Jump to content
Dogomania

Psy z lasu. Hela i Rudy - co z nimi dalej będzie?!


Agmarek

Recommended Posts

[quote name='olgaj']Podejmijcie decyzje we własnym sumieniu na jakie konto chchecie zbierac :) mozemy udostępnić konto fundacyjne, ale musi byc faktura za hotel, niewiem zatem czy podana cena obejmuje pobyt z fakturą ?
Co dokarmy dysponujemy jeszcze jakimis zapasami wiec mozemy zadeklarowac ze pokarmimy go w miare naszych możliwość, uprzedzam tylko ze dysponujemy tylko karmą marki lidl tesco, nie sa to zatem karmy wysokich lotów. :([/QUOTE]

Cena juz z faktura, dzialanosc zarejestrowana wiec i tak wystawiam i tak :)
Dorzuce mu do jedzonka od czasu do czasu cos fajnego:p

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny, podrzućcie czasem, bo poprzedni si.e prawie wcale nie sprzedał, a ja mam na domiar złego popsuty komputer.
[URL]http://www.dogomania.pl/threads/218918-Ubierz-sie-na-święta-Sylwestra-na-zimę.-Modna-Szafa-podopiecznych-do-18.12.-Start!?p=18159092#post18159092[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[CENTER][FONT=Tahoma][B]Fundacja[/B][/FONT]
[B][FONT=Tahoma]"Pomagajmy Razem -[/FONT][/B]
[B][FONT=Tahoma]Zwierzęta w Potrzebie"[/FONT][/B][/CENTER]

[CENTER][FONT=Tahoma]KRS: 0000311656[/FONT]
[FONT=Tahoma]NIP: 9820355770[/FONT]
[FONT=Tahoma]REGON: 100563496[/FONT][/CENTER]

[CENTER][FONT=Tahoma]Nr Konta: PKO BP 05 1020 3378 0000 1602 0168 8993[/FONT]
[FONT=Tahoma][/FONT] [/CENTER]
podaje adres dla osób które potrzebują danych do przelewu na konto dla Rudego
Fundacja Pomagajmy Razem- Zwierzęta w Potrzebie
Ul. Chłędowskiego 1 m 8
Łódź 93-239

Proszę pamiętać o dopisku " rudy " lub " dla Rudego "

Link to comment
Share on other sites

uprzedzic Was niestety lojalnie musze ze fundacja bardzo zle stoi finansowo, nie bedziemy w stanie w zaden sposób dorzucic sie do zapłaty za hotel jesli nie uzbieramy kasy, wiec nie podejmujemy sie zapłaty w momencie jesli nie bedzie wpływów na Rudego, starsznie przykro i niezrecznie mi o tym pisac ale musze postawic sprawe jasno i uczciwie. moge wam natomias obiecac ze kazdy grosz wpłacony na Rudego bedzie wykorzystany tylko na jego cel :) prosimy tylko o dopisek " rudy ". Bazarki rónież można wystawiac z numerem naszego konta, chyba ze wolicie zbierac na swoje i potem przelac zbiorczo na nasze. Pozstawaim to do Waszej dyspozycji.
Prosba jednak gorąca o dopiski " dla rudego ".

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bela51']A dla Helgi mamy wplacac na konto Vivy? Czy tez na to, ktore podała Olga?[/QUOTE]

[quote name='Cantadorra']Na konto, które podała Olgaj :)[/QUOTE]

[B]Nie nie nie!!! [/B]Dla Heli wpłacamy na konto Vivy, dla Rudego do Olgaj.
Przepraszam za zamieszanie, ale Mru pisała że dołożą dla Heli 200 zł jeśli zabraknie deklaracji, a to oni rozliczają się z Beatą u której Hela jest i to Mru zajmuje sie finansami. Nie ma więc sensu przelewać pieniędzy z konta na konto, bo Mru wysyła mi rozliczenie, a ja wstawiam je na wątek.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agata69']Kto zrobi zestawienie ddotychczasowych deklaracji na Rudego? Będziemy wiedzieć na czym stoimy.[/QUOTE]
[quote name='Agata69']ode mnie na razie 50 zł jednorazowo.[/QUOTE]

[quote name='Cantadorra']Ode mnie w grudniu 50 zł jednorazowo. W nowym roku stała deklaracja.[/QUOTE]

[quote name='kosu32']Ja też coś dorzucę - na razie jednorazowo i 10-tym.[/QUOTE]

[quote name='Olusia88']Mogę zadeklarować stałą wpłatę na Rudego 15 zł, proszę tylko info jakie konto ? te co w pierwszym poscie ?[/QUOTE]

[quote name='Lida']Agmarek, ja też Ci pomogę, tylko od grudnia, bo w listopadzie już nie dam rady. Ile potrzeba miesięcznie pieniędzy na Helę i Rudego? Jak z karmą?[/QUOTE]
[B]Razem mamy 125 zl + bazarki i karma.[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Figu']wróciła do mnie dziś paczuszka z ziółkami - nie podjęta z poczty.
Czy mam wysyłać jeszcze raz?[/QUOTE]
Nie Figu. Nie wysyłaj. Cantadorra ma rację. Beata nie ma zbyt wiele czasu niestety.

[quote name='bela51']Czy bazarek, ktory dzisiaj chcialabym juz wystawic bedzie dla Rudego, czy dla Rudego i Helgi ?[/QUOTE] Puki co dla Rudego. Jeśli dobrze pójdzie już w niedzielę pojedzie do Furciaczka, a stałych deklaracji zbyt mało żeby to dzielić na dwa.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kosu32']Czy paczka z płytami doszła?
Wspominałaś coś o piatku...[/QUOTE]
Paczka doszla, odebrałam wczoraj z poczty, ale nawet jeszcze nie otwarłam. Wezme sie dsisiaj za fotografowanie.
Bazarek wczoraj skonczyłam, ale zaraz poprawie cel, bo napisalam, ze dla obu psow.
Zostało kilka rzeczy, ktorych jeszcze nie obfociłam, dzisiaj ro zrobie na pewno.
Zaglądajcie prosze, podnoscie i reklamujcie.:lol:
[url]http://www.dogomania.pl/threads/219077-Szafa-Agmarka-na-psy-z-lasu-bazarek-do-20.12.2011[/url]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...