Jump to content
Dogomania

Elżbieta Chwalibóg


paulinka13

Recommended Posts

  • Replies 60
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

I miałaś SUPER RACJE !!!!!!!!!!!!! :(((

pies który przez 3 kolejne wystawy u zagranicznych sędziów z nami przegrywał - bo nie miał prawa wygrać - nagle ( a niestety odezwałam sie po polsku do psa :((( ) wygrał z nami mimo błędów w budowie i eksterierze :((

szkoda że musdimy płacić tyle kasy, jeżdzic tyle kilometrów aby takie doświadczenia się potwierdzały !!!

Teraz jest to przestroga dla innych!!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

[quote name='Musiałek']tak maca ale i tak nie wie co maca :angryy: a potem i tak paszteta wybiera albo się po prostu nie zna :diabloti:[/quote]

Ja powiedziałabym tak: u tej sędziny [B]każdy[/B] pies ma szansę wygrać :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

I na mnie ta sędzina nie wywarła wrażenia.Sędziowała nas w klasie szczeniąt,więc jakoś drastycznie nie było:lol: Troszkę pomacała,na ząbki tylko spojrzała i cóż jeszcze mogę dodać?Opis mega długaśny...aż linijkę zajmuję w karcie ocen:razz:
aaa i jeszcze mi się coś przypomniało.Potrafiła nas zamęczyć ilością kółek do zrobienia:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Oooo... przypomniało mi się ! Mój pies jednak był oceniany przez ta panią. Już mówię...

Wchodzą psy - "to suczki?", ale wybaczamy, wybaczamy, każdy sie może machnąć

Pani Chwalibóg jako JEDYNA sędzina (pies po 16 wystawach) stwierdziła że mój psiak ma "duże oko". Zupełnie nie mam pojęcia gdzie on ma to za duże oko. Dostał też ocenę bardzo dobrą, gdzie może jeszcze z jeden sędzia się a to odważył. Generalnie przychodzimy z doskonałą.

Link to comment
Share on other sites

Też tak uważam. Najbardziej żałosne jest to, ze championat można w Polsce wyjeździć. Ale gwarantuję, że mój pies w zupełności zasługuje na ocenę doskonałą, bdb jest w jego przypadku nieuzasadniona, no chyba że te rzekomo "za duże oko" przeważyło, ale to jakiś żart kompletnie.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Ja mogę napisać tylko tyle :)
Byłam u tej Pani raz , w klasie szczeniaków - byliśmy zupełnie nieprzygotowani do wystawy , pies na surowo , ani nie umiał stać , ani łazić na smyczy ...
Pani bardzo wyrozumiała , miła , sympatyczna , ocenia wydaje mi się OK.

Link to comment
Share on other sites

w szczeniakach wszytsko sie wybacza :lol: ja bede komuś młodziezówke wystawiac, suczka fajnie sie zachowuje na ringu, doskonale sie rusza i ruchem juz niejedno wygrała, tylko własciciel woli, zeby wystawiał kto inny, to pomoge, o ile bedzie chciała ze mną wspolpracowac. Czy u tej pani można "zapunktować" elegancką prezentacją? Czy raczej patrzy głównie na psa i przymyka oko, tak jak wam w szczeniakach?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sylab']Nas ta sedzina oceniała 2 krotnie. W obydwu przypadkach moja suka (dobermanka) wygrala bardzo dobrym ruchem. Sedzina patrzy na ruch i na to, jak sie pies prezentuje.[/quote]

Dzięki, super :lol: 1:0 dla nas już :lol: bo ta mała ruchem głównie wszystko bierze, tylko musi mieć ring do popisu :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...

W Yorkach jest raczej baardzo dokładna.. Każdego psa trzymała 15minut na stoliku i 50 razy wszystko oglądała . Bardzo dokładnie sprawdzała zęby i niektóre psy były na tą Panią złe :diabloti: . Ogólnie ja już dawno tej Pani podziękowałam jako sędzia ... Wiele osób też tak twierdzi . Co do niekopiowanych nie mam pojęcia :lol:

Link to comment
Share on other sites

jesli chodzi o beagle i regulamin wystaw to jeszcze musi trochę poczytać. Skreśliła mi kartę psa który spóźnił się na ocenę w klasie weteranów ale spóźnił się najlepszego psa więc to jego nie dotyczy a ta Pani nie pozwoliła wystąpić w porównaniu o rasę i wybrała szczura dodam mój pies ma 5 ch. różnych krajów choć niewystawiany od paru lat za granicą

ja do nie j nie zgłoszę żadnej rasy ;-)

Link to comment
Share on other sites

p. Chwalibóg nie lubi spóźnialskich. Dobrych parę lat temu spóźniłam się z PONem dosłownie o 1 minutkę (dopiero dotarliśmy na wystawę) i z biegu weszłam na ring zakładając po drodze ringówkę. Pani sedzia nie mówiąc słowa podeszła od tyłu do psa i cap go za klejnoty. Zdezorientowany pies odwrócił się i zawarczał, po czym zostaliśmy zdyskwalifikowani. Jak sędziuje to niestety nie wiem, bo już nigdy się do niej nie wybrałam ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Jakie macie doświadczenie z tą sędzią?
Interesuje mnie zwłaszcza w kontekście grupy I-szej, ale każda opinia mile widziana. ;)

EDIT- można usunąć temat, nie wiem dlaczego wyszukiwarka mi nie znalazła tematu o tej pani... :roll:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...