Jump to content
Dogomania

Schronisko w Swarzędzu.


Recommended Posts

[quote name='Jurek2050']Forum internetowe nie może być od rozstrzygania indywidualnych spraw, stąd też moich postów nie można traktować jako obrony sensu stricto. Chcę ukazać inny obraz sprawy niż tu wcześniej przedstawiano. Od prawdziwego wyrokowania są organy, gdzie w miarę możliwości wszystkie argumenty mogą być przedstawione. Forum ma być inspiratorem na przyszłość. Żeby nie powtórzyć błędów.

Jurek[/QUOTE]

Póki co to ty robisz ciągle jeden błąd - popierasz złego człowieka. I masz czelność robić to na forum miłosników zwierząt. Za chwilę nikt juz z Tobą nie będzie gadał.

Link to comment
Share on other sites

Guest Matador

[quote name='xxxx52']No i co uzyskala ?czy tak jak zwykle obiecanki cacanki? Moze w eskorcie Pana ,Panie Jurku uzyskacie wiarygodne obiecani?[/QUOTE]

Nie da rady w eskorcie Pana Jurka bo przecież pani z artykułu prezentująca się na zdjęciu obok pani szefowej musi trochę się promować, jak na hodowcę rasowych kotów i psów w sam raz okazja, nie ma co!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Matador']pani z artykułu prezentująca się na zdjęciu obok pani szefowej musi trochę się promować, jak na hodowcę rasowych kotów i psów w sam raz okazja, nie ma co![/QUOTE]

Najwyraźniej nie znasz tej pani osobiście, jeśli sugerujesz, że mogłaby się w taki sposób 'promować' jak to określasz. Akurat p. Ewa jest najlepszym przykładem na to, że można prowadzić hodowlę, a przy tym z ogromnym zaangażowaniem działać na rzecz bezdomnych zwierząt.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kahoona']Póki co to ty robisz ciągle jeden błąd - popierasz złego człowieka. I masz czelność robić to na forum miłosników zwierząt. Za chwilę nikt juz z Tobą nie będzie gadał.[/QUOTE]

Sorry, ale to nie jest odpowiedź na moje argumenty. * Raczej pachnie cenzurą. Jak się wczyta w moje teksty, w cale z nich nie wynika, że p. Stenię bezkrytycznie oceniam pozytywnie. Sam od niej doświadczałem bardzo nienaturalnych zachowań i też bym inaczej rozmawiał z wolontariuszami. Jednak też widziałem wiele dobrego. Kilkakrotnie z nią uczestniczyłem w interwencjach, gdzie faktycznie zwierzakom pomagała. Wreszcie samo schronisko w 2010 roku doprowadziła do ładu. Z tego co słyszę zarzuty dotyczyły z przed tego okresu. Na tym wątku już tyle wszystkie strony napisały, że już jak ktoś uważnie przeczyta się zorientuje. Jednak należy wczytać się w całość.

* Pod pretekstem obrony zwierząt odstawia się na tor boczny ludzi, zamiast wykorzystać ich takich jakimi są. (Niewątpliwie też to robiła p. Stenia, ale tym razem adresuję to do innych osób). Myślę, że to jest poważny problem ruchu animalistycznego. Należy bardziej szukać porozumienia, niż utrącać.

Jurek

Edited by Jurek2050
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jurek2050']Sorry, ale to nie jest odpowiedź na moje argumenty. * Raczej pachnie cenzurą. Jak się wczyta w moje teksty, w cale z nich nie wynika, że p. Stenię bezkrytycznie oceniam pozytywnie. Sam od niej doświadczałem bardzo nienaturalnych zachowań i też bym inaczej rozmawiał z wolontariuszami. Jednak też widziałem wiele dobrego. Kilkakrotnie z nią uczestniczyłem w interwencjach, gdzie faktycznie zwierzakom pomagała. Wreszcie samo schronisko w 2010 roku doprowadziła do ładu. Z tego co słyszę zarzuty dotyczyły z przed tego okresu. Na tym wątku już tyle wszystkie strony napisały, że już jak ktoś uważnie przeczyta się zorientuje. Jednak należy wczytać się w całość.

* Pod pretekstem obrony zwierząt odstawia się na tor boczny ludzi, zamiast wykorzystać ich takich jakimi są. (Niewątpliwie też to robiła p. Stenia, ale tym razem adresuję to do innych osób). Myślę, że to jest poważny problem ruchu animalistycznego. Należy bardziej szukać porozumienia, niż utrącać.

