Jump to content
Dogomania

ZAWODY IAL - Warszawa


Zielsko

Recommended Posts

  • Replies 348
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Klaudia:-)']Słuchajcie na IAL-U będziemy zbierać podpisy pod petycją w sprawie Ozzego,każdy kto chciałby wspomóc akcje musi mieć swój NUMER PESEL. Akcja jest do końca października i może jakieś podpisy uda nam się zebrać.[/quote]

O co chodzi? Co to za petycja?

Link to comment
Share on other sites

Iwona na dogomanii jest cały dział poświęcony Ozzemu goldenowi,który został zakatowany. W skrócie: jest to petycja do Prezydenta Lecha Kaczyńskiego,domagamy się obowiazkowego czipowania zwierząt,kastracji psów ze schronisk,a przedewszystkim zwiększenia kar dla osób martretujących zwierzęta.
[URL]http://www.ozzy.dog.pl/[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dinusia'] jedize ktos z Poznania i moglby nas zabrac?[/QUOTE]
Z tym chyba będzie baardzo trudno, bo.....:

[quote name='Taura']Z tego co wiem Poznań (gupa ABC) nie wybiera się w tym roku już na żadne zawody (Wawa to nie Bydgoszcz... TROSZKE dalej). :roll:[/QUOTE]
Kinga dobrze się ornietuje - my nigdzie nie jedziemy. Dla nas to już chyba definitywny koniec sezonu:placz:

Link to comment
Share on other sites

A ja zglaszam dzis Bugi :roll:

I mam pytanko: Czy kolejnosc przebiegow bedzie dokladnie taka, jak podana na pierwszej stronie? Bo my dopiero o 9:28 jestesmy na dworcu w pruszkowie, wiec w takim ukladzie bede musiala tylko zrezygnowac z IALu z Bugi, ale koniecznie musze byc na przebiegi zerowek.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Klaudia:-)']Słuchajcie na IAL-U będziemy zbierać podpisy pod petycją w sprawie Ozzego,każdy kto chciałby wspomóc akcje musi mieć swój NUMER PESEL. Akcja jest do końca października i może jakieś podpisy uda nam się zebrać.[/quote]

A czy osoby niepełnoletnie też będą mogły się podpisać?

Link to comment
Share on other sites

Davie
Mi przede wszystkim zalezy na zerowkach, bo musze pomoc dziewczynie z hovkiem ode mnie. Ona jedzie autem, wiec na pewno bedzie wczesniej, tylko ja musze zdarzyc, zeby pomoc jej w przygotowaniu do toru.

Jesli chodzi o Bugi, to po ostatnich wyczynach w Łodzi na wiele nie licze. To jest raczej sprawdzian, czy ona psychicznie da rade jezdzic na zawody (ona byla spalona psychicznie, dlatego uciekala). Ale jesli zaczelibyscie od Maxi bede baaardzo wdzieczna. Tylko jak ja sie do toru przygotuje :roll: No nic, jakos sobie damy rade, bede dokladnie podgladac innych.

Jeszcze pytanko: czy z Dworca w Pruszkowie daleko jest na Hale??

Link to comment
Share on other sites

[B]saJo[/B], niema problemu, wejdziesz sobie spokojnie, nauczysz się i pobiegniesz. Nikt chyba nie będzie miał nic przeciwko?:mad: I postaramy się o podwózkę ze stacji. Skontaktuję się z Tobą w tej sprawie na PW po niedzieli, ok? :cool3:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...