Jump to content
Dogomania

FRANIO pojechał do DS w Nowej Rudzie! Powodzenia rudasku!!!


Sabina02

Recommended Posts

  • Replies 917
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Udalo mi sie skontaktowac z ta para zaintersowana Franiem!!! :multi:

Ich adres e-mailowy mial koncowke [B].com.pl[/B] i to mi nie pasowalo, wiec usunelam [B].pl[/B] i wyslalam do nich ponownie e-maila z pytaniem czy otrzymali moje poprzednie e-maile. Odpisali mi prawie natychmiast, ze nie otrzymali moich poprzednich e-maili i ze nadal sa zainteresowani adopcja Frania. Odpisalam im wiec pytajac o kilka rzeczy i informujac ich o wizycie pa i tak dalej i czekam na odpowiedz. :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ulka18']Sabinko, na FB jest taki profil poszukujacych wizyt PA i PO. Moze tam trzeba zapytac.
[URL]http://www.facebook.com/groups/248063215268893/350636958344851/?ref=notif&notif_t=group_activity[/URL][/QUOTE]

Ahhh, zebym tylko jeszcze sie na tym Fejsbuku znala.... :mdleje:Konto na FB mam od niedawna, i niewiele jeszcze kumam. :oops:

Ale napisalam na Wroclawskim watku, bo Nowa Ruda nie jest tak daleko od Wroclawia, moze tam ktos sie zgodzi za wizyte.

Edited by Sabina02
Link to comment
Share on other sites

[quote name='halcia']Sabinko,ale państwo dali namiary na siebie?[/QUOTE]

Niestety nie odpisali, a juz dwa dni minelo... :shake: Tak naprawde to juz nie licze na ta adopcje, ale chce jeszcze raz do nich napisac i sie zapytac co jest grane, tylko chce najpierw znalesc osobe do wizyty pa, zeby miec dla nich jakies konkrety.

Link to comment
Share on other sites

Dostalam odpowiedz od tej pary!!! :multi:

Moze zacytuje:

[QUOTE]To mój nr tel: ............. będziemy czekać na info

PS. muszę napisać, że w tej chwili kontakt z nami jest nieco ograniczony, jesteśmy poza miastem (opiekujemy się domem i zwierzakami - 4 psy, 9 kotów i 3 króliki :-) naszych znajomych na wsi, a tutaj jest kiepski zasięg (dlatego nie odpisywałam długo) i wchodzimy w czeską sieć telefonii komórkowych więc proponuję kontaktować się na spokojnie po weekendzie, gdy już wrócimy do domu)
przepraszam za utrudnienia i do usłyszenia![/QUOTE]

Nadal jednak nie mamy osoby do wizyty pa. :shake: Jedyna nadzieja w rotku, czekam na info od niej.

[B]Ulka18[/B], wlasnie dostalam nowe fotki Frania od Karmelci na e-maila, ale musze miec troszke wiecej czasu zeby je tu wrzucic, zrobie to wkrotce. :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...