Jump to content
Dogomania

Niewidoma Fidżi :) Wątek do zamknięcia.


Guest monia3a

Recommended Posts

Guest monia3a

Czy jest tu może ktoś na tym wątku kto pomógłby mi w ogłaszaniu Fidżi ??

Z oczami jest coraz lepiej więc nie ma na co czekać i ruszać z ogłoszeniami.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 432
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Guest monia3a

Dziś skończyły się jedne krople do oczu - Trusopt, dzwoniłam do wczoraj do p.doktor i pytałam co robić. Jeśli nie będzie bolesności to przerywamy, a jeśli bolesność wróci to trzeba będzie wypisać i kupić. Krople kosztowały około 47 złotych.

Link to comment
Share on other sites

Guest monia3a

Fidżi już nawet nie warczy na mojego męża :D początkowo warczała jak wychodził palić na podwórko ale tym razem jak przyjechał to nawet cieszyła się na jego widok, a raczej słuch ;)

Link to comment
Share on other sites

Guest monia3a

Piksel już ją kocha :) Jedyne co to on macha ogonem zawsze i wszędzie i jak tylko Fidżi do niego podchodzi to zazwyczaj dostaje po oku.

Link to comment
Share on other sites

Guest monia3a

[quote name='magda7k']zaglądam do dziewczyny, myślicie że już ją nie boli/mniej boli? skoro pozwala dotykać głowy ale płaczem reaguje jak w coś uderzy[/QUOTE]

Zdecydowanie mniej boli. Z tego co mówi Pani doktor to jeszcze długo będzie płakać jak się w coś uderzy, to jest również w jakimś stopniu przewrażliwienie przecież ona przez ponad rok żyła w ciągłym bólu więc kilka tygodni to za mało aby się przyzwyczaiła do życia bez niego.

Dziewczyna już zaczyna dokazywać, w nocy zjadła mi moją świeżo kilka dni temu posadzoną różę pnącą :mad: wsadziłam ją spowrotem do ziemi taką oskalpowaną i zobaczymy co będzie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='monia3a']Dziewczyna już zaczyna dokazywać, w nocy zjadła mi moją świeżo kilka dni temu posadzoną różę pnącą :mad: wsadziłam ją spowrotem do ziemi taką oskalpowaną i zobaczymy co będzie.[/QUOTE]

Hahahahaha! Proszę mi wybaczyć, ale gdy to przeczytałam...i jeszcze ta emotikona...hahahahaha! ;D



[quote name='monia3a']Zdecydowanie mniej boli. Z tego co mówi Pani doktor to jeszcze długo będzie płakać jak się w coś uderzy, to jest również w jakimś stopniu przewrażliwienie przecież ona przez ponad rok żyła w ciągłym bólu więc kilka tygodni to za mało aby się przyzwyczaiła do życia bez niego.[/QUOTE]

Cieszę się, czytając te słowa... :)

Link to comment
Share on other sites

Guest monia3a

No i po świętach, uff :D

Fidżi ma się dobrze, a nawet bardzo dobrze tylko coś ostatnio jeść do końca nie chce , zjada połowę tego co dostaje :shake: antybiotyk w tabletkach już odstawiony, Trusopt wrócił do zakraplania,pnieważ po przerwie zaczęło jej oczko doskwierać.

Panna przez te kilka dni wolnych poznała co to dom i całkiem jej się to podoba, w ciągu dnia była w domu a na noc zamykałam ją do kojca. Jakby Piksel pojechał to Fidżi zabiorę do domu, co prawda jeszcze czasem powarkuje na koty ale pracujemy nad tym.

7 maja jedziemy na wizytę kontrolną do Warszawy i zobaczymy czy jest jakaś poprawa.

Link to comment
Share on other sites

Guest monia3a

Zapraszam na bazarek dla Fidżi :) [URL]http://www.dogomania.pl/threads/206716-Płytowisko-wszystkie-po-5-zł-dla-niewidomej-Fidżi-do-5.05.2011-godz.-18?p=16767723#post16767723[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Guest monia3a

[quote name='ciemny']Gdzie i na którą, chętnie pomogę i zapłacę za wizytę.[/QUOTE]

7 maja w klinice u Garncarza, dziękuję i zapraszam :) dokładną godzinę podam w najbliższych dniach.

Fidżi coś nie ma dalej apetytu nie zjada wszystkiego co dostaje, je mniej więcej połowę tego co powinna.
Czuje się bardzo dobrze :) i mam wrażenie, że coraz mniej jej bolą oczka nawet jak się gdzieś stuknie czy którys pies machnie po niej ogonem to nie płacze już tak strasznie jak to było kilka dni wcześniej.

Dostaliśmy 50 zł od psi, dziękujemy :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...