Jump to content
Dogomania

Schronisko w Swarzędzu.


Recommended Posts

Panie Jurku, bardzo Pana proszę, skoro tak Pan kocha zwierzęta jak ja, to niech Pan już nie dyskutuje, bo jest to źle odbierane.Pani Kozłowska działała źle i pod publikę.Odrzucała wolontariat ludzi młodych, których powinna uczyć miłości do zwierząt.Marnowała pieniądze przeznaczone dla psiaków, płacąc za wróżkę.Nie wydawała jedzenia dla karmicielek kotów/ znam parę osób, które to potwierdzą/, a jedzenie zjadały szczury.Ludzie nie adoptowali psów ze Swarzędza, bo były chore, w złej kondycji i wylęknione, bo nikt z nimi nie pracował.Wszyscy wiedzą jaka była prawda i nikogo już Pan nie przekona do racji Pani Kozłowskiej.Dobrze, że skończyła się gehenna psów, choć zostały jeszcze osoby, które powinny być natychmiast usunięte.Dziwi mnie, że nadszarpuje Pan swój autorytet, broniąc skompromitowanej osoby. Słyszałam, że był Pan na etacie w Swarzędzu ? Myślę jednak, że to tylko plotki i że broni Pan tej bulwersującej sprawy tylko dlatego, że wprowadzono Pana w błąd.Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jurek2050']Diagonalny, to charakteryzujący się układem ukośnym. Do xxxx52 jeśli, to nie tajemnica, można prosić o rozwinięcie, dlaczego "ukośnie" traktuje się psy przez restauracje wietnamskie itp. Z góry dziękuję. :)[/QUOTE]

Pola przeczytala moj post niedokladnie tam napisalam co i jak.
Moge tylko dodac ,ze Pani Kozlowska w rozmowie telefonicznej ze mna przekazala ,ze cyt"wydalam psa bernardyna do Niemiec ,do schroniska(schronisko do ktorego jada ciagle swarzedzkie pieski ),ale sie boje czy nie trafi do restaracji koreanskiej ?"

Jak mozna nawet tak myslec .Jezeli sie nie ma zaufania do kierownictwa schroniska w Niemczech ,to sie psow nie wydaje ,a nie nawet prosi ,a pozniej za plecami takie glupoty opowiada.To swiadczy o zupelnym zaklamaniu Pani K

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bigel']Widać,że proste odpowiedzi na proste pytania sa dla Pana niemozliwe.[/QUOTE]

Nie każdy jest tak wykształcony. Jeśli takie proste, to zamiast dyskredytować adwersarza, proszę wyjaśnić. Może się okaże, że nie tylko dla mnie nie jest to takie oczywiste.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Huski']Panie Jurku, bardzo Pana proszę, skoro tak Pan kocha zwierzęta jak ja, to niech Pan już nie dyskutuje, bo jest to źle odbierane.Pani Kozłowska działała źle i pod publikę.Odrzucała wolontariat ludzi młodych, których powinna uczyć miłości do zwierząt.Marnowała pieniądze przeznaczone dla psiaków, płacąc za wróżkę.Nie wydawała jedzenia dla karmicielek kotów/ znam parę osób, które to potwierdzą/, a jedzenie zjadały szczury.Ludzie nie adoptowali psów ze Swarzędza, bo były chore, w złej kondycji i wylęknione, bo nikt z nimi nie pracował.Wszyscy wiedzą jaka była prawda i nikogo już Pan nie przekona do racji Pani Kozłowskiej.Dobrze, że skończyła się gehenna psów, choć zostały jeszcze osoby, które powinny być natychmiast usunięte.Dziwi mnie, że nadszarpuje Pan swój autorytet, broniąc skompromitowanej osoby. Słyszałam, że był Pan na etacie w Swarzędzu ? Myślę jednak, że to tylko plotki i że broni Pan tej bulwersującej sprawy tylko dlatego, że wprowadzono Pana w błąd.Pozdrawiam.[/QUOTE]
A to sytuacja zaczyna się wyjasniać.A tak dziwiła mnie postawa postawa p Jurka2050!!
Co do psow ze Swarzedza to kilka ze znanych mnie osób,które stamtąd adoptowały psy ,żaliły sie na stan ich zdrowia i higieny.Byly smierdzace i zarobaczone.Miały choroby
nie leczone.
Mam nadzieje,że teraz wreszcie ta sytuacja powinna sie zmienić.

