Jump to content
Dogomania

Schronisko w Swarzędzu.


Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Jak wygląda aktualnie sprawa schroniska? Schronisko jest zamknięte, czy nadal przyjmuje psy z gmin z którymi ma podpisaną umowę?

Może ktoś kojarzy tego psa? Zaginął ok miesiąc temu w Kaźmierzu pod Poznaniem. Piesek w typie terrierka, bardzo lubi kontakt z ludźmi, zwłaszcza z dziećmi. Jest bardzo przyjazny, nie ma w nim cienia agresji. W dniu zaginięcia miał na sobie czerwoną obrożę z wygrawerowaną kostką z adresem i nr telefonu. Dziś może nie mieć adresówki/obroży, więc może ktoś go przygarnął myśląc, że Foksio jest psem bezdomnym. Jeżeli ktokolwiek widział opisywanego piesia, bardzo proszę o kontakt. Nr tel. 513-845-436 (Jak nie odbieram, to proszę o SMS'a)

[IMG]http://img526.imageshack.us/img526/3364/imag0142r.jpg[/IMG]

[IMG]http://img27.imageshack.us/img27/8028/niko3.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='xxxx52']Swarzedz ma podpisana umowe ze schroniskiem w Przyborowku
Zatelefonuj do gminy w kazimierzu i zapytaj sie z kim ma podpisana umowe o wylapywanie bezpanskich psow?[/QUOTE]

Wiem z kim ma Kaźmierz podpisaną umowę (z Przyborówkiem) ale to nie znaczy, że pies tam trafił. Jak zawędrował do innej gminy to mógł trafić do innego schroniska.
Bardzo się martwię o Foksia - żadnego śladu po nim (miał adresówkę)
On strasznie garnął się do ludzi, już ktoś dawno powinien zobaczyć ID.
No chyba, że coś mu się stało albo ktoś wywalił adresówkę i postanowił piesia zatrzymać...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='aanka']sorry za spam ,,,,,czy ktoś zna jakis hotelik dla psów blisk o Swarzędza/??? ...sprawa p ilna..[/QUOTE]

a ja z pytaniem bardziej szczegołowym bo my w tej samej sprawie: chodzi konkretnie o hotel Femi - Rabowice , prowadzi - Monika Ogór
moze macie jakieś bliższe info odnosnie warunków, opieki, itd...ma tam jechac bardzo biedny psiak w podeszlym wieku i na pewno chory wiec potrzebujemy opinii
dzieki wielki z góry

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pelaodrudego']a ja z pytaniem bardziej szczegołowym bo my w tej samej sprawie: chodzi konkretnie o hotel Femi - Rabowice , prowadzi - Monika Ogór
moze macie jakieś bliższe info odnosnie warunków, opieki, itd...ma tam jechac bardzo biedny psiak w podeszlym wieku i na pewno chory wiec potrzebujemy opinii
dzieki wielki z góry[/QUOTE]

podobbo: "prowadza go zootechnik ibehawiorysta


para mlodych ludzi



bardzo, bardzo fajnych i z pasja"

pytanie, czy ktoś osobiście korzystał i może potwierdzić?



"

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Psiaki mają dość dobrze porównywawszy do innych schronisk.Mają słomę,słabsze są w domu.Szkoda tylko,że został założony nowy piękny dach,

a dalej nic nie widać,żeby coś innego ruszyło,Okna wyglądają jakby zaraz miały wypaśc.A przecież w porównaniu z dachem to nie jest dużo zadbać o to,Może zarząd okręgu rzeczywiscie czeka aż runie?
A czemu miałyby wszystkie być wydane ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Zyga']Psiaki mają dość dobrze porównywawszy do innych schronisk.Mają słomę,słabsze są w domu.Szkoda tylko,że został założony nowy piękny dach,

a dalej nic nie widać,żeby coś innego ruszyło,Okna wyglądają jakby zaraz miały wypaśc.A przecież w porównaniu z dachem to nie jest dużo zadbać o to,Może zarząd okręgu rzeczywiscie czeka aż runie?
A czemu miałyby wszystkie być wydane ?[/QUOTE]
skoro domu na terenie schroniska nie remontuje zarzad TOZi wiatr hula poprzez zepsute okna, to mozna przypuszczac ,ze wszystkie psy wyadoptuja ,zeby ten dom "ruine" z dzialka sprzedac?Ach ,biedne zwierzatka ,co tam.!
Szkoda ,ze Zarzad nie docenia tej perelki jakim jest ta oaza dla zwierzati ciagle dolki pod" psami i ludzmi podkopuja"
Niektorzy tylko na ten pierwszy krok czekaja.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kleopatra'][B]Podobno znowu coś "milego" dla psów się dzieje.Czyżby Zarząd Okręgu coś znowu wywinął?
Nowa wersja mówi,że podobno aż bedzie "firma ochroniarska"użyta zeby wolontariusze nie wchodzili!.
Słyszeliscie coś więcej?[/B][/QUOTE]
Jak to sluzba ochroniarska "?co maja ,lub przed kim maja oni chronic? To psy maja chronic ,czy chronic psy przed ludzmi, no nie to chyba jest zart.Ponoc Zarzad Okregu na zwierzeta nie da grosza bo ponoc kasa jest pusta ,a na firmy ochroniarskie to ma pieniadze?

