Jump to content
Dogomania

Zgwałcony i zabity pies - w Turcji to częste zjawisko!!!


Ginna

Recommended Posts

Boże to jest nienormalne!!!!!!!!!! czemu tacy żyją??

Czytając takie informacje, zaczynam bać się ludzi. To co się dzieje na świecie to jakaś skrajna patologia, bo nie wierze w to, że normalny człowiek idzie i gwałci psa albo jakiekolwiek inne zwierze, a nawet dziecko. To potwory!!Może jestem za głupia żeby to zrozumiec ale w głowie mi sie to nie miesci po prostu. przeraża mnie to i tyle

Link to comment
Share on other sites

Nie czytałam tekstu z facebooka, bo nie mam dostępu z pracy, ale od jakiegoś czasu opdnoszę wrażenie, że muzułmanie mają jakis problem z seksualnoscią. To, jak traktują kobiety, to, ze praktykują obrzezanie wśród kobiet (choć nie tylko wśród muzułmanów praktykowane), to, ze gwałcą zwierzęta, dzieci, a potem zabijają, ze dziewcitwo jest sprawą honoru całego rodu, że wszystko, co kobiece, jest nieczyste, że kobietom w niektórych krajach nie wolno kupowac przedmiotów w fallicznym kształcie - no sory, ale jak dla mnie oni myślą tylko i wyłacznie o tym, zeby przelecieć wszystko, co się rusza, bo im się nalezy, a potem to zlikwidowac, bo zostało zhańbione. Nie "bo oni zhańbili". Tak swoją drogą polecam film "świat bez kobiet", nakręcony w hołdzie milionom kobiet zabijanym co roku, bo są kobietami, bo zostały zhańbione, bo przyniosły hańbę itd. No obłed. A film porusza również kwestię gwałtu na zwierzętach. Jest o wiosce, w której nie ma kobiet, aż najbogatsza rodzina kupuje sobie żonę... Straszne...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Brak mi słów... aż zacisnęło mi się gardło... Nie mogę uwierzyć, że ludzie robią takie rzeczy sobie nawzajem i niewinnym zwierzętom. To jakiś horror. Ciekawa jestem, czy władze Turcji zrobią coś, by zaostrzyć kary dla zwyrodnialców. Chociaż u nas to zaostrzenie też by się przydało...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...