Link to comment
Share on other sites

Skończmy również te bajki o adopcjach do Niemiec, bo kłamstwo powtarzane 100 razy staje się prawdą.Gdyby nie te adopcje, to problem bezdomnych psów trwałby w Polsce jeszcze tysiąc lat.Jest to naród z wyższej półki , a nam daleko jeszcze do takiego traktowania zwierząt.Poza tym ich organizacje zwierzęce a nasze to wielka przepaść.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Huski']Skończmy również te bajki o adopcjach do Niemiec, bo kłamstwo powtarzane 100 razy staje się prawdą.Gdyby nie te adopcje, to problem bezdomnych psów trwałby w Polsce jeszcze tysiąc lat.Jest to naród z wyższej półki , a nam daleko jeszcze do takiego traktowania zwierząt.Poza tym ich organizacje zwierzęce a nasze to wielka przepaść.[/QUOTE]

Zgadzam się całkowicie.Zamiast dziękować organizacją niemieckim za pomoc dla naszych psów to się je krytykuje.
Jest takie przysłowie które tu bardzo dobrze pasuje "krytyk i eunuch z jednej są parafii każdy wie jak a żaden nie potrafi"
Obyśmy potrafili a nie krytykowali.

Link to comment
Share on other sites

Najpilnieszym problemem , którym należy się zająć, to adopcja psów, które zostały.Oczywiście, One nie wyparują w kosmos w przeciągu miesiąca i potrzebna będzie pomoc wielu wolontariuszy.Psa trzeba nauczyć :chodzić na smyczy, obecności człowieka i zaufania do niego.Bezsensowne adopcje , bez przygotowania skończą się powrotem psa do schroniska lub na ulicę Swarzędza- w najlepszym wypadku.Niestety, jest to czas, abyśmy zajęli się dobrem psiaków a nie P.Kozłowskiej.Z tego co się orientuję, zostały w schronisku jeszcze osoby nieodpowiedzialne, które mogą narobić więcej złego niż dobrego.Dlatego proszę wszystkie organizacje, aby pomogły wyjść schronisku z impasu.Osoby skompromitowane, niech uświadomią sobie swoje błędy i pozwolą innym działać.Kierujemy się dobrem zwierząt, prywatę zostawmy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Huski']Najpilnieszym problemem , którym należy się zająć, to adopcja psów, które zostały.Oczywiście, One nie wyparują w kosmos w przeciągu miesiąca i potrzebna będzie pomoc wielu wolontariuszy.Psa trzeba nauczyć :chodzić na smyczy, obecności człowieka i zaufania do niego.Bezsensowne adopcje , bez przygotowania skończą się powrotem psa do schroniska lub na ulicę Swarzędza- w najlepszym wypadku.Niestety, jest to czas, abyśmy zajęli się dobrem psiaków a nie P.Kozłowskiej.Z tego co się orientuję, zostały w schronisku jeszcze osoby nieodpowiedzialne, które mogą narobić więcej złego niż dobrego.Dlatego proszę wszystkie organizacje, aby pomogły wyjść schronisku z impasu.Osoby skompromitowane, niech uświadomią sobie swoje błędy i pozwolą innym działać.Kierujemy się dobrem zwierząt, prywatę zostawmy.[/QUOTE]

[B][FONT=Times New Roman]Nie znam spraw, jednak mam wrażenie, że tu już została przekroczona granica i są to pomówienia. Z tego co mnie wiadomo żaden z pracowników schroniska w Swarzędzu nie został ukarany prawomocną decyzją, ani wyrokiem. Również sprawy prezes Stefanii Kozłowskiej są w toku wyjaśniane. Stąd zamieszczone w internecie nie potwierdzone oskarżenia mogą być podstawą do skierowania sprawy do sądu o naruszenie dobrego imienia, przy równoczesnym wniosku o ujawnienie danych osobowych piszących. Mam wrażenie, że również dotyczy to osób z zagranicy.