Jurek[/QUOTE]

Schronisko w 2010r.doprowadzili do ładu ludzie dobrej woli i wolontariusze a nie Pani Stenia.Ona raczej im utrudniała???Pani Stenia miała wyjątkowy dar zrażania ludzi, a winna wręcz odwrotnie posiadać wielką umiejętność pozyskiwania ludzi dla schroniska.
Teraz należy robić wszystko aby w Swarzędzu nadal zgodnie z wolą darczyńców było schronisko a nie hotel.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Wiktor z Warszawy']Schronisko w 2010r.doprowadzili do ładu ludzie dobrej woli i wolontariusze a nie Pani Stenia.Ona raczej im utrudniała???Pani Stenia miała wyjątkowy dar zrażania ludzi, a winna wręcz odwrotnie posiadać wielką umiejętność pozyskiwania ludzi dla schroniska.
Teraz należy robić wszystko aby w Swarzędzu nadal zgodnie z wolą darczyńców było schronisko a nie hotel.[/QUOTE]

Dużo tu jest racji. Jednak gdyby p. Stenia faktycznie chciała przeszkodzić, by to zrobiła skutecznie. Więc mam wrażenie, że prawda jeśli już leży gdzieś po środku. Była zaniepokojona losem wywożonych psiaków, ale w sumie nie sprzeciwiała się.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jurek2050']Dużo tu jest racji. Jednak gdyby p. Stenia faktycznie chciała przeszkodzić, by to zrobiła skutecznie. Więc mam wrażenie, że prawda jeśli już leży gdzieś po środku. Była zaniepokojona losem wywożonych psiaków, ale w sumie nie sprzeciwiała się.[/QUOTE]
Co do zaniepokojenia to chyba Pan się rozminął z prawdą.Powinna być zaniepokojona
raczej tymi psami,co były u niej,a nie "wywożonymi".Zależy gdzie wywożonymi
zresztą.Słyszalam,że dużo ze schroniska było "wywożonych"ale w Polsce
i to do nie do "domków"tylko raczej do"utylizatorni"!!Więc jeżeli Pan ma na mysli wyjazd niektorych do Niemiec
to byli to szczesliwcy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='BBB123']Co do zaniepokojenia to chyba Pan się rozminął z prawdą.Powinna być zaniepokojona
raczej tymi psami,co były u niej,a nie "wywożonymi".Zależy gdzie wywożonymi
zresztą.Słyszalam,że dużo ze schroniska było "wywożonych"ale w Polsce
i to do nie do "domków"tylko raczej do"utylizatorni"!!Więc jeżeli Pan ma na mysli wyjazd niektorych do Niemiec
to byli to szczesliwcy.[/QUOTE]

S[B]tawia Pani poważny zarzut, ale jednocześnie sama przy tym informuje, że fakty są tylko zasłyszane??? Jeśli były, to kiedy zostały nagłośnione i kiedy mnie one zostały przekazane? Bo, ja o takim procederze jak chodzi o schron w Swarzędzu nie słyszałem.

[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jurek2050']S[B]tawia Pani poważny zarzut, ale jednocześnie sama przy tym informuje, że fakty są tylko zasłyszane??? Jeśli były, to kiedy zostały nagłośnione i kiedy mnie one zostały przekazane? Bo, ja o takim procederze jak chodzi o schron w Swarzędzu nie słyszałem.

[/B][/QUOTE]

cytuje :J[B][I]"Jeśli były, to kiedy zostały nagłośnione i kiedy mnie one zostały przekazane? Bo, ja o takim procederze jak chodzi o schron w Swarzędzu nie słyszałem."[/I][/B]
A czy czy istnieje obowiązek powiadamiania Pana? i z jakiego paragrafu to wynika????

