Jump to content
Dogomania

wstrząs po szczepieniu PILNE!!!!!!coraz gorzej pomocy!!!!!!


marta23t

Recommended Posts

[quote name='Cleo2008']a dzwonilas chociaz do weta w tej sprawie?[/QUOTE]
mogę zadzwonić ale nie sądzę żebym cokolwiek się dowiedziała:( nawet jeśli skład się zmienił to i tak to pewnie pozostaje w ,,firmie,,:( a dawka za duża nie może być bo 1 ampułka to dawka na 1 psa obojętnie czy ma 1 kg czy 10:( no ale zadzwonię może coś sie dowiem

Link to comment
Share on other sites

[quote name='filodendron']A jak się dzisiaj czuje pacjent?[/QUOTE]
wygląda jakby nic się nie stało:) ale nadal obserwuje bo mam stracha. głośniej oddycha niz zazwyczaj i teraz jak np. śpi ma świszczący oddech a wczęśniej takiego nie zaobserwowałam ale może to moje paranoje:( no i zostały jej małe ranki po napuchnięciu na pyszczku tam gdzie wąsy i 1 na oczku-nie wiem czy to od napuchnięcia czy podrapała ale ma odkażone i ładnie się już goi.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='filodendron']Może fafle ma obolałe po tych rankach, jeśli miała obrzęk krtani też może jeszcze odczuwać dyskomfort, poza tym wyleżała się wczoraj dziewczyna przez cały dzień, to i wydatkowanie energii inne.[/QUOTE]
wczoraj już wieczorem był ponad godzinny spacer;) jest tak nauczona, że jak zbliża się jej pora nie da spokoju:) co do fafli to faktycznie pewnie obolałe.
Popi mnie za to martwi z tym kręgosłupem znów mi się wydaje że czuje dyskomfort:( jak nie urok to...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...