Jeszcze raz przypominam, że ostatnią wolą śp. Fitznera, właściciela nieruchomości w Swarzędzu przy ul. Dworcowej, aby do końca życia prezes Stefania Kozłowska nią zarządzała.

Mogę zrozumieć, żale. Mnie też nie zawsze z p. Stenią było po drodze. Jednak należy szanować jej wkład pracy i materialny wkład. Gdyby nie to, dzisiaj w ogóle nie było by tematu "Schronisko w Swarzędzu". Dzięki p. Steni jest i działa prawie 20 lat i TOZ może się jakby nie patrzeć poszczycić posiadaniem takiej nieruchomości. Jeszcze raz przypominam, że w pierwszej wersji śp. Fitzner, pp. Stefanii i Marianowi Kozłowskim prywatnie chciał zapisać tę nieruchomość, tylko odmówili i wskazali TOZ, co dokonał z dodatkowym zapisem o dożywotnym zarządzaniu ta nieruchomością przez p. Stenię.

W całym powiecie poznańskim nie ma ani jednego schroniska gminnego, obsługującego bezdomne zwierzęta z gmin z tego Powiatu.!!!

[/FONT]
[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jurek2050'][B][FONT=Times New Roman]Nie znam spraw, jednak mam wrażenie, że tu już została przekroczona granica i są to pomówienia. Z tego co mnie wiadomo żaden z pracowników schroniska w Swarzędzu nie został ukarany prawomocną decyzją, ani wyrokiem. Również sprawy prezes Stefanii Kozłowskiej są w toku wyjaśniane. Stąd zamieszczone w internecie nie potwierdzone oskarżenia mogą być podstawą do skierowania sprawy do sądu o naruszenie dobrego imienia, przy równoczesnym wniosku o ujawnienie danych osobowych piszących. Mam wrażenie, że również dotyczy to osób z zagranicy.

Jeszcze raz przypominam, że ostatnią wolą śp. Fitznera, właściciela nieruchomości w Swarzędzu przy ul. Dworcowej, aby do końca życia prezes Stefania Kozłowska nią zarządzała.

Mogę zrozumieć, żale. Mnie też nie zawsze z p. Stenią było po drodze. Jednak należy szanować jej wkład pracy i materialny wkład. Gdyby nie to, dzisiaj w ogóle nie było by tematu "Schronisko w Swarzędzu". Dzięki p. Steni jest i działa prawie 20 lat i TOZ może się jakby nie patrzeć poszczycić posiadaniem takiej nieruchomości. Jeszcze raz przypominam, że w pierwszej wersji śp. Fitzner, pp. Stefanii i Marianowi Kozłowskim prywatnie chciał zapisać tę nieruchomość, tylko odmówili i wskazali TOZ, co dokonał z dodatkowym zapisem o dożywotnym zarządzaniu ta nieruchomością przez p. Stenię.

W całym powiecie poznańskim nie ma ani jednego schroniska gminnego, obsługującego bezdomne zwierzęta z gmin z tego Powiatu.!!!

[/FONT]
[/B][/QUOTE]

Panie Jurku czy Pan pracuje UOP? Cały czas Pan straszy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jurek2050'][FONT=Times New Roman]Sorry, ale też jak Pola17, nie wierzę. Nadto, transport tam ok. 1000 km. Zimą to już makabra. Nie pisze się, ile psiaków i kociaków zamęczonych odeszło na amen. :placz:[/FONT]
[/QUOTE]