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jurek2050']Dużo tu jest racji. Jednak gdyby p. Stenia faktycznie chciała przeszkodzić, by to zrobiła skutecznie. Więc mam wrażenie, że prawda jeśli już leży gdzieś po środku. Była zaniepokojona losem wywożonych psiaków, ale w sumie nie sprzeciwiała się.[/QUOTE]

Tyle razy Pan pisze o wywożeniu psów do do Niemiec i o ich złym tam traktowaniu.A czy ma Pan jakieś dowody?????Jeżeli tak to uprzejmie proszę o przedstawienie ich na naszym wątku.Jeżeli nie to dyskusja na ten temat jest jałowa.
Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gigel']cytuje :J[B][I]"Jeśli były, to kiedy zostały nagłośnione i kiedy mnie one zostały przekazane? Bo, ja o takim procederze jak chodzi o schron w Swarzędzu nie słyszałem."[/I][/B]
A czy czy istnieje obowiązek powiadamiania Pana? i z jakiego paragrafu to wynika????[/QUOTE]

De facto tak, dlatego, że zgodnie z zasadą prawną obowiązującą w Polsce, dowiedzenie winy należy do strony oskarżającej. Czyli poszkodowany takimi oskarżeniami może wnieść powództwo o pomówienie i wtedy powód (tutaj forujący oskarżenia) ma obowiązek przedstawić dowody na swoje racje.

Powołanie przez Panią zasłyszenia nie jest jednoznacznym dowodem winy i do stawiania IMIENNEGO zarzutu. KONIECZNOŚĆ JEST podania czego konkretnie dotyczy i określenia daty. Gdyż oskarżenie może wrócić jak bumerang i uderzyć w osobę oskarżającą, jako w/wym. zarzut pomówienia.

Dlatego lepiej jest jak się ma istotne powody skierować wniosek do właściwego organu, który je rozważy.

Jurek

Edited by Jurek2050
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Wiktor z Warszawy']Tyle razy Pan pisze o wywożeniu psów do do Niemiec i o ich złym tam traktowaniu.A czy ma Pan jakieś dowody?????Jeżeli tak to uprzejmie proszę o przedstawienie ich na naszym wątku.Jeżeli nie to dyskusja na ten temat jest jałowa.
Pozdrawiam.[/QUOTE]

Nie całkiem jałowa. Gdyż brak kontroli w cale nie wskazuje, że zwierzętom się dobrze dzieje. Dlatego m.in. w obywatelski [URL="http://www.sejm.gov.pl/Sejm7.nsf/PrzebiegProc.xsp?id=C1B98B320BAE069EC1257950004998DD"]projekt [/URL]ustawy o ochronie zwierząt chce powołania niezależnego od Inspekcji Weterynaryjnej (Najwyższa Izba Kontroli w swoim raporcie z 2008 roku ukazała wiele nieprawidłowości w jej działaniu), organu Krajowego Inspektora ds. Zwierząt.

Wiadomy jest mi tylko ustny przekaz, że w czasie jednego z zimowych transportów niektóre szczeniaki żywe nie dojechały do miejsca przeznaczenia. Tu na forum pisano inne negatywne spostrzeżenia. Ja wnosiłem o powołanie w krajach dokąd są transportowane zwierzaki o kontrole uznanych organizacji, niezależnych od stron realizujących transport. Tyle.

O projekcie obywatelskim uoz też na Facebooku: [URL]http://www.facebook.com/KoalicjaDlaZwierzat?sk=info[/URL]

Edited by Jurek2050
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jurek2050']Nie całkiem jałowa. Gdyż brak kontroli w cale nie wskazuje, że zwierzętom się dobrze dzieje. Dlatego m.in. w obywatelski [URL="http://www.sejm.gov.pl/Sejm7.nsf/PrzebiegProc.xsp?id=C1B98B320BAE069EC1257950004998DD"]projekt [/URL]ustawy o ochronie zwierząt chce powołania niezależnego od Inspekcji Weterynaryjnej (Najwyższa Izba Kontroli w swoim raporcie z 2008 roku ukazała wiele nieprawidłowości w jej działaniu), organu Krajowego Inspektora ds. Zwierząt.

Wiadomy jest mi tylko ustny przekaz, że w czasie jednego z zimowych transportów niektóre szczeniaki żywe nie dojechały do miejsca przeznaczenia. Tu na forum pisano inne negatywne spostrzeżenia. Ja wnosiłem o powołanie w krajach dokąd są transportowane zwierzaki o kontrole uznanych organizacji, niezależnych od stron realizujących transport. Tyle.

