Jump to content
Dogomania

Lolek, Bobi, Malwina i Jessi zgraja diablow ;) od najmniejszego do najwiekszego :*


ania90

Recommended Posts

  • Replies 4.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='ania90']
Lolek dalej wymienia zabki co zauwazylam to mleczne jedynki gorne mu jeszcze nie wypadly a stale gorne jedynki sie juz wyzynaja tylko na prawidlowym miejscu. Wiec dalej szukam zabkow na dywanie:eviltong: od Bobiego ani jednego zaba nie znalazlam he he ciekawe czy Lolek gdzies zostawi zabek na pamiatke;) za to Malwina juz miala stale zabki jak przyjechala wiec nie mialam czego szukac:evil_lol: ona to lubi pokazywac zabki takie wielkie je ma wg chlopakow a jakie ostre chodzby szpilki:diabloti:[/QUOTE]

Ja mam 3 kły od Tory :) Więcej nie udało mi się znaleźć :( I nie wiem jak u takich małych piesków wyrastają kolejne zęby, ale Tora jednego dnia gubiła zęba, a następnego już miała nowego i wyrośniętego ząbka w tym samym miejscu :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pati3334']Witam ;) długo mnie nie było na dogo ale powróciłam ;);)
Widze że Lolek już duży chłopak :) Bobi cudny :)[/QUOTE]

Lolek rosnie jak na drozdzach;)

[quote name='unikatowydiament']tak patrząc an te pochmurne dni to nic się nie chce
ale dobrze że w domciu mamy Nasze kochane psaki,jaką one radość do domu wprowadzają,normalnie jest to nie do opisania:)

pozdrawiamy serdecznie[/QUOTE]

co do pogody to nawet psy nie sa zadowolone jak tak wieje wiatr juz od 3ch dni....

[quote name='magdabroy']Ja mam 3 kły od Tory :) Więcej nie udało mi się znaleźć :( I nie wiem jak u takich małych piesków wyrastają kolejne zęby, ale Tora jednego dnia gubiła zęba, a następnego już miała nowego i wyrośniętego ząbka w tym samym miejscu :)[/QUOTE]

Bobi mial tak jak Tora no ale Lolek mleczne zeby ma troche krzywe i dlatego wypaduja tak a nie inaczej, jak narazie to mu wyrosly juz dolne jedynki i wyszly juz gorne jedynki, zobaczymy jak dalej mu pojdzie wymiana zebow. Mam tylko nadzieje ze obejdzie sie bez wizyty u weta z powodu zabkow i same mu wypadna...

[quote name='Paula03'][url]http://img16.imageshack.us/img16/1071/dsc03938kopiowaniejakzm.jpg[/url]
Ale ładnie spacerują :loveu:[/QUOTE]

tak spaceruja jak pogoda jest w miare ;)

Link to comment
Share on other sites

Ja mam 2 tylnie ząbek Jessi i 3 te maleńkie , bawiła się czymś.. pacze a to ząbek ;D a resztę znalazłam na podłodze ;) A ja jestem ciekawa co się stało z tymi co nie znalazłam.. może połknęła?
________
Życzymy Lolkowi żeby ząbki wszystkie wypadły (mleczne) . ;)

Link to comment
Share on other sites

Bobi to jak zlapie trop to nic po za tym go chyba nie interesuje;)
[url]http://img824.imageshack.us/img824/1698/dsc00596jakzmniejszycfo.jpg[/url]
a ja sie zastanawiam kto Wam fotke robi jak z nimi idziesz na spacer?
[url]http://img6.imageshack.us/img6/600/dsc03939kopiowaniejakzm.jpg[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pati3334']Ja mam 2 tylnie ząbek Jessi i 3 te maleńkie , bawiła się czymś.. pacze a to ząbek ;D a resztę znalazłam na podłodze ;) A ja jestem ciekawa co się stało z tymi co nie znalazłam.. może połknęła?
________
Życzymy Lolkowi żeby ząbki wszystkie wypadły (mleczne) . ;)[/QUOTE]

psy czasem polykaja zeby;)

[quote name='Pegaza']Bobi to jak zlapie trop to nic po za tym go chyba nie interesuje;)
[URL]http://img824.imageshack.us/img824/1698/dsc00596jakzmniejszycfo.jpg[/URL]
a ja sie zastanawiam kto Wam fotke robi jak z nimi idziesz na spacer?
[URL]http://img6.imageshack.us/img6/600/dsc03939kopiowaniejakzm.jpg[/URL][/QUOTE]

no co do Bobiego to masz racje;)
he he a to tajemnica kto nam robi fotki na spacerze :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

szczeniaki sa slodkie ale potem urosna i sie calkowicie zmieniaja:lol:

****************************************************

musze sie pochwalic z moich kochanych dzieciaczkow, wczoraj caly dzien spalam a jak sie tylko poruszalam to musialam leciec do laienki poniewaz wczoraj caly dzien mialam grype zoladkowo tak ostra ze nic nie jadlam a pic zaczelam dopiero od 16tej. za to dzieciaczki caly dzien spaly przytulone do mnie, nie odstepowaly mnie ani na krok, nawet na spacer co 2godz nie chcieli chodzic tylko co 4godz. dzisiaj sie juz troszke lepiej czuje ale jestem dalej bardzo oslabiona, spac mi sie jeszcze chce....

***************************************************************************************************
Bluerat jak tam dziewczyny?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='magdabroy']Aniu, na przyszłość pij dużo soku marchewkowego. Pomoże złagodzić objawy, a jak będziesz piła zanim zaczną się pierwsze objawy, to możesz nawet przejść ją bezobjawowo ;)[/QUOTE]
a ja znowu słyszałam, że jak ktoś już jest chory to powinien wypić coca-coli albo pepsi. bo to zabija bakterie :)
i duuuużo zdrówka życzymy :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kalyna']a ja znowu słyszałam, że jak ktoś już jest chory to powinien wypić coca-coli albo pepsi. bo to zabija bakterie :)
i duuuużo zdrówka życzymy :)[/QUOTE]

Jak mieszkałam jeszcze z rodzicami, to każdy z mojej rodziny przechodził grypę żołądkową. Ominęło tylko mnie i moją siostrę :) Potem, lekarz jak się dowiedział, że codziennie piłyśmy z siostrą butelkę soku z marchwi, że to właśnie dlatego nas to ominęło ;)

Link to comment
Share on other sites

Bylam dzisiaj z chlopakami u weta na odrobaczaniu(Malwina byla 10dni temu), wiec ich wazylam przy okazji:
Bobi stoi w miejscu ,a Lolek wazy 1.550kg

Oprocz tego Lolek przy pierwszej probie podania pasty wyplul ja i mialam taki cudowny unik ze pasta nie spadla mi na kortke tylko na stol normalnie 2mm roznicy i bym miala rozowa kortke zamiast bialej:angryy:, za to reszte pasy zjadl bez problemu, a Bobi tabletke polknal od razu:p

Byl przed nami dorosly owczarek niemiecki taka kolubryna z niego ze az :crazyeye: zrobilam caly czarny tylko lapy mial troche jasne a dokladniej takie jak ma Lolek, nie wiem co ten psiak robil w gabinecie ale tak skomlal ze ktos by mogl pomyslec ze ze psa skore sciagaja:roll: malo tego jak weszlam za tym psem to pelno sierci bylo i ile brudu:roll: niezle narozrabial dobrze ze gabinet nie byl do gory nogami:evil_lol:
Wiec nie moge narzekac na moje szatany bo one wg tego psa to sa aniolki

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...