Jump to content
Dogomania

Krakowscy weterani - czekają tak długo - prosimy o spacery, ogłoszenia !!!


Noelle

Recommended Posts

  • 9 months later...

Klik wygląda jak wygląda bo niestety on wszczynał bójki w boksach. Przez długi czas mieszkał razem z Indrą i Murzynem w boksie, a każda próba dołożenia tam nowego psa kończyła się pogryzieniem. Ostatnio do boksu doszły 3 nowe, duże psy i chyba jest spokój. Tyle tylko, że Klik (wg mnie) w ostatnim czasie bardzo się postarzał. Ile razy przechodzi się koło jego boksu to on leży zwinięty na palecie i śpi. Może to dlatego, że jest już dość leciwy, może przez te nowe psy, a może po prostu miałam takie 'szczęście' że akurat spał. Trudno mi powiedzieć, bo nie wychodzę z tym boksem.

W tej chwili najpilniej domu szuka właśnie Klik i Brus. Brus dlatego, że łapki BARDZO mu siadają. W karcie ma wpisane 13 lat, ale może być starszy. Jak porównywałam zdjęcia Brusa z 2010 r z tym jak wygląda teraz to tragedia...

Murzyn jest baaardzo fajnym psem. Taka gruba przytulanka :)
Tyle, że chyba wszyscy o nim zapomnieli i nikt nie pokazuje go odwiedzającym. A szkoda. Mógłby zamieszkać u starszej osoby bo jest spokojny, bardzo łagodny.

A może dałoby się jakiś plakat zafoliowany na boksie powiesić, że tu siedzi Murzyn już od 7 lat !!! serce mi pęka, jak myślę o tym psie :( koszmar po prostu :( tyle lat i nic !

 

przeniosę tu Twoje zdjęcie tego kochanego biednego psa: IMG_1179%20%282%29.jpg

Link to comment
Share on other sites

A może dałoby się jakiś plakat zafoliowany na boksie powiesić, że tu siedzi Murzyn już od 7 lat !!! serce mi pęka, jak myślę o tym psie :( koszmar po prostu :( tyle lat i nic !

 

przeniosę tu Twoje zdjęcie tego kochanego biednego psa: IMG_1179%20%282%29.jpg

 

Jest plakat na boksie.

Murzyn w niedzielę pojechał do domu.

Został Klik, który siedzi od 2005r - jest po operacji usunięcia guza. Pies wygląda źle, rana nie chce się goić. Przydałby się dom tymczasowy, ale to tylko marzenie...

Link to comment
Share on other sites

Jest plakat na boksie.

Murzyn w niedzielę pojechał do domu.

Został Klik, który siedzi od 2005r - jest po operacji usunięcia guza. Pies wygląda źle, rana nie chce się goić. Przydałby się dom tymczasowy, ale to tylko marzenie...

wiadomo kto go adoptował??? będą jakieś wiadomości?

Klika bardzo żal :(

Link to comment
Share on other sites

Wiadomo, będą wiadomości i zdjęcia.

 

No w tej chwili Klik i Stodoła najpilniej poszukują domu.

no to uchyl rąbka tajemnicy. :) jestem bardzo ciekawa, gdzie zamieszkał Murzyn i w jaki sposób znalazł dom,

Link to comment
Share on other sites

Ja nie mam bezpośredniego kontaktu do właścicieli. Adopcją zajmowała się koleżanka.

Póki co jest inny problem. Murzyn zaginął wieczorem w dniu adopcji (nie wiem dokładnie w jaki sposób).

Właściciele go szukają, są porozwieszane ogłoszenia, ogłoszenia w internecie ale na razie psa nie ma. Zaginął w miejscowości Meszna k/Bielska-Białej.

Link to comment
Share on other sites

Ja nie mam bezpośredniego kontaktu do właścicieli. Adopcją zajmowała się koleżanka.

Póki co jest inny problem. Murzyn zaginął wieczorem w dniu adopcji (nie wiem dokładnie w jaki sposó :cool1:.

Właściciele go szukają, są porozwieszane ogłoszenia, ogłoszenia w internecie ale na razie psa nie ma. Zaginął w miejscowości Meszna k/Bielska-Białej.

ręce opadają .... po prostu katastrofa!!!! a ta kolaznka nie ostrzgała, na ile niebezpieczeństw narazony jest pies po tylu latach schronu????

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Czy cos wiadomo o tym biedaku? Czy ktoś go uporczywie i sensownie szuka??? Czy wszystkie służby są zawiadomione? Typu straz mejska, gmina , okoliczny hycel, schron okoliczny??? Co w tej sprawie jest robione>??Czy ma plakaty w całej okolicy? Bo sam się nie znajdzie przecież !

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

ręce opadają .... po prostu katastrofa!!!! a ta kolaznka nie ostrzgała, na ile niebezpieczeństw narazony jest pies po tylu latach schronu????

 

Tez z przerazeniem przeczytalam ze Murzyn uciekl w dniu adopcji :(

Po tylu latach w schronisku nie bylo mu dane  nacieszyc sie domem i mam nadzieje ze jesli sie znajdzie to juz do TEGO nie wroci.

Co za ludzie i co za niefrasobliwosc osoby wydajacej psa   :pissed:

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

O Murzynie pamiętam.

 

Trochę aktualizacji weteranów.

Robsona (P 45/07/03) - po 11 znalazła dom
Misio (P 120/07/06) - po 8 latach znalazł dom
Fela (P 36/08/07) - po 7 latach znalazła dom   

(Fela i Misio zamieszkali razem.)

Tiger (P147/07/07) - po 7 latach znalazł dom

Praga (P 183/11/10) - po 4 latach znalazła dom
Maks (P 86/04/10) - po 4 latach znalazł dom

Pirat (P 59/12/09) - po 5 latach znalazł dom

 

Bard wrócił z adopcji. Adopcja przez schronisko. Totalny niewypał.

 

Z Klikiem jest źle, bardzo źle. Ma guza, nie wiadomo co to za guz. Pierwotnie słyszałam, że mieli mu go wycinać, ale ostatecznie nie wycięli. Pies jest chudy, osowiały, ciągle śpi. Nie wiem jak zniesie zimę. Nawet nie wiem ile czasu mu zostało, ale chyba niewiele...

Przydałby się dom, ale o to bardzo ciężko.

 

Klik

2d7wm0g.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...