O projekcie obywatelskim uoz też na Facebooku: [URL]http://www.facebook.com/KoalicjaDlaZwierzat?sk=info[/URL][/QUOTE]
[B]Panie Jurku,[/B]
[B]od początku tego wątku pomawia Pan osoby z Niemec pomagające w polskich schroniskach.Wielokrotnie był Pan pytany o dowody,Nigdy Pan nic nie przedstawił.[/B]Ponosi Pana zawiść i zazdrość ,że my nie umiemy tak prowadzić schronisk,do tego byc uczciwi i pomagac jeszcze sąsiadom.
[B]Niech Pan wreszcie przejdzie sie po naszych polskich schroniskach i zobaczy Pan jak umierają codziennie szczeniaki z zimna i braku szczepionek.[/B]
[B]I nie tylko szczeniaki.I dobrze Pan o tym wie,a mimo to jatrzy Pan przy każdej okazji.Jezeli nie umie czy nie chce Pan podziękowac i wspolpracowac[/B]
[B]to niech Pan chociaż tym biednym psom nie zabiera ostatniej deski ratunku.Prosze też nie zapomniec,że uporczywe pomawianie nawet obywateli niemieckich jest też karalne...[/B]

A poza tym na wątku tym staramy sie pisac prawdę.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Zyga'][B]Panie Jurku,[/B]
[B]od początku tego wątku pomawia Pan osoby z Niemec pomagające w polskich schroniskach.Wielokrotnie był Pan pytany o dowody,Nigdy Pan nic nie przedstawił.[/B]Ponosi Pana zawiść i zazdrość ,że my nie umiemy tak prowadzić schronisk,do tego byc uczciwi i pomagac jeszcze sąsiadom.
[B]Niech Pan wreszcie przejdzie sie po naszych polskich schroniskach i zobaczy Pan jak umierają codziennie szczeniaki z zimna i braku szczepionek.[/B]
[B]I nie tylko szczeniaki.I dobrze Pan o tym wie,a mimo to jatrzy Pan przy każdej okazji.Jezeli nie umie czy nie chce Pan podziękowac i wspolpracowac[/B]
[B]to niech Pan chociaż tym biednym psom nie zabiera ostatniej deski ratunku.Prosze też nie zapomniec,że uporczywe pomawianie nawet obywateli niemieckich jest też karalne...[/B]

A poza tym na wątku tym staramy sie pisac prawdę.[/QUOTE]
Próżne apele do pana Jurka.
Pan Jurek nie będzie się nigdzie przejeżdżał, bo pan Jurek jest od klepania w klawiaturę, a nie od jeżdżenia. Jeszcze by mu d... przemarzła w schronie i cenne zdrówko diabli by wzięli.
Ale... to niewielka strata w sumie, bo w Swarzędzu pan Jurek podobno bywał i niczego niewłaściwego nie widział, więc pewnie i wizyty w innych podobnych miejscach też nie wzbudziłyby w nim podejrzeń o "nieprawidłowości" :angryy:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Zyga']Panie Jurku,
od początku tego wątku pomawia Pan osoby z Niemec pomagające w polskich schroniskach.Wielokrotnie był Pan pytany o dowody, [/QUOTE]
[B]
Co tak boli, że postuluję o kontrole? Czy może Pani zagwarantować za wszystkie transporty i lokalizacje psiaków?
Odsyłam do wcześniejszych i to nie moich argumentów na tym wątku. Dobre schroniska i transporty same się obronią, nawet gdyby Jurek jątrzył.

[quote name='Zyga'][B] ... A poza tym na wątku tym staramy sie pisac prawdę.[/B][/QUOTE][B]

Staranie, to nie świadczy, że ta prawda jest autentyczna. :) Już kilka razy pisałem, że z tym jest różnie.

Jurek[/B][/B]

Edited by Jurek2050
Link to comment
Share on other sites

[quote name='pixel']Próżne apele do pana Jurka.
Pan Jurek nie będzie się nigdzie przejeżdżał, bo pan Jurek jest od klepania w klawiaturę, a nie od jeżdżenia. Jeszcze by mu d... przemarzła w schronie i cenne zdrówko diabli by wzięli.
Ale... to niewielka strata w sumie, bo w Swarzędzu pan Jurek podobno bywał i niczego niewłaściwego nie widział, więc pewnie i wizyty w innych podobnych miejscach też nie wzbudziłyby w nim podejrzeń o "nieprawidłowości" :angryy:[/QUOTE]

Przypominam, że złych warunków inne osoby też nie widziały. Resztę napiszę później po zakończonych postępowaniach sądowych.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jurek2050'][B]
Co tak boli, że postuluję o kontrole? Czy może Pani zagwarantować za wszystkie transporty i lokalizacje psiaków?
Odsyłam do wcześniejszych i to nie moich argumentów na tym wątku. Dobre schroniska i transporty same się obronią, nawet gdyby Jurek jątrzył.

