Jump to content
Dogomania

Koniec tułaczki, Kudłaty Smok ma dom :) Zostały długi...


koosiek

Recommended Posts

  • Replies 454
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Smok żyje i jest zdrowy :multi: Był widziany jeszcze w sobotę, łaził z czekoladowa suką.
Mam jeszcze jedno info, ale dopiero za chwilę. W każdym razie szukam intensywnie sprawdzonego hotelu, do którego mógłby Smok trafić.

Link to comment
Share on other sites

Jest miejsce... Jeżeli uda się go dzisiaj złapać, pojedzie do hotelu razem z czekoladową sunią: [url]http://www.dogomania.pl/threads/208343[/url]
Bardzo proszę o pomoc w rozsyłaniu wątków i zbieraniu deklaracji, to dla obu psiaków wielka szansa...
Może ktoś umie zrobić wydarzenie na fb?

Link to comment
Share on other sites

Koosiek a nie mogłabyś któregoś dnia podjechać na paluch i sprawdzić? Bo jakby mu zrobić zdjecia z przodu, to mogłoby się okazać, ze to on. Ujęcia zupełnie różne, więc trudno to ocenić bez oglądania.
No i pytanie, czy Twoja oferta zabrania go do hotelu jest aktualna, jeśli to on jest w schronisku?

Link to comment
Share on other sites

Gdy do niego zajrzałam,leżał grzecznie w kąciku,spojrzenie miał raczej ciekawskie,nie był przerażony.Mieszka z takim czarno białym psiakiem.
Ponieważ pawilon jest w remoncie od zewnątrz,wybiegi są zablokowane i pieski były w środku.
Biedaczysko -nie ominął go Paluch.:shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='koosiek']Ja się tylko dziwię, dlaczego go teraz odłowili? Podobno cała łapanka była...[/QUOTE]
A ja się nie dziwię,działkowicze szturmują działki i nie każdy moher jest zachwycony jak mu przybłęda leży koło furtki albo jeszcze kwiatki połamie :mad: nie wszyscy kochają zwierzęta niestety. Tylko dziwi mnie to :roll: że wyłapują psy a suka się szczeni na okrętkę i nikomu nie przeszkadza to że te biedne szczeniaki cierpią.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lida']Podtrzymuję swoją deklarację - 100 zł. Bardzo proszę o info (może na pw) od kiedy wpłacać. Na Twoje konto Koosiek, tak?[/QUOTE]

Tak na moje. Ze zbieraniem czekam, aż Smoku będzie w hotelu.

Paluch może po adopcji zrobić za darmo kastrację, także chociaż ten koszt odpada.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Selenga']Kiedy i dokąd trzeba jechać?[/QUOTE]

Transport z Palucha już jest, jedna z wolontariuszek wraca w sobotę ze schroniska do Wilanowa właśnie :)
Ale jeśli miałabyś możliwość pomóc transportowo, to zaraz się odezwę na pw, bo potrzebuję jeszcze transportu karmy.

Link to comment
Share on other sites

[COLOR="red"][SIZE="4"]Dostałam ostrzeżenie ze schroniska w Gaju, ze jeździ po schroniskach facet z zamiarem adopcji szczeniąt. Psy podobno jada do Niemiec jako przynęta dla amstafów szkolonych do walk !!! Ten facet to Ceglarek Lukasz lub zona Ewa z Krzywinia kolo Gostynia. Może kontaktować się ze schroniskami w całej Polsce.... uprzedź znajome schroniska !
(Od Edyta Ziemiańska)[/SIZE][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...