Jump to content
Dogomania

Psy z lasu. Hela i Rudy - co z nimi dalej będzie?!


Agmarek

Recommended Posts

A to szkoda :(

 

Ja też żałuję, że nie mogę się podzielić pozytywnymi informacjami.

 

hop....wracajac do ogloszen;)

czy na kazde miasto olx musi miec inny tekst?

czy na kazde miasto robimy wyrozniony olx?

 

Puszczają z takim samym tekstem, gdy w odstępie czasu ogłoszenia robią różne osoby. Tytuł powinno się zmienić i najwyżej dać inne fotki. Nie trzeba wyróżniać (ja wyróżniłam tylko na tydzień). Bezpłatne ogłoszenie wystarczy odświeżać (olx wysyła przypomnienie na maila). Dzięki, że odezwałaś się w sprawie ogłoszeń. :)

Link to comment
Share on other sites

nie ma sprawy!

to ja sie moze tym, zajme.....

mamy tekst?

 

Tekst to za dużo powiedziane. ;)

 

Hela to około 4-letnia, średniej wielkości suczka. Waży mniej więcej 20kg. Jest zdrowa, odrobaczona, zaszczepiona, wysterylizowana i zaczipowana. Toleruje inne psy. Nigdy nie miała domu. Nikt jej nie chce przygarnąć, bo jest lękliwa i zamknięta w sobie. Może zamieszkać tylko i wyłącznie w domu z ogrodem u spokojnych, wyrozumiałych ludzi, którzy chcą pomóc skrzywdzonemu psu. Kontakt w sprawie adopcji Heli: tel. 608 454 111, e-mail: volta @interia.eu (bez przerwy między volta i @ - musiałam tak zapisać, bo adres mailowy zamieniał się w coś dziwnego).

 

Były różne wersje ogłoszeń. Zdjęcia w albumie: https://www.facebook.com/media/set/?set=a.1438647283065021.1073741840.1423136914616058&type=3

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję bardzo dobrym duszom, które czuwają nad ogłoszeniami. Póki co, jakby ktoś pytał, czy mam telefony, to odpowiedź brzmi: zero.
Hop, zapomniałam o obroży. Kup proszę obróżkę, która u Ciebie się sprawdza, a masz dużo większe doświadczenie w sprawie skuteczności niż ja.

Link to comment
Share on other sites

Wklejam wiadomość z olx, niestety usunięta.


Wiadomość dotyczy ogłoszenia: Gotowa do adopcji Hela. o ID 147190133.

Przyczyna usunięcia: Identyczna lub łudząco podobna oferta już jest w naszym serwisie.

Sprawdź ogłoszenie, które znajduje się pod tym linkiem:
Hela czeka.
Dotyczy ono tego samego lub podobnego przedmiotu / usługi, co Twoje. Pamiętaj, że jest to niezgodne z Regulaminem.

Link to comment
Share on other sites

Dla Helenki : 192 zł 80 gr z bazarku :) jak pieniążki dolecą pięknie proszę o potwierdzenie również na bazarku :) Dziękuję :)

http://www.dogomania.com/forum/topic/146077-prosimy-o-adresy-fashion-by-milady-wiosenna-kolekcja-ciuszk%C3%B3w-w%C5%82oskie-orzechy-zapraszamy-2303-2000/#entry16129995

przypominam się :) i proszę o potwierdzenie :)

Link to comment
Share on other sites

Wklejam wiadomość z OLX
Twoje ogłoszenie zostało usunięte


Wiadomość dotyczy ogłoszenia: Kto da Helenie szansę o ID 147859735.

Przyczyna usunięcia: Identyczna lub łudząco podobna oferta już jest w naszym serwisie.

Sprawdź ogłoszenie, które znajduje się pod tym linkiem:
Hela czeka.
Dotyczy ono tego samego lub podobnego przedmiotu / usługi, co Twoje. Pamiętaj, że jest to niezgodne z Regulaminem.
Jeśli firma oferuje na sprzedaż produkty podobne, jednak różniące się szczegółem, powinny być one ujęte w jednym ogłoszeniu.

Link to comment
Share on other sites

Nie. Uciekała do domu, gdy słyszała radujących się z grillowania sąsiadów. "Żwaczowała" w kącie.

 

Masz może pomysł na ogłaszanie Heli? Na tekst?

 

Hop, mogę spróbować.

Ale ... mi to zawsze jakoś dramatycznie wychodziło.

 

Próbować?

Link to comment
Share on other sites

Te, człowiek … ja tu jestem, no, popatrz.

 

Nikt mnie nie lubi, podobno. Jakaś jestem, nie taka jak trzeba. Ja bym się może przytuliła, ale jakoś się boję. Tak bym chciała cichutko sobie mieszkać z jakimś człowiekiem. Tak razem, ale trochę w oddaleniu. Żebym się nie bała, czuła bezpieczna, żebyś mnie lubił może nawet bardzo, ale nie nalegał, bym od razu pokochała.

Sunia – Helena – ma ok. 4 lat, 20 kg i ogrom samotności w dotychczasowym życiu.
Jest zdrowa, zaszczepiona, odrobaczona, zaczipowana i wysterylizowana.  Boi się ludzi, boi się życia. Chciałaby dom z ogrodem, spokojną i wyrozumiałą Panią. Ciepły kąt w domku i ogród na spacery, bo na ulicę boi się wychodzić. Na normalne życie czeka od szczenięcia. To już długo. Bardzo długo.
Tel. 608 454 111; mail: [email protected]

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...