[B]

Staranie, to nie świadczy, że ta prawda jest autentyczna. :) Już kilka razy pisałem, że z tym jest różnie.

Jurek[/B][/B][/QUOTE]

[B]Wlaśnie to sugerowałem,Panie Jurku.[/B]
[B]Tak,jak pisze Pixel włozenie d...w samochód i objechanie i polskich i niemieckich schronisk..[/B]
[B]Nie wiem co Pana boli....[/B]
[B]Bo nieustanne oczernianie sąsiadów jest po prostu malo powiedziawszy Brzydkie!!![/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Zyga'][B]Wlaśnie to sugerowałem,Panie Jurku.[/B]
[B]Tak,jak pisze Pixel włozenie d...w samochód i objechanie i polskich i niemieckich schronisk..[/B]
[B]Nie wiem co Pana boli....[/B]
[B]Bo nieustanne oczernianie sąsiadów jest po prostu malo powiedziawszy Brzydkie!!![/B][/QUOTE]

Pisałem, że z niemieckimi organizacjami b.dobrze nam się współpracowało. Szkoda że czyta się wyrywkowo i muszę cały czas wracać do tego co już napisałem. :( [B]Wystarczy kliknąć na profil danego uczestnika i można odczytać wszystkie jego dotychczasowe posty.[/B]
Dotyczy KONTROLI transportu (do różnych państw, nie tylko do Niemiec) i całego dalszego systemu adopcyjnego. [B]O prawidłowe kontrole zawsze i każdy ma prawo wnosić.[/B]

Ja gdybym miał kasę i zdrowie może bym wyrywkowo dokonał z ciekawości tako-wąż kontrolę zagraniczną. Swojego czasu jeździłem po polskich schroniskach, jednak takie coś nie jest prawidłową kontrolą systemu adopcyjnego. Trzeba jeździć również po domach i sprawdzać. W Poznaniu jeszcze w latach 70-tych m.in. taką funkcję inspektorską realizowałem i sprawdzałem. O czym mówiłem w Telewizji WTK, gdzie była omawiana kwestia właściwego funkcjonowania schronu w Poznaniu, w którym "sprzedawano" suczki do rozpłodu handlarzom. (Swoją drogą to m.in. wykryła p. Stenia i nagłośniła [URL]http://amicus.malopolska.pl/prasa/milosnicy.html[/URL] .)

Tak jak wcześniej tu pisano, nie chodzi o jednorazową przejażdżkę na kontrolę, ale o system sukcesywnej kontroli i to najlepiej przez miejscowe, niezależne od uczestników organizacje.

Edited by Jurek2050
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jurek2050']De facto tak, dlatego, że zgodnie z zasadą prawną obowiązującą w Polsce, dowiedzenie winy należy do strony oskarżającej. Czyli poszkodowany takimi oskarżeniami może wnieść powództwo o pomówienie i wtedy powód (tutaj forujący oskarżenia) ma obowiązek przedstawić dowody na swoje racje.

Powołanie przez Panią zasłyszenia nie jest jednoznacznym dowodem winy i do stawiania IMIENNEGO zarzutu. KONIECZNOŚĆ JEST podania czego konkretnie dotyczy i określenia daty. Gdyż oskarżenie może wrócić jak bumerang i uderzyć w osobę oskarżającą, jako w/wym. zarzut pomówienia.

Dlatego lepiej jest jak się ma istotne powody skierować wniosek do właściwego organu, który je rozważy.