Sorry.To są już karne pomówienia,informuję,że istnieje bardzo duże prawdopodobieństwo,ustalenia autora i osoby forwardujace,a przez to skierowania
sprawy do organów scigania.
Proszę przedstawić zdjecia tych zamarznietych psiaków i kociaków.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Huski']Skończmy również te bajki o adopcjach do Niemiec, bo kłamstwo powtarzane 100 razy staje się prawdą.Gdyby nie te adopcje, to problem bezdomnych psów trwałby w Polsce jeszcze tysiąc lat.Jest to naród z wyższej półki , a nam daleko jeszcze do takiego traktowania zwierząt.Poza tym ich organizacje zwierzęce a nasze to wielka przepaść.[/QUOTE]

[B][FONT=Times New Roman]Potrzeba jest informacji, jak długo przetrzymuje się psiaki w schroniskach. Pokutuje informacja, że po 3 dniach się usypia. Stąd de facto brakuje tam psiaków do adopcji i stąd taka popularność m.in. polskich. Nadto, czy wożenie zimą w nieogrzewanych mikrobusach, psiaków które w klatkach są wożone prawie 1000 km, to jest najwłaściwsze? Sam słyszałem, że kilka odeszło w czasie takiego transportu.[/FONT][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Zyga']Sorry.To są już karne pomówienia,informuję,że istnieje bardzo duże prawdopodobieństwo,ustalenia autora i osoby forwardujace,a przez to skierowania
sprawy do organów scigania.
Proszę przedstawić zdjecia tych zamarznietych psiaków i kociaków.[/QUOTE]

[FONT=Times New Roman][B] To, że psiaki wozi się prawie 1000 km to dowody mogę przedstawić. Rozmawiałem z osobami przewożącymi je i możliwe, że sami zgłoszą się na to forum i zaświadczą. Jestem za, gdyż chciałbym wyjaśnienia spraw od osób tym się zajmujących. Rodowity naród niemiecki się starzeje, większość młodych to przyjezdni.[/B][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jurek2050'][FONT=Times New Roman][B] To, że psiaki wozi się prawie 1000 km to dowody mogę przedstawić. Rozmawiałem z osobami przewożącymi je i możliwe, że sami zgłoszą się na to forum i zaświadczą. Jestem za, gdyż chciałbym wyjaśnienia spraw od osób tym się zajmujących. Rodowity naród niemiecki się starzeje, większość młodych to przyjezdni.[/B][/FONT][/QUOTE]

[B]Wszyscy czekamy na te dowody.Mamy nadzieję,że będa to konkretne zdjęcia z opisem i datą oraz z danymi osób przewożacych.Proszę pamietać,że za pomówienia grozi Panu[/B]
[B]odpowiedzialność karna.Pozdrawiam[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Zyga'][B]Wszyscy czekamy na te dowody.Mamy nadzieję,że będa to konkretne zdjęcia z opisem i datą oraz z danymi osób przewożacych.Proszę pamietać,że za pomówienia grozi Panu[/B]
[B]odpowiedzialność karna.Pozdrawiam[/B][/QUOTE]

[B][FONT=Times New Roman]Widzę, że coś zabolało. Domniemam, że bardziej moje wcześniejsze ostrzeżenia odnośnie karalności pomówień skierowanych wobec pracowników schroniska . Waga tamtych, a moich stwierdzeń (jak tego typu można nazwać pomówieniami?) jest chyba cięższa. Dopiero teraz pewnie ta dyskusja wywoła lawinę informacji i może nawet dowody w postaci nagrań, zdjęć itp. Dobrze by był ich brak, ale mam wrażenie, że niestety się znajdą. Jak nie zdjęcia, to relacje. Namawiam, do przedstawienia ich, aby jedna lub druga strona się przekonały o celowości realizowania tego zadania. Swoją drogą, gdzie są zdjęcia wszystkich zwierząt w nowych domach w Niemczech? Brak zdjęć, może mieć silny wpływ na argumentację przeciwników transportu do Niemiec.[/FONT][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gigel']Panie Jurku czy Pan pracuje UOP? Cały czas Pan straszy.[/QUOTE]

[FONT=Times New Roman][B]Więcej już nie przewiduję ostrzegać. To, nie znaczy że osoby, które poczuły się dotknięte, że ich dobre imię zostało naruszone, nie będą dochodzić swoich racji.
[/B][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Wiktor z Warszawy']Może Pan szerzej wyjaśni jaki to" wkład materialny " do schroniska przekazała Pani S.
Jestem bardzo ciekawy.[/QUOTE]

