Jump to content
Dogomania

przedszkole Rybnik, Knurów


anika*

Recommended Posts

witam, jezeli taki temt juz był to przpraszam ale nie znalazłam
pilnie szukam psiego przedszkola w okolicach Rybnika lub Knurowa, mój szczenior ma juz 5 miesięcy i 3 tyg więc troche nie w porę, pies jest troche zbuntowany i dlatego potrzebuje troche kontaktu z innymi psami.
Jeżeli ktos o jakims wie to prosze o namiary :)
bardzo dziękuje

Link to comment
Share on other sites

to nie dobrze bo do Katowic mam jakieś 45km i 40minut jazdy a do Gliwic 20km i w zasadzie też 40minut jazdy,
szukam przedszkola poniewaz mój szczenior potrzebuje kontaktu z innymi psami, szczerze mówiąc to nie zalezy mi nawet na super dobrym kursie, chodzi mi o sam kontakt z psami

Link to comment
Share on other sites

anika* napisz jaki to piesek, jak nie możesz do Gliwic to myślę że psie spacerki w Rybniku może coś zaradzą. My jeździmy do Alteri i jest świetnie naprawdę polecam. Mamy 4 miesięcznego doga niemieckiego z którym nikt nie chce się bawić bo za duży, wyjatek stanowi sasiadka ze swoją ratlerką Sisi :).

Pozdrawiamy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='scottieserwis']"Psie przedszkole" jest u Pana Jarosława Mielimąki w Żytnej (w lesie)
Jest też szkoleniowcem w oddziale Rybnik ,czyli Twoje tereny.
Prawdziwy "psi psycholog" .Polecam.
Rottweilery moich rodziców zawsze tam były szkolone:multi:[/quote]
;)[I]potwierdzam opinię pan Jarek jest super [/I]

Link to comment
Share on other sites

Acha -emaila nie posiada .
Oczywiscie szkoli psy obrończe z super efektami .Jego efekty można podziwiać w Rybniku na wystawie Psów Rasowych 01.10.06 podczas Mistrzostw Śląska Psów Obronczych.Wiem też z prywatnych zródeł:evil_lol: -od rodziców,ze został zaproszony przez jakieś niemieckie "szyszki" w sprawach szkoleń i przyjedżają nawet do niego .

Link to comment
Share on other sites

Wraz z moją dobermanką ukończyłam kurs PT u pana Jarka i jestem zachwycona. Szkoli jak najbardziej pozytywnie! Ma niesamowita rękę do psów. Jak widziałam co jego psy potrafią to mi szczęka opadła! POLECAM każdemu!

Wiem że Żytna jest trochę daleko od Rybnika, ale w samym Rybniku też są szkolenia i przedszkole i PT i PTT i IPO i nawet agility na które własnie się zapisałyśmy z Jamajcią. Odbywają się na terenie lotniska GOTARTOWICE. prowadzone są przez małżeństwo, państwa Kowalskich (zresztą znajomych pana Jarka). Najłatwiej ich zastać w sobotnie i niedzielne poranki na lotnisku. Maja też stronkę w necie [URL]http://republika.pl/treningdog/[/URL]


pozdrawiam

ps Przykro mi bluerat... wiem jak to boli. W zeszłym roku straciłam dobermankę Sarę... była ze mną 11 lat 1 miesiac i 6 dni i do dziś nie potrafię się po tym pozbierać.

ps ps. Ja też szukam chetnego na wspólne spacery, który poszaleje z moją Mają.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

My uczyłyśmy się na szkoleniu związkowym w Kamieniu. Zajęcia prowadził p. Adam Mielimąka, brat p. Jarka. Szkolenie było też jak najbardziej pozytywne:) Polecam, tylko jak się zapisze na szkolenie w ZK to nie wiadomo kto będzie uczył. Bo na zmianę prowadzą PT, nie wiem jak z IPO.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anika*']dzięki Lezaza za namiar na szkołe w Gotartowicach, moje kłopoty z beaglem niestety sie nie skonczyły :( w sobotę ide na 1 spotkanie na lotnisko, mam nadzieje że Ci państwo pomogą mi w poskromieniu złośnika.[/quote][I]dadzą radę , jak ja chodzilam z moim to był PON który lubił sobie poużywać na innych:razz: w takcie szkolenia było widać jaka psiak przechodzi metamorfozę .
Mój Ozzul szczerze pokochał p.Marzenę a p. krzysztofa też lubił choć ten wzbudzał w nimrespekt;)
[/I]

Link to comment
Share on other sites

  • 10 months later...

[quote name='aisa74']Moi Drodzy. Bardzo bym potrzebowała nr telef tego pana Jarka Mielimąki gdyż chcę zapisać do przedszkola mojego 3 miesiecznego posokowca. Jestem z Raciborza więc mam do Zytniej blisko. mój nr gg 1686231[/quote]zadzwoń do związku kynologicznego w Rybniku , tam napwno otrzymasz dokladne namiary na Pana Jarka

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...