Jump to content
Dogomania

Psy z lasu. Hela i Rudy - co z nimi dalej będzie?!


Agmarek

Recommended Posts

bardzo sie cieszymy, ze zapytanie bylo o Helenke!

Ja też się oczywiście cieszę...
Bela, nie ma z kim rozmawiać. Mam wrażenie, że ten Pan już wcześniej pisał z Lento i jak tylko proszę o kontakt telefoniczny, to Pan zanika. Dlatego napisałam mdłe.... Takie bez energii, konkretu... Czekamy dalej.
Link to comment
Share on other sites

Ja też się oczywiście cieszę...
Bela, nie ma z kim rozmawiać. Mam wrażenie, że ten Pan już wcześniej pisał z Lento i jak tylko proszę o kontakt telefoniczny, to Pan zanika. Dlatego napisałam mdłe.... Takie bez energii, konkretu... Czekamy dalej.

 

Rozwinęła się korespondencja? Czy zanikła?

Link to comment
Share on other sites

Wiesz, hop, gdyby kazdy dogomaniak opiekujacy sie wirtualnie i zdalnie jakims psem, ktorego nawet na oczy nie widzial, mial z automatu obowiazek zaadoptowania go w sytuacji, kiedy nie bedzie innych chetnych, to liczba zainteresowanych udzielaniem pomocy moglaby sie gwaltownie zmniejszyc, o ile w ogole ktokolwiek mialby odwage sie zaangazowac sie w taka pomoc. Kazdy sam najlepiej wie, jak, kiedy i w jakim zakresie moze pomagac, dlatego powyzszy wpis uznaje za co najmniej niestosowny.

Link to comment
Share on other sites

Nie przesadzajmy. Wpis hop! był bardzo życzeniowy, mimo wszystko z przymrużeniem oka (wklejony na końcu emotikon przecież mruga). Nikt od nikogo niczego nie wymaga. Każdy pomaga jak umie i jak chce i za każdą formę pomocy jesteśmy wdzięczni. Myślę, że główna zainteresowana, Cancadorra, tak negatywnie tego wpisu nie odebrała. 

Miłego, pogodnego dnia życzę!

Link to comment
Share on other sites

Wiesz, hop, gdyby kazdy dogomaniak opiekujacy sie wirtualnie i zdalnie jakims psem, ktorego nawet na oczy nie widzial, mial z automatu obowiazek zaadoptowania go w sytuacji, kiedy nie bedzie innych chetnych, to liczba zainteresowanych udzielaniem pomocy moglaby sie gwaltownie zmniejszyc, o ile w ogole ktokolwiek mialby odwage sie zaangazowac sie w taka pomoc. Kazdy sam najlepiej wie, jak, kiedy i w jakim zakresie moze pomagac, dlatego powyzszy wpis uznaje za co najmniej niestosowny.

 

Trochę więcej luzu egradska. Napisałam pół żartem, pół serio. Nie będę pisać, które wypowiedzi według mnie są niestosowne, a jest ich trochę. Ogólnie na wątku panuje ciężka atmosfera i nawet nie chce się tu zaglądać.  

Link to comment
Share on other sites

Trochę więcej luzu egradska. Napisałam pół żartem, pół serio. Nie będę pisać, które wypowiedzi według mnie są niestosowne, a jest ich trochę. Ogólnie na wątku panuje ciężka atmosfera i nawet nie chce się tu zaglądać.  

 

Bo watek powinien być literacko-narracyjny :) a tu każdy wpis, taki na luzie, jest punktowany, a każda próba pisania takiego towarzyskiego ucinana. Albo bierzesz, albo spadaj :) takie odniosłam wrażenie.

No i nikt nie śmie "o dupie Maryni" popisać. No i tak.

Link to comment
Share on other sites

Mar.gajko masz racje.

Literacko-narracyjny, tak własnie powinno byc :)

Witam sie wiec z Helenką i donosze, ze u nas wrociła zima , paralizując przy okazji drogi.

Za niecałe 2 godziny powinnam dojechac na szkolenie do Katowic, ciekawe, czy mi sie uda :( Wttpię :(

Link to comment
Share on other sites

Mar.gajko masz racje.

Literacko-narracyjny, tak własnie powinno byc :)

Witam sie wiec z Helenką i donosze, ze u nas wrociła zima , paralizując przy okazji drogi.

Za niecałe 2 godziny powinnam dojechac na szkolenie do Katowic, ciekawe, czy mi sie uda :( Wttpię :(

Beluś nie zazdroszczę bo droga na Katowice zawalona :( a warunki na drogach cieżkieeeeee!!!!

Przy okazji zostawiam buziaka Helence wierząc że w końcu ktoś dziewczynę wypatrzy !!!

Cisza z Dziennika Zachodniego ??? żadnych telefonów ???

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...