Jump to content
Dogomania

Obóz z psem 2011


Sylcia&Fux

Recommended Posts

To skoro wiesz, ze juz TAKIE byly, to po co robisz kolejny? :/
[URL]http://www.dogomania.pl/threads/201179-Obozy-2011[/URL] ----> Identyczna idea, po co tworzysz kolejny IDENTYCZNY watek?
Szukanie nie boli, szczegolnie, ze ten IDENTYCZNY watek jest na tej samej stronie.
Po co zasmiecasz? Uwierz, ze sa osoby, ktore moga czegos pilnie szukac i nie maja ochoty przegladac tysiaca takich samych tematow, ktore sa niekompletne, bo jedna osoba trafi sobie na 'oboz z psem 2011 utworzony 28 stycznia, a inna na identyczny temat utworzony 19 marca :|

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Klaudia.']To skoro wiesz, ze juz TAKIE byly, to po co robisz kolejny? :/
[URL]http://www.dogomania.pl/threads/201179-Obozy-2011[/URL] ----> Identyczna idea, po co tworzysz kolejny IDENTYCZNY watek?
Szukanie nie boli, szczegolnie, ze ten IDENTYCZNY watek jest na tej samej stronie.
Po co zasmiecasz? Uwierz, ze sa osoby, ktore moga czegos pilnie szukac i nie maja ochoty przegladac tysiaca takich samych tematow, ktore sa niekompletne, bo jedna osoba trafi sobie na 'oboz z psem 2011 utworzony 28 stycznia, a inna na identyczny temat utworzony 19 marca :|[/QUOTE]


Chodziło mi o to że ogólnie są tematy o obozach, nie wiedziałam że jest taki sam wątek

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Ja się zaczęłam za jakimś obozem rozglądać, niestety... już trochę późno :(
Jest gdzieś jeszcze możliwość załapania się?
Chciałabym zabrać małego psa-yorka, w prawdzie większe problemy wychowawcze sprawia pies w typie kaukaza, ale strasznie żywiołowo reaguje na psy- szarpie smycz, co wyklucza go z większości obozów.

Link to comment
Share on other sites

Są jeszcze ostatnie wolne miejsca na trzech obozach Fundacji "PSI RATOWNICY".
Pierwszy to dla chcących pracować z psem z dziećmi, drugi to węchówka z naciskiem na ratownictwo poszukiwawcze, trzeci typowy obóz wodny.
Na dwóch pierwszych także będzie możliwość pracy wodnej.

[URL="http://www.psiratownicy.pl/?strona,doc,pol,glowna,1421,0,713,1,1421,1422,1440,1441,1426,ant.html"]Oto szczegóły[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Wero_']Ja się zaczęłam za jakimś obozem rozglądać, niestety... już trochę późno :(
Jest gdzieś jeszcze możliwość załapania się?
Chciałabym zabrać małego psa-yorka, w prawdzie większe problemy wychowawcze sprawia pies w typie kaukaza, ale strasznie żywiołowo reaguje na psy- szarpie smycz, co wyklucza go z większości obozów.[/QUOTE]

Jest jeszcze kilka miejsc na Fabrykę Talentów w Canis Sapiens. A reaguje żywiołowo tzn cieszy się, chce podejść, czy jest agresywny? Jeżeli to ostatnie to niestety na obóz nie powinien przyjeżdżać jeżeli to pierwsze to poradzimy sobie ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...