Jurek[/QUOTE]
Panie Jurku! Ja niestety jestem mężczyzną. Pewnie wolałby Pan polemizować z kobietą??? i stąd ta pomyłka.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='xxxx52']No i co uzyskala ?czy tak jak zwykle obiecanki cacanki? Moze w eskorcie Pana ,Panie Jurku uzyskacie wiarygodne obiecani?[/QUOTE]

Na to jest m.in. to forum, aby choćby [B]xxxx52 [/B]napisało jak skutecznie zrealizować tę potrzebę. Pełna gama możliwości. Czekam, chętnie też skorzystam.
Pozdrawiam,
Jurek

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jurek2050']
[B] Co tak boli, że postuluję o kontrole? Czy może Pani zagwarantować za wszystkie transporty i lokalizacje psiaków? [/B]
[B]Odsyłam do wcześniejszych i to nie moich argumentów na tym wątku. Dobre schroniska i transporty same się obronią, nawet gdyby Jurek jątrzył.[/B]


[B]
[B] Staranie, to nie świadczy, że ta prawda jest autentyczna. :) Już kilka razy pisałem, że z tym jest różnie. [/B]

[B]Jurek[/B]
[/B] Panie Jurku "prawda jest autentyczna" co to za prawda??????

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Wiktor z Warszawy'] Panie Jurku prawda jest autentyczna co to za prawda??????[/QUOTE]

Nawiązałem do słów Zygi o prawdzie na : [URL]http://www.dogomania.pl/threads/204772-Schronisko-w-Swarz%C4%99dzu.?p=18657953&viewfull=1#post18657953[/URL] .

Polecam tekst o prawdzie w Rzeczpospolitej:
[URL="http://www.wsieci.rp.pl/opinie/horyzonty/Rafal-Ziemkiewicz-Kazda-prawde-mozna-dzis-zasypac-stosem-falszow"]http://www.wsieci.rp.pl/opinie/horyzonty/Rafal-Ziemkiewicz-Kazda-prawde-mozna-dzis-zasypac-stosem-falszow
[/URL]
Jurek

Edited by Jurek2050
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jurek2050']Nawiązałem do słów Zygi o prawdzie na : [URL]http://www.dogomania.pl/threads/204772-Schronisko-w-Swarz%C4%99dzu.?p=18657953&viewfull=1#post18657953[/URL] .

Polecam tekst o prawdzie w Rzeczpospolitej:
[URL="http://www.wsieci.rp.pl/opinie/horyzonty/Rafal-Ziemkiewicz-Kazda-prawde-mozna-dzis-zasypac-stosem-falszow"]http://www.wsieci.rp.pl/opinie/horyzonty/Rafal-Ziemkiewicz-Kazda-prawde-mozna-dzis-zasypac-stosem-falszow
[/URL]
Jurek[/QUOTE]
Zerknełam na te teksty i zrozumiałam,ze każdą prawdę mozna zasypać stosem kłamstw i raczej nikomu się nie bedzie chciało dochodzić czy to prawda czy nie.
Ale po co to robić/?
Czyli kto niby zasypuje prawdę i jaka prawdę?
Barzdo prosimy,Panie Jurku pisac jasno,bo nie za bardzo tu wiemy kto i co chce zasypac?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kleopatra']Zerknełam na te teksty i zrozumiałam,ze każdą prawdę mozna zasypać stosem kłamstw i raczej nikomu się nie bedzie chciało dochodzić czy to prawda czy nie.
Ale po co to robić/?
Czyli kto niby zasypuje prawdę i jaka prawdę?
Barzdo prosimy,Panie Jurku pisac jasno,bo nie za bardzo tu wiemy kto i co chce zasypac?[/QUOTE]

W [URL="http://www.dogomania.pl/threads/204772-Schronisko-w-Swarz%C4%99dzu.?p=18657953&viewfull=1#post18657953"]poście[/URL] stwierdza się: [I][B]A poza tym na wątku tym staramy się pisać prawdę.
[/B][/I][B]
Po co to stwierdzenie do mnie skierowano? Pewnie chciano zasugerować my piszemy prawdę, a Jurek nie. Dlatego musiałem napisać, że prawda (nawet zakładając dobre chęci) jest różnorodna. Bywa również nie rzadko zależna od punktu widzenia. :)

Artykuł z Rzepy, to dalsze rozwinięcie stwierdzenia prawdy. Czytając niektóre tutejsze posty, też miałem wrażenie, że pomijając istotne uzasadnienia oponenta jednocześnie, wracając jednak do własnych zarzutów, chce się w ten sposób zarzucić taką "prawdę" tylko swoją, jedynie słuszną wersją. Chociażby co jakiś czas pojawiających info, że mam silna fobię wobec Niemców i transportu tam psiaków, pomijając to co faktycznie pisałem.

Pozdrawiam,
Jurek




[/B]

Edited by Jurek2050
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...