Jump to content
Dogomania

Mishka - skatowany, poraniony szczeniak - już we własnym domu.


supergoga

Recommended Posts

  • Replies 698
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Wczoraj 2 godziny męczyłam Mishę, mała cały czas by jadła, chciała nawet wypić moją herbatę :) Zaglądała rozczarowana do kubka, że to nic dobrego :)
Energię i radość życia ma taką samą jak zawsze. Eloonia dba o nią niesamowicie, mała jest wyczesana i zaczyna nabierać ciałka :p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nano']Shenan odbiera dziś rzeczy dla Mishki, Ajula twoje fanty z bazarku też jej przekaże ok ? :)[/QUOTE]
Nano, napisz mi proszę które rzeczy są dla Mishy a co trzeba oddac Ajuli... bo Mishka juz zaopiekowała się niebieskim misiem :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='eloonia']Nano, napisz mi proszę które rzeczy są dla Mishy a co trzeba oddac Ajuli... bo Mishka juz zaopiekowała się niebieskim misiem :evil_lol:[/QUOTE]
to już wedle uznania ;) co się Mishce przyda to jej zostawcie, a reszte możecie dać innym psiakom :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ajula']zdaje się, że moje są tylko karteczki :)[/QUOTE]
Aaaa... to całe szczęście, bo jak się młoda zainteresowała siatkami to wszystko ją ciekawiło... w efekcie prezenty od Nano postawiłam wysoko poza zasięgiem Mishki.
Dorwała tylko niebieskiego misia, którego teraz tarmosi intensywnie :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nano']to już wedle uznania ;) co się Mishce przyda to jej zostawcie, a reszte możecie dać innym psiakom :)[/QUOTE]
Oki doki, rozparcelujemy wszystko :)
Szczególnie koce mnie cieszą, bo niedużo ich mam :)

Powiedz mi jeszcze, jaka karma jest w nieopisanej torebce - kocia? psia? - wiesz jaki to gatunek?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ajula']ale jak ją zainteresują karteczki, to ja się bez nich obejdę, niech sobie na nich popisze :D[/QUOTE]
Zainteresowały owszem... ale szybko interweniowałam bo stwierdziłam, że to raczej nie dla niej :)

Link to comment
Share on other sites

Dziś będzie tydzień, jak Misha jest u mnie.

Przez ten tydzień dostaje:
-> 2x dziennie 100g karmy suchej (zgodnie z zaleceniami lekarza), najpierw był to Specific Pupy Large & Giant Breed, a teraz Royal Canin Digest & Dental Junior;
-> 1x dziennie gotowane mięso z rosołem lub mięso z puszki;
-> 2x dziennie 1/2 tabletki ArthroVet HA Complex;
-> 2/3x dziennie 1 tabletkę Can-Titan żeby uzupełnić witaminy i mikroelementy.

Apetyt jej dopisuje, zjada naprawdę wszystko do ostatniego okruszka - miski czyści tak, że na upartego to nawet myć by ich nie trzeba :)
W tym czasie, począwszy od środy 4 maja, regularnie robi normalne kupki - żadnych sensacji ze strony przewodu pokarmowego w postaci luźnych kup czy innych atrakcji nie było. Za to w porannej kupie dzisiejszej stwierdziłam robaki i śluz - trzeba będzie się tym zająć.

Link to comment
Share on other sites

"niedźwiedzia łapa" to objaw zaawansowanej krzywicy.
Więcej tutaj:
[URL]http://www.pies.pl/p_index.php?strona=strona&kat=278&od=&id_a=367[/URL]

Czasami jednak, to co wygląda na krzywicę (krzywienie się łap) wcale nią nie jest. U psów dużych ras występują często dysproporcje we wzroście ścięgien, więzadeł, mięśni i kości, które nie rozwijają się w harmonii ze sobą.

[URL]http://www.vetserwis.pl/krzywica.html[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mussimusk']znajomy wet o bardzo dużym doświadczeniu powiedział mi po obejrzeniu materiału filmowego że to: Jest to wynik zaniedbania[/QUOTE]
to mam propozycję, aby skonsultować to z nieznajomym wetem, żeby nie było wątpliwości i pomówień o opinie tendencyjne.
Jeśli te opinie sie potwierdzą, to może wyniknąć z tego niezbyt fajna sytuacja.
Zaczekajmy jeszcze na informacje od Supergogi.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='eloonia']Dziś będzie tydzień, jak Misha jest u mnie. (...)
Apetyt jej dopisuje, zjada naprawdę wszystko do ostatniego okruszka - miski czyści tak, że na upartego to nawet myć by ich nie trzeba :)
W tym czasie, począwszy od środy 4 maja, regularnie robi normalne kupki - żadnych sensacji ze strony przewodu pokarmowego w postaci luźnych kup czy innych atrakcji nie było. Za to w porannej kupie dzisiejszej stwierdziłam robaki i śluz - trzeba będzie się tym zająć.[/QUOTE]
Wczoraj wieczorem byliśmy z Mishką u lekarza.
Zważyliśmy, dziewczynka przybrała na wadze 560-600 g -> więc jednak, mimo robali, przyswaja składniki odżywcze z żarełka :)
Dostałyśmy tabletki na odrobaczenie - teraz nie pamiętam nazwy, ale jest wpisana w książeczkę to uzupełnię gdyby kogoś interesowała. Dziś rano podałam pierwszą dawkę. Jutro powtórka.

Link to comment
Share on other sites

Jestem w szoku.Od początku śledzę wątek Mishy choć niewiele się odzywam. Z tego wszystkiego przejrzałam ten wątek od nowa.Na zdjęciu z postu 224 str.9 widać jak Misha siedzi.Prawa łapka jest prosta.Lewa jakby troszkę skrzywiona.To na czym polegała rehabilitacja??? Dlaczego teraz wygląda dużo gorzej??? Była u lek.wet. i tam nic nie zauważyli?????????? Jak można zagłodzić szczeniaka???????????

Link to comment
Share on other sites

Zapraszam na bazarek ogłoszeniowy - dochód przeznaczony będzie na Ekg i leki dla Dyziulka oraz leczenie Mishki:

[URL="http://www.dogomania.pl/threads/207552-robi-si%C4%99......"][IMG]http://img220.imageshack.us/img220/9382/banerekzram3z4.gif[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...