[B][FONT=Times New Roman]Z tego co w tym momencie pamiętam, to : samochód wraz z paliwem, codzienny zakup karmy, przez kilkanaście lat z prywatnych swoich pieniędzy. Też biuro TOZ w Poznaniu, dzięki jej sprzętowi biurowemu: komputer, drukarki, fax mogło funkcjonować. Wydawanie czasopisma "Zostań moim Przyjacielem". Gdyby nie jej pieniądze wiele spraw mniej by się odbyło. Zakup konsumpcji na wernisaże wystawiennicze, konferencji szkoleniowych, organizacyjnych TOZ. To, było za jej prywatne pieniądze.

Rachunki darła, nawet wówczas kiedy ją informowałem, że zakup artykułów biurowych może zaliczyć w koszty TOZ. Szkoda, że niszczyła, mogła zachować i choćby teraz, gdy się ją za wydzwonione telefony prześladuje, mogła dla przeciwwagi przedstawić, jeśli nie chce się jej wcześniejszego wkładu uznać, chociażby zapisania dla TOZ nieruchomości w Swarzędzu. [/FONT][/B][B][FONT=Times New Roman]Swoją drogą wystosowała zobowiązanie do pokrycia rozmów. [/FONT][/B]
[B][FONT=Times New Roman]
Nigdy wagi do swoich pieniędzy nie przywiązywała, jeśli wiedziała, że to ma być na zwierzęta. Ile załatwiała interwencji w terenie swoim samochodem i paliwem. Potrafiła poszukując na prośbę jednej z organizacji niemieckich za swoje pieniądze objechać pół Wielkopolski, aby sunię znaleźć. Proszę spytać, czy jej nawet cokolwiek odpisano?

Za swoje pieniądze, jeździła po terenie organizując oddziały i koła. Ile osób przekupywała, aby maltretowanego psiaka od nich wykupić. Łatwo teraz p. Stenię się dyskredytuje.

Najbardziej smuci fakt, że wcale nie chciała trzymać psów w Schronisku!!! Za wszelką cenę starała się, aby powstało co najmniej międzygminne. Zawsze mówiła, że wszystkie zwierzaki tam umieści, jak będą stosowne warunki. Czy Ktoś z tego forum uczestniczył w spotkaniach w latach 2004 i 2005, poświęconych zagadnieniu? Ile nachodziła się do Agencji Rolnej, aby załatwić teren pod międzygminne schronisko. Nawet 10 dni temu nikogo z tego grona osób krytykujących jej poczynania, a rzekomo są zaangażowanymi w rozwiązaniu problemu, nie uczestniczył w Starostwie Poznańskim. !!! Tylko my dwoje.

20 lat utrzymania TOZ w Poznaniu. Jak, to środowisko było wówczas skłócone, gdy obejmowała urząd. Jednak udało jej się przez te lata, utrzymać. Nie zwracała uwagi na inne sprawy, które na pewno były poważne, tego nie kwestionuję. Zdaję sobie doskonale sprawę. Co, dalej nie wiem. Daj Boże, że będzie lepiej.
[/FONT]
[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jurek2050'][B][FONT=Times New Roman]Potrzeba jest informacji, jak długo przetrzymuje się psiaki w schroniskach. Pokutuje informacja, że po 3 dniach się usypia. Stąd de facto brakuje tam psiaków do adopcji i stąd taka popularność m.in. polskich. Nadto, czy wożenie zimą w nieogrzewanych mikrobusach, psiaków które w klatkach są wożone prawie 1000 km, to jest najwłaściwsze? Sam słyszałem, że kilka odeszło w czasie takiego transportu.[/FONT][/B][/QUOTE]

Gdzie sa dowody ,bez dowodow sa to pomowienia oskarzenia nadajace sie do sadu(prosimy o zdjecia)
Jak moje kolezanki zaczna nowic i pokazywac dowody to dopiero bedzie ambaras.Mozemy miec dowody jak i wypowiedzi i zdjecia reporterki z tele.niemieckiej dotyczace tego schroniska.
Przeciez wczesniej to psy umieraly w schronisku stojac,byl brud ,smrod i nic wiecej.Psy wydawano ina ladne oczy ,nigdy nie czyniono kontroli .Nie bylo oprocz biednych psow nic.wszystko co tam jest wybudowane zawdzieczaja psy osobom tylko prywatnym.

