troche a moze sie wprawie :wink: mam nadzieje ze Marcino mi wszystko pokaze :D (bo obiecal :wink: ale ciiii).

Link to comment
Share on other sites

Jest juz z Nami sunia :D Britta (chyba tak ma w metryce :wink: ) nie wiem co pisac i od czego zaczac :wink: .

Najlepiej pokaze Wam fotke 8)

_353286_n.jpg

Jest przeslodka odrazu sie z Suzi zaprzyjaznily :angel: , jest grzeczniutka i pilnuje sie mnie bardzo :D .

Byl pierwszy spacer razem i wyszlo nie zle 8) troche sie przestraszyla autobusu (bo nigdy z tego co wiem nie widzial) ale zrobila kupke :wink: i jestem zadowolona ze tak sobie w tak wielkim miescie radzi :D .

Rano tylko dorwaly sie Suzi do rolki papieru :o ....

Link to comment
Share on other sites

Jesli chodzi o strzyzenie to w moim przypadku Marcino udziela mi rad teoretycznie a ja staram sie to wprowadzic w zycie.

Doswiadczenia praktycznego ze strzyzeniem wczesniej nie mialam, wiec zobaczymy jak to wyjdzie :roll:

W kazdym razie jestem nastawiona pozytywnie. Wczoraj cos mnie naszlo i jak sie dorwalam do nozyczek to dlugo nie puscilam :lol:

Bardzo mi sie to spodobalo :D

Link to comment
Share on other sites

Rybka:czy odbieralas mala bezposrednio od p.Radka?

Ja swoje cudo odbieralam pozno, bo w wieku 3 miesiecy, chociarz widzialam ja juz wczesniej. Wtedy wiedzialam, ze zostal jeszcze jeden piesek z miotu, ale nie mialam pojecia ze jest jeszcze jakas sunia :shocked!: !!

Ze zdjecia, ktore pokazalas, wyglada jakdby twoja sunia byla w pierwotnym domku do samego konca - mozesz cos na ten temat napisac?

Link to comment
Share on other sites

Gratuluje Wam przepieknych sofcikow :D To moja druda po samkach ukochana rasa, kiedys nawet juz byla decyzja ze sofcik z nami zamieszka, bylam nawet u p. Strojka, ogladalam Amande- tak sie nazywala chyba, juz bylam taka szczesliwa ze bede ja miec i... rodzicow strach oblecial i sie rozmyslili :cry: :cry: :cry: Zawsze na wystawach patrze tesknym wzrokiem za sofcikami :( i jak tylko bede miala warunki sprawie sobie takowego napewno :lol:

Link to comment
Share on other sites

Rybka:czy odbieralas mala bezposrednio od p.Radka?

Ja swoje cudo odbieralam pozno, bo w wieku 3 miesiecy, chociarz widzialam ja juz wczesniej. Wtedy wiedzialam, ze zostal jeszcze jeden piesek z miotu, ale nie mialam pojecia ze jest jeszcze jakas sunia :shocked!: !!

Ze zdjecia, ktore pokazalas, wyglada jakdby twoja sunia byla w pierwotnym domku do samego konca - mozesz cos na ten temat napisac?

moze napisze za Rybke. Mała była zarezerwowana praktycznie od samego początku. Jednak cos nie wyszlo i przyszły właściciel musiał zrezygowac i w ten oto sposob jest teraz tam gdzie jest 8)

Na dzień dzisiajszy nie ma już ani jednego szczeniaka. Z tego co pamiętam dwa są w Warszawie, jeden w Koninie, jeden w hod Kni-York,

jeden w Kaliszu, jeden w Gdyni - hmmm musze zlokalizowac jeszcze jednego :wink:

pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

UTAAP:

Bedziesz jezdzila z nim na wystawy?

Prawde mowiac bardzo mnie korci, im dluzej mam Gaje tym bardziej chcialabym ja gdzies pokazac. Na razie nie zdecydowalam na 100%, ale caly czas o tym mysle. Zobacze jak mi wyjdzie pierwsze kompletne strzyzenie i nauka "prezentacji" mojego wielbadzika. Zastanawiam sie jeszcze nad jednym - czy sedzia zwraca bardzo uwage na zeby u szczeniakow? Gaja nie ma jeszcze do konca uksztaltowanego zgryzu...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...