Jump to content
Dogomania

FRANIO pojechał do DS w Nowej Rudzie! Powodzenia rudasku!!!


Sabina02

Recommended Posts

  • Replies 917
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

Powiem Wam, że czytam te wpisy i nie wierzę...
Jak to możliwe, że mały, młody, wesoły, piękny i rudy (:-)) pies może tak długo czekać za domem???
Jeśli chcecie to mógłbym porozwieszać jego plakaty u mnie, ale to 300 km od Frania. I dużo i mało...
Gdyby był chętny dom to mógłbym też po niego jechać:-) Pół roku go nie widziałem to z chęcią się z nim zobaczę:-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='halcia']Lepszy dom na odległość niz zaden....prawda?On bardziej beżowy -rudy niż rudy,ale fakt,przesympatyczny!Dziękujemy Maćku,to bardzo wielka pomoc![/QUOTE]
Na moich zdjęciach jest rudy (a dokładniej dwukolorowy) i takiego go zapamiętałem:-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Maciek777']Powiem Wam, że czytam te wpisy i nie wierzę...
Jak to możliwe, że mały, młody, wesoły, piękny i rudy (:-)) pies może tak długo czekać za domem???
Jeśli chcecie to mógłbym porozwieszać jego plakaty u mnie, ale to 300 km od Frania. I dużo i mało...
Gdyby był chętny dom to mógłbym też po niego jechać:-) Pół roku go nie widziałem to z chęcią się z nim zobaczę:-)[/QUOTE]

Dzieki za chec pomocy! :) Prosze podaj mi swoj adres e-mailowy na PM, to wysle Ci plakat Frania w PowerPoint. :)

Link to comment
Share on other sites

Karmelcia napisala do mnie troche o Franiu: :lol:

[QUOTE]Czesc Sabinko,mam pytanie...czy Ty robilas ogloszenia z tym nowym tekstem ,ktory zasugerowalam?????dzw jacys ludzie ale jakos dziwnie ze mna rozmawiali,wypytywalam czy Franek bedzie w domu to wymijajaco odp,podejrzewam ze moze chca go do pilnowania.....maja sie jeszcze odezwac ale chyba im odmowie ,jak beda tak dalej ze mna rozmawiac....a co do Franka....to klaczy sie cholernik tak ze z jego wlosow moglabym swetry robic hahahahahaah ilez na tak malym pisku jest wlosa to szok....a wszystko przez ta pogode...raz zimno,raz goraco i nie umie wyliniec do konca,ostatnio skubalam go jak kurczaka,co bardzo mu sie podobalo,zreszta szczotkowanie tez lubi,poza tym u nas po staremu,szwedamy sie po okolicy......aaaa i Franek opanowal nowa sztuczke...LAPIE PIEKNIE MUCHY robi sobie polowania i lata jak szalony po domu i skacze ale jest w tym bardzo skuteczny!!!!!!wariat maly....
pozdrowionka [/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

[quote name='monikapf']coś nowego u Frania ?[/QUOTE]

[quote name='halcia']Dalej sie nikt nie zgłasza,nie pyta?[/QUOTE]

Niestety nie... :-(

Jestem w e-mailowym kontakcie z Karmelcia, u Frania wszystko po staremu. Jesli cos sie zmieni w jego sprawie to dam na watku znac.

Link to comment
Share on other sites

Dostalam e-maila w sprawie Frania z Tablicy: :)

[QUOTE]Witamy ! chcemy Frania :-) razem z Narzeczonym po przedyskutowaniu (a szukaliśmy dłuugo) stwierdziliśmy, że tylko ten rudziaszek może zamieszkać z nami, spodobał nam się od pierwszego zdjęcia :-). Aktualnie wprowadziliśmy się do małego mieszkania w spokojnej kamienicy, są tu 3 pokoje, niedaleko jest do lasu i na łąki, więc będzie gdzie wychodzić na spacery; zresztą obydwoje lubimy aktywne spędzanie czasu (rowery, wędrowanie po górkach) a z pieskiem to dodatkowa motywacja ;-) Prosimy o kontakt, e-maila w sprawie adopcji Frania. pozdrawiamy, Asia i Rafał [/QUOTE]

Odpisalam im dopytujac o kilka szczegolow i czekam na odpowiedz.

Edited by Sabina02
Link to comment
Share on other sites

chemy wiesc,chcemy wiesci...siedze jak na szpilkach,co chwila odpalam kompa zeby zobaczyc czy jest mail od Sabinki....brrrrrr.....kurcze jak ja sie staralam o adopcje swinek morkich to warowalam przy kompie i blyskawicznie odp.....czy Ci ludzie boga w sercu nie maja ze nie odp!!!hahahahahhahah

Link to comment
Share on other sites

Niestety, chyba nic z tego nie bedzie... :-( Odpisalam im pare dni temu przez Tablice i nie odpisali mi. Dzisiaj wiec napisalam do nich bezposrednio na e-maila, ktory maja wpisany w uzytkowniku na Tablicy, ale ten adres e-mailowy jest zly, bo moj e-mail do nich sie wrocil. Pewnie tez nie dostali ode mnie tej wiadomosci z Tablicy, bo ten sam adres e-mailowy jest tam wpisany. :shake: Niestety, nie podali zadnych innych namiarow. :-(

Poprosilam ich w tekscie ogloszeniowym Frania o ponowny kontakt ze mna. Moze przeczytaja:

[URL]http://tablica.pl/oferta/wesoly-lagodny-franio-dla-ktorego-czlowiek-jest-wszystkim-ID12pUz.html[/URL]

Edited by Sabina02
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...