Jump to content
Dogomania

Spacer w okolicach Krakowa


Miga

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • Replies 417
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja jednak raczej nie będę się mogła spotkać. :( Będąc na wakacjach chciałam spotkać jedną z dogomaniaczek. Długo mi zajęło przekonywanie brata (gdyby nie jego koleżanki to by się w ogóle nie zgodził). Wreszcie pojechaliśmy, pogadałam trochę, ale brat powiedział, że nie pozwoli mi więcej na takie spotkania, bo nigdy nie wiadomo kto jest zarejestrowany na tym forum, że może to być jakiś oszust...No a tata nie ma za dużo czasu, a jeśli go ma to mu się nie chce po prostu.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 10 months later...
  • 4 years later...
  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

[quote name='Majkowska']Witam krakusów :)
Na spacery to i ja jestem chętna.
Jest ktoś moze z okolic Dębnik, Rynek, Błonia ?

A znacie może w Krk jakieś dobre łąki/pola gdzie psa można puścić na dużej i bezpiecznej przestrzeni?[/QUOTE]

Łąki Nowohuckie są dobre. Są schowane jakby za NCK-iem, spooory obszar. Czasami można spotkać paru żulików, ale nawet jeśli jacyś są, to kulturalni :cool1:

Ja bym pewnie była chętna na spacer tylko mój głupkowaty pies ma problem z psami pełnojajecznymi :shake: I potrzeba dłuższej chwili, żeby po prostu na nie nie reagował, inaczej jest draka, bo próbuje je ustawiać zębami, jak go chcą zdominować :shake:

Link to comment
Share on other sites

Na Łąki nowohuckie dawniej chodziłam ale tam ponoć z psem nie wolno, ludzie kablują i podobno mandaty są za to ładne...

Na spacer ja mogę iśc z każdym psem. Może i mój pies ma trochę bzika ale raczej jest niekonfliktowy ;) W tej chwili akurat nie ma mnie w Krk ale jak wrócę bardzo chętnie ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Majkowska']Na Łąki nowohuckie dawniej chodziłam ale tam ponoć z psem nie wolno, ludzie kablują i podobno mandaty są za to ładne...

Na spacer ja mogę iśc z każdym psem. Może i mój pies ma trochę bzika ale raczej jest niekonfliktowy ;) W tej chwili akurat nie ma mnie w Krk ale jak wrócę bardzo chętnie ;)[/QUOTE]
my często chodzimy na łąki, jeszcze nigdy nie dostaliśmy mandatu, ani nic ;) my też chętni na spacer - Nowa Huta i nie tylko :D

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...