Jump to content
Dogomania

Remi


Stalker27

Recommended Posts

O szkoda... nie nasze tereny... my głównie do Lasku Marcelińskiego, ale myslę, że kiedyś pewnie mogłybyśmy się wybrac na Golęcin. Może jeszcze któryś z poznańskich Bostonków miałby czas i ochotę na takie spotkanie....

Link to comment
Share on other sites

To już jest nas troje. Ponieważ my tylko chodzimy do Lasku Marcelińskiego i nie znamy innych terenów to podajcie co wybieramy; Cytadelę czy Rusałkę? Mogę dojechac więc dla mnie nie ma to znaczenia :) W tygodniu czy w weekend? W sobotę i niedzielę to pewnie wszędzie są dzikie tłumy a może piątek?

Link to comment
Share on other sites

Nam najbardziej pasuje Cytadela i Sołacz. Poruszamy się pieszo/mpk więc dalsze tereny przy sprzyjających warunkach atmosferycznych też nie będą problemem. Cytadela w weekendy jest pełna, ale można znaleźć spokojne miejsce. Weekendy u nas bez problemu, w tygodniu środa odpada (tzn Hammer pewnie w zastrzeżeń nie ma :D).

Link to comment
Share on other sites

No to padło na Cytadele, my byliśmy wczoraj o 11.00 na Cytadeli z jeszcze jednym Bostonkiem i mopsem, było super. W ogóle nas możecie liczyć jako 2 Bostony wiec jest nas już 4:)
Zaproponujcie jakiś termin, my w tygodniu możemy po 17.00, oprócz piątku, weekend dowolna godzina:)

Link to comment
Share on other sites

Skoro po 17.00 to u nas w najbliższym czasie wypada weekend. Niestety ja nie mogę się określic co do godziny ponieważ jeszcze nie wiem jak dzieciaki będa miały plan treningów ułożony (są przed zawodami) ale jutro wieczorem już będę wiedziec więc dam znac.... a też jeszcze poinformuję jednego bostonka :) może sie skusi na takie spotkanie, więc może się uda, że nas też będą dwa bostonki ;)
Monti na pewno będzie zadowlona bo wreszcie nie dośc że jej kategoria wagowo-wzrostowa to jeszcze porównywalna zwinnośc i prędkośc.... Dotychczas na spacerach duże psy traktowały ją jak uciekającą piłkę :)

Link to comment
Share on other sites

Dziękujemy za spacer.... Monti padła i spała do rana.... :) oczywiście z przerwami na posiłek i wyjścia "toaletowe" ..... liczymy na powtórkę :) Jaka szkoda, że nie miałam aparatu... następnym razem nie zapomnę

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...