Jump to content
Dogomania

Terier pszeniczny (prosimy zakladac oddzielne tematy)!


PALATINA

Recommended Posts

  • Replies 980
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='SiedzacyWol']PO lakach bedzie brykac trzech raczych kawalerów i cztery wymuskane szlachcianki

BENNEVIS[/quote]

Pogratuluj dzielnej mamusi takiego stadka! :lol:

Mam nadzieje, że gdy towarzystwo ruszy odkrywać nieznane bedzie mi dane je poznac.

Szczeniorkowy sezon. Moja jedna koleżanka pieści w domu stadko 7 labkow, inna ma 8 poniątek, a tu wieśniaczki.... Tylko ja jestem i pewnie pozostane na wieki bezszczenna... Smutno mi... :( Zazdroszczę oglądania takiego cudu. Nie było, a jest. Pozachwycaj się w moim imieniu. :wink:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='aga_ostaszewska'][b]UTAAP[/b] Rozumiem, że na 100% będziesz we Włocławku? Będzie trzeba się jakoś spotkać! Ja będę pałętała się z Cziką koło Falire, która będzie tam ze swoja wnuczką (prawie swoja :wink: ) airedalka Api![/quote]

No niestety mnie nie bedzie :( Myslalam o tej wystawie, ale kasy braklo, a jak sie kasa znalazla, to bylo juz po terminie.
Jak bedziecie, to pozniej dajcie znac jak poszlo i jak p.Trębala ocenia :wink:

Link to comment
Share on other sites

Nie znam wogole podzialu na rasy :lol: O tego sedziego pytam zupelnie z ciekawosci, co by wiedziec cos na przyszlosc :wink: Nie wiem, czy akurat p.Trębala bedzie Was oceniac, ale niezaleznie od tego, jesli Wam sie uda cos podejrzec to bylabym wdzieczna za relacje 8)
Powodzenia! :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='aga_ostaszewska']Zadzwonię dziś do Częstochowy, to może czegoś się dowiem.[/quote]To żeby się dowiedzieć o Włocławku do Częstochowy się dzwoni? :o nic dziwnego, że ja się w tych stosunkach połapać nie mogę! :wink:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Flaire'][quote name='aga_ostaszewska']Zadzwonię dziś do Częstochowy, to może czegoś się dowiem.[/quote]To żeby się dowiedzieć o Włocławku do Częstochowy się dzwoni? :o nic dziwnego, że ja się w tych stosunkach połapać nie mogę! :wink:[/quote]
O Częstochowie napisała mi Asiaczek w temacie Włocławek 2005 :niewiem:

Link to comment
Share on other sites

Zielona góra '2005

381 Irish Soft Coated Wheaten Terrier Von der schönen Lausitz BRIAN O'KELLY Pies młodzieży

382 Irish Soft Coated Wheaten Terrier Villa Rosas JILL NA LAUSITZ Suka pośrednia

383 Irish Soft Coated Wheaten Terrier Villa Rosas HERMIONE Suka otwarta

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sh_maniak']Zielona góra '2005

381 Irish Soft Coated Wheaten Terrier Von der schönen Lausitz BRIAN O'KELLY Pies młodzieży

382 Irish Soft Coated Wheaten Terrier Villa Rosas JILL NA LAUSITZ Suka pośrednia

383 Irish Soft Coated Wheaten Terrier Villa Rosas HERMIONE Suka otwarta[/quote]

Tak, tak, same niemieckie pszeniczniaki [size=1]mam na mysli miejsce zamieszkania :wink: [/size]

[b]sh_maniak[/b] bedziesz w Zielonej?? Jesli tak to bardzo prosze o fotki w/w trojcy :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='UTAAP'][quote name='sh_maniak']Zielona góra '2005

381 Irish Soft Coated Wheaten Terrier Von der schönen Lausitz BRIAN O'KELLY Pies młodzieży

382 Irish Soft Coated Wheaten Terrier Villa Rosas JILL NA LAUSITZ Suka pośrednia

383 Irish Soft Coated Wheaten Terrier Villa Rosas HERMIONE Suka otwarta[/quote]

Tak, tak, same niemieckie pszeniczniaki [size=1]mam na mysli miejsce zamieszkania :wink: [/size]

[b]sh_maniak[/b] bedziesz w Zielonej?? Jesli tak to bardzo prosze o fotki w/w trojcy :D[/quote]

nie będzie mnie :wink:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

co do stawki na ZielonaG - wszytskie psy jednego właściciela dwa w typie irlandzkim i jedem w amerykanskim. Państwo Fechner zawsze mają psiaki super przygotowane i wystawione więc dla naszych softów tam się wybierających poprzeczkę napewno postawią wysoko :wink:

Basenji hmmmm cięzko cokolwiek powiedzieć - na zdjęciu wygląda jak standardowy soft :wink:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...