Jump to content
Dogomania

Koniec tułaczki, Kudłaty Smok ma dom :) Zostały długi...


koosiek

Recommended Posts

  • Replies 454
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

jest jeszcze to cholerne Jeziórko ale to prawie schronisko a pewnie jeszcze leki trzeba mu podawać. A Owieczka? Jamor też mówił mi kiedyś o jakimś koledze, koszty i warunki podobne jak u jamora, w Warce chyba, p. Piotr o ile się nie mylę

Link to comment
Share on other sites

[quote name='koosiek']Gdyby był DT, nie ładowałabym go do hotelu...
Absolutnie nie ma opcji, żeby trafił do schroniska. Tego mu nie zrobię.
Ale jeżeli do jutra nie znajdzie się hotel, będzie bardzo, bardzo ciężko...[/QUOTE]

A dzwoniłaś pod ten nr który Ci podałam? Tam (w tym w okolicach Piaseczna) nie ma miejsc...?

Link to comment
Share on other sites

Smsa nie dam rady, ostatnie kilka dni non stop gdzieś dzwonię, nie mam już nic na koncie :roll: Muszę dzwonić z domowego.
Jest jeszcze jedno miejsce gdzie może być wolne, ale to aż 40 km od Warszawy :( No i z tego, co się orientowałam, drogo...

Link to comment
Share on other sites

koosiek, to może podaj komuś ten nr, niech zadzwoni i dogada co i jak. Skoro Smok od jutra nie ma gdzie się podziać to trzeba działać szybko i efektywnie.

Ja się tego nie podejmuję bo jutro wyjeżdżam i niestety nie mogę wziąć sobie kolejnego psiaka na głowę.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mysza 1']Koosiek a Donka? Yumanji? Gajowa?[/QUOTE]

Problemem jest niestety płeć... mogę przyjąć obecnie tylko sunię. Misiek niestety nie jest łaskawy dla samców, a drugi psiak na wybiegu Lutek paluchowy staruszek ledwo na łapinach sie trzyma...

Link to comment
Share on other sites

O właśnie, do Gajowej już dzwoniłam, ale miejsca nie ma :( U Yumanji mam dwa psy z kiepską sytuacją finansową, wątpię, żeby się zgodziła na kolejnego ode mnie... O Donce nie myślałam, ale tam chyba zawsze są kolejki.
Smok ma chyba kolejne miejsce, hotel jest bardzo blisko tego, w którym jest teraz, ale to też rozwiązanie na trochę - do 17 :( No i tanie nie jest, 20 zł/doba... Nie wiem, jak to finansowo ogarnąć...
Gajowa, a gdyby dogadał się z tym paluchowym? Smok też ledwo chodzi... Do innych psów nie jest zaczepny.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='koosiek']O właśnie, do Gajowej już dzwoniłam, ale miejsca nie ma :( U Yumanji mam dwa psy z kiepską sytuacją finansową, wątpię, żeby się zgodziła na kolejnego ode mnie... O Donce nie myślałam, ale tam chyba zawsze są kolejki.
Smok ma chyba kolejne miejsce, hotel jest bardzo blisko tego, w którym jest teraz, ale to też rozwiązanie na trochę - do 17 :( No i tanie nie jest, 20 zł/doba... Nie wiem, jak to finansowo ogarnąć...
Gajowa, a gdyby dogadał się z tym paluchowym? Smok też ledwo chodzi... Do innych psów nie jest zaczepny.[/QUOTE]

Koosiek, skontaktuj się z tym hotelem co Ci psiałam. Tam jest 14zł/doba z wyżywieniem.

Link to comment
Share on other sites

Chyba dużo większy nie jest? Waży ok. 19-20 kg, sięga przed kolano. Nie wiem, jeszcze będę z nimi dzisiaj rozmawiać - bo to i tak nic pewnego - to dopytam o tą cenę... Może opuszczą, nie wyobrażam sobie płacić 600 zł/msc, już i tak Smok ma długów na pół tysiąca...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='*Gajowa*']I co ze Smokiem ?[/QUOTE]
Byłyśmy dzisiaj z koosiek żeby go przenieść, ale został w tym samym hoteliku
Właścicielka hoteliku obniżyła cenę do takiej samej jak w tym nowym, a ponieważ miejsce było, wiec koosiek zdecydowała, że skoro finansowo jest to samo, to nie ma sensu psu znowu mieszać w głowie. Nie wiem na jak długo może teraz zostać, koosiek wszystko ustalała.
Smok nie był dzisiaj specjalnie towarzyski, ale w taką pogodę to i mnie by chyba trudno było z budy wyciągnąć...

Link to comment
Share on other sites

Ale tu cisza...

Smok jest wciąż w hotelu w Piasecznie, ale to [B]awaryjne miejsce[/B]. Smok jest w głębokim finansowym dołku, a hotel kosztuje 25 zł/doba - czyli [B]aż 750 zł/msc![/B] O RTG można na tą chwilę pomarzyć :(
Ponieważ hotele są pozapychane, Smok bardzo, bardzo, bardzo pilnie [B]szuka DT[/B]. Bardzo proszę, nie zostawiajcie mnie z nim samej :( Będę wdzięczna za wszystko - udostępnianie fb ([URL]http://www.facebook.com/event.php?eid=141378329262331[/URL]), rozsyłanie wątku, ogłaszanie Smoka ([URL]http://allegro.pl/zostan-domem-tymczasowym-dla-kudlatego-smoka-i1701089029.html[/URL])...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='koosiek']Smok jest wciąż w hotelu w Piasecznie, ale to [B]awaryjne miejsce[/B]. Smok jest w głębokim finansowym dołku, a hotel kosztuje 25 zł/doba - czyli [B]aż 750 zł/msc![/B] O RTG można na tą chwilę pomarzyć :(
[/QUOTE]

Matko!!! To rzeczywiście jakaś niesamowita kwota...

Tutaj jeszcze ogłoś: [URL="https://www.facebook.com/pages/PSY-TYMCZASY-HOTELE-oferuj%C4%99-lub-szukam-baza-danych/173912799333941?sk=notes#!/pages/PSY-TYMCZASY-HOTELE-oferuj%C4%99-lub-szukam-baza-danych/173912799333941?sk=wall"]https://www.facebook.com/pages/PSY-TYMCZASY-HOTELE-oferuj%C4%99-lub-szukam-baza-danych/173912799333941?sk=notes#!/pages/PSY-TYMCZASY-HOTELE-oferuj%C4%99-lub-szukam-baza-danych/173912799333941?sk=wall[/URL]

edit: może lepiej byłoby go przenieść tam gdzie było 20zł/doba, to jednak 150 zł miesięcznie mniej...

edit2: zapytaj jeszcze użytkownika "Fiera" - ona kiedyś miała w podpisie że ma miejsce

Link to comment
Share on other sites

[quote name='santino']edit: może lepiej byłoby go przenieść tam gdzie było 20zł/doba, to jednak 150 zł miesięcznie mniej...[/QUOTE]

Byłoby lepiej, gdyby pani po rozmowie z narzeczonym nie zdecydowała, że w okresie letnim weźmie jednak 25 zł za dobę... Więc wychodziło na to samo, nie było sensu ciągnąć Smoka w nowe miejsce.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...