Jump to content
Dogomania

ONek - stary... i ślepy..... :( Homerek w DT u Czarodziejki :)


_Aga_

Recommended Posts

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='anula42']dziecko- szkoda mi słów na ciebie-jeśli dalej bedziesz mnie szkalować to naprawdę spotkamy się w sądzie[/QUOTE]Dziecko? Do sądu?
Anula! Przecież ja ani słowem o Tobie!
Ani w slowie ani nawet w myślach.
Ja myśle i pisze tu tylko o Homerku .
Naprawdę tego nie czaisz?

Link to comment
Share on other sites

Nie przyszło ci nigdy do głowy anula, że ty sama powodujesz to bagno, którym się tak podobno brzydzisz?
Podobno kochasz Homera. Tak bardzo go kochasz, że go adoptowałaś ze schroniska i teraz na piśmie deklarujesz, że to TWÓJ pies.
Ale do siebie go nie wzięłaś. Nie wnikam dlaczego. Zakładam, że masz ku temu poważne powody. Umieściłaś go w hotelu który uważałaś za dobry - nie ty jedna. Płaciłaś za jego hotelowanie - chwała ci za to.
Ale...
Pojawiły się wątpliwości co do prawidłowości opieki w hotelu. Prawie wszyscy opiekunowie psów zabrali je stamtąd i praktycznie we wszystkich przypadkach (z jednym wyjątkiem) zły stan psów został potwierdzony. Leczenie zastosowane w stosunku do psów, które przeżyły, udowodniło, że MOŻNA BYŁO zapewnić tym psom warunki wykluczające ból, poprawiające komfort życia - tego w "hospicjum" nie miały.
Ja jestem stara i nie bawią mnie awantury, jestem tutaj dla psów nie dla ludzi i dla mnie są tylko dwie możliwości:

1. rzeczywiście kochasz Homera i zależy ci na tym żeby ten pies przeżył resztę życia w komfortowych warunkach, dlatego w sytuacji udokumentowanych zaniedbań na wszelki wypadek sprawdzasz PORZĄDNIE jaki na prawdę jest stan Homera - nie na oko, ale robiąc mu pełną i udokumentowaną diagnostykę i w zależności od wyników zapewniasz mu warunki adekwatne do stanu zdrowia

2. wierzysz na słowo osobie prowadzącej "hospicjum" a nie potwierdzonym weterynaryjnie faktom i nie interesuje cię jaki na prawdę jest stan psa, spokojnie czekasz aż dokona żywota, godząc się na warunki jakie oferuje "hospicjum"

Jeżeli rzeczywistość jest taka jak w 1 punkcie, to ja nigdy nie zrozumiem dlaczego wolisz wdawać się pyskówki na wątku zamiast napisać, jakie są wyniki badań i co zamierzasz z tym zrobić, ewentualnie jakiej pomocy ze strony dogo potrzebujesz.
Jeżeli rzeczywistość jest taka jak w 2 punkcie, to ja nigdy nie zrozumiem dlaczego wolisz wdawać się w pyskówki na wątku, zamiast napisać, że nie obchodzi cię los tego psa i róbcie sobie z nim co chcecie.

[B]W jednym i drugim przypadku zamiast pyskówek można by było ZAJĄĆ SIĘ PSEM, bo to jego życie jest ważne a nie twoje czy czyjekolwiek urażone ambicje.[/B] Od pyskówek temu psu ani nie będzie cieplej, ani stawy nie będą go mniej bolały, ani wątroba mu lepiej nie zadziała (jakbyś nie wiedziała - na starość wątroba siada i psom i ludziom), ani nerki, ani pęcherz, ani potencjalne odleżyny nie znikną z horyzontu.

Edited by Selenga
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Selenga']
[B]W jednym i drugim przypadku zamiast pyskówek można by było ZAJĄĆ SIĘ PSEM, bo to jego życie jest ważne a nie twoje czy czyjekolwiek urażone ambicje.[/B] Od pyskówek temu psu ani nie będzie cieplej, ani stawy nie będą go mniej bolały, ani wątroba mu lepiej nie zadziała (jakbyś nie wiedziała - na starość wątroba siada i psom i ludziom), ani nerki, ani pęcherz, ani potencjalne odleżyny nie znikną z horyzontu.[/QUOTE]
Selenga, no i wszystko na ten temat.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='aliga']I mnie też zniknęło...jak wiele postów tutaj też...ale [B]siła wyższa[/B]....może to i dobrze??:);)[/QUOTE]