A wlasciwie ,nie wiem dlaczego Pan Panie Jurku sie wypowiada na temat schroniska swarzedzkiego ? Pana nigdy sprawy psow nie ineresowaly.Czy Pan teraz jest tam na pol etatu?

Pytam sie milon razy dlaczego P.Kozlowaka wydzwaniala wszedzie i prosila o zabieranie psow i o pomoc finasowa o,a teraz takie bzdury pleciecie.Przeciez ona wie doskonale gdzie psy jechaly.
Prosze odpowiedziec na to pytanie ?
To jest typowa P.Kozlowska do kamery sie usmiecha ,kamery zniknie zaczynaja sie intrygi.
Panie Jurku wogole co Pan wie ,przeciez pan wogole ,ani razu nie byl w schronisku swarzedzkim i pan psami sie nigdy nie interesowal tylko swiniami?
jak mam wrazenie i widze dobrze u was funkcjonuje "jedna baba drugiej babie"
Naprawde wstyd mnie za was ,czy to swiadczy o glupocie,nienawisci z zazdrosci?
Bo normalnie myslacy czlowiek kochajacy zwierzeta wie ,jak jest prawda,a zazdrosny bedziem kambinowal ,zeby mobingiem zniszczyc tych co kochaja i pomagaja te biedne psiaki..
Pytam gdzie w waszych dzialaniych tylko za biurkiem i stukaniem w klawisze komputera sa psy i ich dobro?????????????????
Prawdziwa groteska!

Link to comment
Share on other sites

Panie Jurku ,mam zapytanie czy pan zatrudniony jest jako rzecznik prasowy ,adwokat hobbista na rzecz Pani Kozlowskiej??
Dlaczego sie nie wypowiada osoba bezposrednio zainteresowana i obrazona?

Dlaczego jeszcze 3-4 tygodnie temu wydaliscie psy do Niemiec jak wiecie ,ze beda za 3 dni uspione,albo wyladuja jako stek na talerzu,albo ............. ,ach brak mnie juz pomyslow co bzdurne rzeczy wyczytalam

To ci parodia!
szkoda czasu na czytanie tych glupot.mam wraznie ciagle ,ze tu nie chodzi o dobro zwierzat tu chodzi.............zostwie bez komentarza

Ps na zakonczenie dodadam ,ze na zyczenie Pani Kozlowskeij mialam w Niemczech prosic o pomoc w szukaniu organizacji niemieckich ,czy by mogly zabierac psy ze schroniska swarzeckiego ,gdyz schronisko mialo byc zamkniete i byla obawa ze beda uspione(tak mnie przekazano)Niestety niektore organizacji byly tylko raz ,stwierdzajac ,ze osoby ktore w tym schronisku pracujace tylko sie miedzy kloca (osoby tych slow klotni nie rozumieli),i nie sa zupelnie kompetentne.
Z ilosci ponad 200 psow zostalo 75 ,ale zadne nie zaplacilo zyciem porzez uspienie ?.(lekarz Powiatowy nigdy by psa swarzedzkiego nie uspil)
Uwazam ,ze P.Kozlowska powinna byc tylko wdzieczna ,ze org,niemieckie pomogly jej zmniejszyc ilosc psow wschronisku.psy w Niemczech dostaly pomoc wet gdzie w chronisku nigdy by nie otrzymaly tak jak ostatnio(pies z rana wargi) I ze P.Kozlowska nie musi placic duzych kar pienieznych za nie dotrzymanie nakazu zredukowania psow.

