Jump to content
Dogomania

Nadziana na druty za TM [*]


Recommended Posts

[quote name='dominikabankert']z fundacji cisza m,oze napisze tam jeszcze raz bede miala ciuchy na bazarek przekaze na Viki czy bede Ci mogla je wyslac Sunia2000?[/QUOTE]

Ja wszystko i zawsze przygarniam na bazarki:)Pół pokoju mam tego, szkoda tylko że połowa rzeczy po X razy wystawiana i nadal bezpańska:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sunia2000']Dotarły wpłaty od cioteczki sharki,Mruczki i MArudy no i ode mnie:) Serdecznie dziękuje:loveu:
Biorąc pod uwagę 76zł długu to Viki ma na opłacenie wrześniowego czynszu niecałe 60zł:( Mam nadzieję, że bazarek wystarczy na pokrycie kosztów:)[/QUOTE]

doloze sie jak wroce do polski przesle 100zl chociaz tyle i wylse ci ciuchy na bazarek podaj mi adres na priv:)

moja wiadomosc do fundacji nie doszla cholera teraz patrze mam ja w spam :(

kurde tyle czasu zmarnowalam :(


napisze jeszcze raz ma nmadzieje tym razem dojdzie dziwne bo adres mam dobry maila.
d

Edited by dominikabankert
Link to comment
Share on other sites

[quote name='dominikabankert']doloze sie jak wroce do polski przesle 100zl chociaz tyle i wylse ci ciuchy na bazarek podaj mi adres na priv:)

moja wiadomosc do fundacji nie doszla cholera teraz patrze mam ja w spam :(

kurde tyle czasu zmarnowalam :(


napisze jeszcze raz ma nmadzieje tym razem dojdzie dziwne bo adres mam dobry maila.
d[/QUOTE]

:loveu::loveu::loveu:Dziekuje kochana:):) Już wysyłam pw z adresem - wprawdzie jeden bazar się toczy ale zbieram zapasy na zime - będę mieć co robić w mroźne wieczory - BAZARKI:)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Dziękuje cioteczce barb za dodatkową dyszkę dla Vikuni:*

Wczoraj byłam z niespodziewaną spontaniczną wizytą u Viki - wet mojego kuternogi wynióśł się z lecznicą na wieś i akurat mam po drodze:)

Niestety zdjęć nie mam żadnych bo mój tel do niczego się nie nadaje no i wizyta była krótka - Vikunia przybiegła, zobaczyła kto to śmie zakłócać jej popołudniową drzemkę, obszczekała i poszła w głąb ogrodu:)

Choleryna już na tyle się zadomowiła,że ani myśli gdzieś się wybierać:) Jakiś czas temu mąż pani Ireny wyjeżdżając zapomniał zamknąć brame.Za chwilę znajoma dzwoni do p.Ireny że brama otwarta a Viki stoi w niej stoi i obszczekuje wszystkich - kobieta bała się przejść ze swoją suką bo myślała że Viki wyskoczy do niej. Ale cholerynie nie w głowie niepotrzebne kłótnie - broniła jedynie twardo swojego terenu, nawet łapy poza ogrodzenie nie wystawiła:)

Obronny stróżujący pies:)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Dziękuje cioteczkom barb, sharce, Mruczce i Kocurek za pamieć :loveu: Wpłynęły deklaracje październikowe:)

Zrobiłam mały porządek w rozliczeniach - od 2011do 2013 rozliczenie przeniesione do postu nr 3, w 1 poście pozostał rok bieżący, tak jest chyba przejrzyściej:)

Link to comment
Share on other sites

nie umiem sie w ogole poruszac po nowej dogomanii tylko wchodze na bazarki sunio wysle oplate za bazarek plus 100 zl dla Viki ktore obiecalam dawno temu i przez ta nowa dogomanie anwet nie umiem wchodzic na watki:(

Dziękuje :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: Pieniążki właśnie wpłynęły na konto:)

NAd Viki chyba ktos czuwa - za każdym razem jak robi się kiepsko finansowo znajduje się jakas dobra dusza która reperuje jej budżet:)

JEszcze raz serdecznie dziękuje:)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...