:shithappens: -> a siły wyższe na to -> [IMG]http://www.animationplayhouse.com/witch_kiss.gif[/IMG] lol

tak czy siak pewnie aktualnych zdjęć Homera nie zobaczymy :)

Link to comment
Share on other sites

... "prosimy o zdjęcia" ... "prosimy o zdjęcia" ... ble ble ble

Dostaniecie zdjęcie Homera
np. w pozycji leżacej na tle krzaczka lub stawiku
[SIZE=4]i co ?
[/SIZE]Rozgdakacie się: "piękny Homerek", "cudnie ma" ... ble ble ble
i sumionko czyste ?

Odruch wymiotny mam.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Topi']... "prosimy o zdjęcia" ... "prosimy o zdjęcia" ... ble ble ble

Dostaniecie zdjęcie Homera
np. w pozycji leżacej na tle krzaczka lub stawiku
[SIZE=4]i co ?
[/SIZE]Rozgdakacie się: "piękny Homerek", "cudnie ma" ... ble ble ble
i sumionko czyste ?

Odruch wymiotny mam.[/QUOTE]

oj, Topi ,bez obawy ,nie należę do tych gdaczących i piejących ......

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lika1771']=
A ty taka pewna jestes,ze po zimie mial robione badania pies stary,slepy ktory potrzebuje domowych warunkow ma sie dobrze.
Bylas widzialas,ze sie wypowiadasz,bo zaciekle bronisz tego ze ma dobrze...[/QUOTE]

niczego nie jestem pewna, ale to nie znaczy, że nie mogę współczuć osobie, która ma problemy gastryczne. Nadmierna ilość jadu może powodować takie zdrowotne skutki uboczne.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='docha']niczego nie jestem pewna, ale to nie znaczy, że nie mogę współczuć osobie, która ma problemy gastryczne. Nadmierna ilość jadu może powodować takie zdrowotne skutki uboczne.[/QUOTE]
Myslalam ze jestes pewna o los Homerka,a osobie nie musisz wspolczuc pojdzie sama do lekarza i dostanie leki na swoja dolegliwosc
Opiekunko Homerka poprosze o fotki.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='docha']niczego nie jestem pewna, ale to nie znaczy, że nie mogę współczuć osobie, która ma problemy gastryczne. Nadmierna ilość jadu może powodować takie zdrowotne skutki uboczne.[/QUOTE]

Ten "jad" - jak go nazywasz - przydaje mi się bardzo w naświetlaniu i eliminowaniu głupoty,
nieodpowiedzialności i nieuczciwości wszędzie tam gdzie na cierpieniu zwierząt próbuje się zbić kasę.
Ten "jad" podpowiada mi do kogo można mieć zaufanie i jak dotąd się nie pomylił.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='azalia']Gdyby opiekunka Anula miała zrobione badania Homerka i byłyby dobre,

to pewnie by je tu zamieściła.

A zdjęcia nie są potrzebne,żeby się zachwycać,jak ma dobrze,ale zobaczyć

jak wygląda w tym raju.[/QUOTE]
Wynikow nie wklei,bo wetki badaly na oko takie sa dobre.Dobrze ze robi sie cieplo to pod drzewkiem wygrzeje stare kosteczki.
Fotki poprosze.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lika1771']Wynikow nie wklei,bo wetki badaly na oko takie sa dobre.Dobrze ze robi sie cieplo to pod drzewkiem wygrzeje stare kosteczki.
Fotki poprosze.[/QUOTE]
Obawiam się, że dłuuuugo będziesz o te fotki prosić. Dłuuugo i bezskutecznie...
Przecież Homer to prywatny pies anuli42.
A skoro to jej własność, to sobie z nią robi co chce - zechce przebadać, to przebada, nie zechce to nie przebada, zechce leczyć to pies leki dostanie, a nie zechce to będzie się męczył. No może jak go będą bardzo stawy bolały a Czarodziejka jakiś lek będzie miała od kogoś, to mu poda. Że niekoniecznie dobrze dobrany i może zaszkodzić na inne schorzenia? A co za różnica - to przecież stary pies i nic się na to nie poradzi. Jak mu to zaszkodzi i szybciej zdechnie, to może i dla niego lepiej, bo kolejnej zimy w takich warunkach i tak by nie przeżył.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...