Pani Kozlowska co Pani banialuki opwiada J.Duszynskiemu,ktorego znam i wiem,ze jest dobrym pisarzem i kaznodziejem .Powinien zglosic sie do wyborow do rzadu polskiego to moze by duzo uczynil dla polepszenia zwierzat gospodarskich ,wspanialych madrych swinek ,a nie zajmowal sie psami i schroniskiem Panie Jurku to nie pana jest dzialka.

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Times New Roman][SIZE=5][quote name='xxxx52']Gdzie sa dowody ,bez dowodow sa to pomowienia oskarzenia nadajace sie do sadu(prosimy o zdjecia)
Jak moje kolezanki zaczna nowic i pokazywac dowody to dopiero bedzie ambaras.
Przeciez wczesniej to psy umieraly stojac,byl brud ,smrod i nic wiecej.Psy wydawano ina ladne oczy ,nigdy nie czyniono kontroli .Nie bylo oprocz biednych psow nic.wszystko co tam jest wybudowane zawdzieczaja psy osobom tylko prywatnym.

A wlasciwie ,nie wiem dlaczego Pan Panie Jurku sie wypowiada na temat schroniska swrazedzkiego ? Pana nigdy sprawy psow nie ineresowaly.Czy Pan teraz jest tam na pol etatu?[/QUOTE][/SIZE][/FONT][quote name='xxxx52'] [FONT=Times New Roman][SIZE=5]

Pytam sie milon razy dlaczego P.Kozlowaka wydzwaniala wszedzie i prosila o zabieranie psow i o pomoc finasowa o,a teraz takie bzdury pleciecie.Przeciez ona wie doskonale gdzie psy jechaly.[/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=5]
Prosze odpowiedziec na to pytanie ?
To jest typowa P.Kozlowska do kamery sie usmiecha ,kamery zniknie zaczynaja sie intrygi.
Panie Jurku wogole co Pan wie ,przeciez pan wogole ,ani razu nie byl w schronisku swarzedzkim i pan psami sie nigdy nie interesowal tylko swiniami?
jak mam wrazenie i widze dobrze u was funkcjonuje "jedna baba drugiej babie"
Naprawde wstyd mnie za was ,czy to swiadczy o glupocie,nienawisci z zazdrosci?
Bo normalnie myslacy czlowiek kochajacy zwierzeta wie ,jak jest prawda,a zazdrosny bedziem kambinowal ,zeby mobingiem zniszczyc tych co kochaja i pomagaja te biedne psiaki..
Pytam gdzie w waszych dzialaniych tylko za biurkiem i stukaniem w klawisze komputera sa psy i ich dobro?????????????????
Prawdziwa groteska![/SIZE][/FONT][/QUOTE][FONT=Times New Roman][SIZE=5]

[/SIZE][/FONT] [B][FONT=Times New Roman][SIZE=5] [SIZE=4]Nie jest prawdą, że nigdy w Swarzędzkim Schronisku nie byłem. Widać, że mało się czyta moje posty, gdzie właśnie przy tej sprawie informowałem, że będąc w Schronisku w Swarzędzkim nie stwierdziłem zarzutów stawianych przez p. Ireneusza Sobiaka, powiatowego lekarza weterynarii. Dysponuję nagraniem i zdjęciami. Nadto, przy tym przedstawiałem również opinię p. Aliny Kasprowicz, prezes [URL="http://zwierzetaimy.pl/onas.html"]Fundacji "Zwierzęta i my" . [/URL]Która niezależnie ode mnie w tym samym czasie była, i podobnie jak ja stwierdziła i może osobiście potwierdzić, jako wieloletni inspektor ds. schronisk przy ZG TOZ.
[/SIZE][/SIZE][/FONT][FONT=Times New Roman][SIZE=4]
Nie jest prawdą, że nigdy się zwierzętami domowymi nie zajmowałem i nie zajmuję. [/SIZE][/FONT][FONT=Times New Roman][SIZE=4]