Link to comment
Share on other sites

Witam ja byłam ostatnio w schronisku z panią M i koleżanka Pomóc sprzątać w pomieszczeniach

Widziałam tam duzo socjalnych psów do adopcji które sa jak naj bardziej do adopcji i którym trzeba pomóc . Są też koty 5 :)


Planujemy w tym tyg wpasc i obfotografować psy i koty i zacząć porządna akcje adopcyjna może ktoś pomoże >? Sprawdzimy ile jest psów socjalnych i tych trudniejszych . porobimy foty pomożemy ktos chętny ?

Link to comment
Share on other sites

Podobno Zarzad Glowny udziela informacji o zamknieciu przytuliska ,czy jak to tam się teraz nazywa w Swarzędzu.

Co gorliwsi podobno chca wyadoptowywac psy ekspresowo.Dziwimy sie bardzo,bo przecież ten dom i działka zostały

oficjalnie zapisane dla psow bezdomnych.Panstwo Fitznerowie przekazali to do czego doszli w życiu bezinteresownie

dla "braci mniejszych"A co tu się dzieje? Systematycznie co kilka dni słyszymy,czy czytamy o nieuczciwosciach

osob zarzadzających.A teraz znowu mają psy uciekać ,bo kolejny "pomysł'ma byc realizowany? Hotel, a moze kolejny market? Jest to bardzo niewłaściwy przykład dla osób chcących pomóc zwierzętom.

Kto po takich przykładach da coś na zwierzaki?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Zyga']Podobno Zarzad Glowny udziela informacji o zamknieciu przytuliska ,czy jak to tam się teraz nazywa w Swarzędzu.

Co gorliwsi podobno chca wyadoptowywac psy ekspresowo.Dziwimy sie bardzo,bo przecież ten dom i działka zostały

oficjalnie zapisane dla psow bezdomnych.Panstwo Fitznerowie przekazali to do czego doszli w życiu bezinteresownie

dla "braci mniejszych"A co tu się dzieje? Systematycznie co kilka dni słyszymy,czy czytamy o nieuczciwosciach

osob zarzadzających.A teraz znowu mają psy uciekać ,bo kolejny "pomysł'ma byc realizowany? Hotel, a moze kolejny market? Jest to bardzo niewłaściwy przykład dla osób chcących pomóc zwierzętom.

Kto po takich przykładach da coś na zwierzaki?[/QUOTE]
Okropnosc ,chyba to zly sen, co znowu kombinuja,czyzby chcieli spieniezyc ta aoze dla psow w potrzebie?
Jak mozna wyadoptowac ekspressowo psy?
co z nimi sie stanie?
Czy wladze TOZ OKregu poznanskiego wezma wszystkie psy do siebie do domu?
Co stanie sie z psami starymi i nie adopcyjnymi?
Czy wogole TOZ-owi chodzi o dobro zwierzat?
Czy powinni zastanowic sie nad zmaina nazwy i sami przejsc na emeryture ,zeby wreszcie ktos inny odpowiedzialny i kompetentny ,pomyslal o dobru zwierzat i ich dobrostanie.
Co na to rodzina Ficnerow,czy ona takie antyzierzece postepowanie akceptuje?
O jiach nieuczciwosciach piszesz ,cuy te machlojki sa zwiazane z w/w schroniskiem?

Edited by xxxx52
Link to comment
Share on other sites

Z tego, co słyszałam psy nieadopcyjne mają być usypiane. Ile prawdy w plotce - nie wiem, ale jeśli jest w niej choć ziarno prawdy, to jest to przerażające.
Przerażające jest też to, że tyle psów, które są bardzo adopcyjne, siedzą tam już od paru lat - nie wiem dlaczego.
Przerażające jest też to, że są tam np. dwa psy z nużycą, które powinny być w cieple domowym i mieć zapewnione leczenie kąpielami (bardzo skuteczne), a nie siedzieć w kojcach.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Wiktor z Warszawy']Proponuje powiadomić rodzinę darczyńców.Może jakiś prawnik wyjaśni czy obdarowany może zmienić wolę darczyńcy???? Jak to ma się do obowiązującego prawa???[/QUOTE]
kto ma namiary do darczyncow?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='natalia.aleksandrov']Z tego, co słyszałam psy nieadopcyjne mają być usypiane. Ile prawdy w plotce - nie wiem, ale jeśli jest w niej choć ziarno prawdy, to jest to przerażające.
Przerażające jest też to, że tyle psów, które są bardzo adopcyjne, siedzą tam już od paru lat - nie wiem dlaczego.
Przerażające jest też to, że są tam np. dwa psy z nużycą, które powinny być w cieple domowym i mieć zapewnione leczenie kąpielami (bardzo skuteczne), a nie siedzieć w kojcach.[/QUOTE]


Dlaczego tyle lat siedzą niech Pani zapyta p.Kozłowska albo Berdychowską.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...