Jump to content
Dogomania

Shrek- 7 m-czny niezwykły pies - poddaje sie....JUŻ W NOWYM DOMKU W GDAŃSKU!


modliszka84

Recommended Posts

[quote name='akucha']Ale to zawsze cos, ktoś oko zawiesił...

Shrek błaga o dom!!![/quote]

ehh, mam nadzieje...
Jakos mam ostatnio mieszane uczucia co do allegro, bo chyba piąty raz juz wystawiam Biszkopcika (z mojgo podpisu) i za każdym razem ma po 3-4 obserwatorów i nikt nawet o niego nie zapyta... :roll:

Szrekusiu musi się Tobie udac!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 976
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='nati_92']Ludek mozeiwecjelsi nie udasie ta aukcja ty bys wystawila podnosze chlopaka!![/quote]

Musiałam sie troche nagłówkować, żeby zrozumieć o co chodzi:evil_lol: .


Po pierwsze mam nadzieję, że nie będzie potrzeby go więcej wystawiać, a po drugie ja nie umiem takich pięknych tekstów pisać :(.
Ale oczywiście z gotowcem zawsze mogę go wystawić.

Link to comment
Share on other sites

trzymajcie kciuki :thumbs: bardzo mocno...
jutro Shrek będzie miał odwiedziny prawdopodobnie. Dzis miałam telefon - Pan ze Zduńskiej Woli, mieszkanie w blokach, 4 tygodnie temu stracił psa (odszedł w lecznicy) - był to znajda z ulicy. Pan chce psa-kumpla :cool3: . Jezu, żeby tylko Shrek nie był dla niego za duży... :roll: No i ma umiec jeździc samochdem, bo Pan duzo podrózuje. A to ma byc kumpel, więc... :razz:

Wszystko brzmiało super! Szkoda tylko, że prawdopodobnie nie będe mogła być przy tych odwiedzinach (musze siedziec na uczelni :placz: )

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...