Jump to content
Dogomania

gdzie ludzie moga skladac podpisy? nie wiedza!


Perfi

Recommended Posts

Ja jestem za. Stronka Ozzy'ego jest właśnie w trakcie modernizacji, mogę dorobić podstrony z listą miejsc w których można składać podpisów. Wtedy byłoby jasno i czytelnie.

Ale tutaj potrzebuje pomocy koordynatorów. Musielibyście mi co jakieś 3-4 dni przysyłać listę nowych miejsc do dodania, bo sam nie jestem w stanie przegrzebywać wszystkich wątków, a później wrzucać na strone.
Co Wy na to?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cheerios']Jestem jak najbardziej za. Chcialam waziac udzial w akcji, ale do dzis nie dowiedzialam sie gdzie mam sie zglosic :( Niestety wyjezdzam z w czwartek i raczej juz nie pomoge, ale moge w szkole powiesic plakat.[/quote]

Cheerios , zapraszamy do Centrum ;) Sklep zoologiczny "Egzotyka" na ul. Nowy Świat 41, Główny Zarząd Polskiego Związku Kynologicznego, ul. Nowy Świat 35 :)

Link to comment
Share on other sites

Dobra, widze brak odzewu ze strony innych miast. Ja daje dzisiaj do listy punkty w Krakowie, jeśli inne miasta chcę żeby info o nich też tam wrzucić, prosze o pw z informacją o punktach w których można te podpisy składać. (Prosze o liste wszystkich punktów w jednej wiadomości) lub na maila: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]

Link to comment
Share on other sites

Umieściłam informacje w necie na forach o zwierzakach o podpisywaniu petycji i podałam link do niej :lol:

[URL="Ty chyba znasz panią z krakowskiego TOZ-u, bo chyba była w Krzyczkach? Może mogłabyś skontaktować się z nimi?"]ale.gratka.pl[/URL]
[URL="http://www.eoferty.com.pl/adeta.php?aid=17517"]eoferty.pl[/URL]
[URL="http://forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=128&w=48750311"]gazeta.pl[/URL]

Link to comment
Share on other sites

W Olsztynie doklejamy informacje w miare mozliwosci pod zdaniem podpisz petycje w niektorych sytuacjach sie nie da bo plakat jest za wysoko zawieszony wtedy wieszamy na dole plakatu tak,zeby wogole bylo widoczne tekst nastepujacej tresci: Dostępną w : sklepach zoologicznych, lecznicach wet., miejscach gdzie wewnątrz są plakaty (p-ty usługowe, stacje benzynowe i inne), w soboty i niedziele Stare Miasto okolice rynku.

Link to comment
Share on other sites

Lista punktów w których można zbierać podpisy w danych miastach wygląda następująco:
[URL]http://ozzy.4.pl[/URL]

Jest w dziale Podpisz Petycję i Ważne
Na plakacie jest adres strony, więc ludzie będą się mogli bezpośrednio z niej dowiedzieć gdzie mogą podpis oddać na petycji papierowej, więc dlatego
[CENTER]

[SIZE=4][COLOR=red]PROSZĘ WSZYSTKICH KOORDYNATORÓW O WYSŁANIE MI NA PW LUB MAILA LISTY PUNKTÓW W SWOICH MIASTACH W KTÓRYCH MOŻNA PODPISY ODDAWAĆ ! ! ![/COLOR][/SIZE][/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

witAM o ozzym dowiedzialam sie z plakatu w sklepie zoologicznym w moim miescie.dzis zauwazylam taki sam plakat w mojej szkole i strasznie chcialabym poznac osobe ktora rozwiesza te plakaty.jestem z plocka i na razie na dogomani znalazlam dwie osoby nie liczac mnie ktore sa z mojego miasta.prosze napisz do mnie!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...