De facto już jako dzieciak, przyjmowałem w TOZ w Poznaniu telefony interwencyjne i już umiałem wiele wyjaśnić dzwoniącym. :) Później od 1972 roku głównie zajmowałem się interwencjami w sprawie zwierząt domowych. Pracowałem też poznańskim schronisku dla zwierząt w latach 70-tych. W latach 1976 i 1977 byłem inspektorem tylko od spraw zwierząt domowych przy Zarządzie Głównym TOZ!!! Nie mówiąc, że opiniowałem projekty ustaw o ochronie zwierząt. Razem z p. Stenią Kozłowską prowadziłem szkolenia dla strażników miejskich i nauczycieli dot. tychże zwierząt. Od 11 lat zajmuję się zwierzętami hodowlanymi, bo mało kto się zajmuje losem tych istot. Jednak pracując jednocześnie we Fundacji "Zwierzęta i my", która głównie się obecnie zajmuje zwierzętami domowymi, często sprawy ich dotyczące omawiamy i załatwiamy.

[/SIZE][/FONT][/B][B][FONT=Times New Roman][SIZE=4]:-( [/SIZE][/FONT][/B][B][FONT=Times New Roman][SIZE=4]Jak się ukazują rzekome b. wolontariuszki ze Schroniska w Swarzędzu. W programie telewizji [URL="http://wtk.pl/"]WTK[/URL] ponoć wolontariuszka z tego schroniska, stawiając wiele zarzutów wobec p. Steni, oświadczyła że była też potem wolontariuszką innego schroniska. Tę informację wieczorem po emisji rozesłałem m.in. do fundacji prowadzącej to schronisko. Na zaś zadzwoniła do mnie prezes tej fundacji i oświadczyła, że nikt taki u nich nie pracował. Nie jest prawdą co ponoć ta "wolontariuszka" oświadczyła w wywiadzie, że w tym schronisku się udzielała, nie mówiąc o tym, że podana przez nią liczba psów, była o 2/3 zaniżona. Również mylnie wmawiała widzom, że ta fundacja utrzymuje się tylko z wpłat prywatnych, a nie z odpisu z 1% z podatku.

[/SIZE][/FONT][FONT=Times New Roman][SIZE=4]Kończę już dyskusję w tym temacie. Może [/SIZE][/FONT][FONT=Times New Roman][SIZE=4]Wszystkich z Państwa moje odpowiedzi nie satysfakcjonują. Trudno. [/SIZE][/FONT][FONT=Times New Roman][SIZE=4]Każdy ma swój rozum i może rozważyć racje. W każdym razie starałem się w miarę obiektywnie moje przedstawić w tym temacie.
[/SIZE][/FONT][FONT=Times New Roman][SIZE=4]
Polecam obejrzenie dzisiejszego wydania [/SIZE][/FONT][FONT=Times New Roman][SIZE=4]wtorek, godz. 05.04.2011, godz. 21:50, TVP2 Magazyn Ekspresu Reporterów - o znęcaniu się nad zwierzętami
[/SIZE][/FONT][/B][B][FONT=Times New Roman][SIZE=4]Wydania internetowe:[/SIZE][/FONT][/B]
[B][FONT=Times New Roman][SIZE=4][URL]http://www.tvp.pl/publicystyka/magazyny-reporterskie/magazyn-ekspresu-reporterow[/URL][/SIZE][/FONT][/B]
[B][FONT=Times New Roman][SIZE=4]
[/SIZE][/FONT][/B] [B][FONT=Times New Roman][SIZE=4]Do mnie można pisać na [URL="http://www.dogomania.pl/[email protected]"][email protected][/URL][/SIZE][/FONT][/B]
[B][FONT=Times New Roman][SIZE=4]Gotów jestem się spotykać, wyjaśniać sprawy, sorry, ale tu już mam dosyć.
[/SIZE][/FONT][/B]
[B][FONT=Times New Roman][SIZE=4]Pozdrawiam, :)
Jurek
[/SIZE][/FONT][/B][FONT=Times New Roman][SIZE=5][URL="http://www.tvp.pl/publicystyka/magazyny-reporterskie/magazyn-ekspresu-reporterow"]
[/URL][/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...