Jump to content
Dogomania

Doberman Max błaga o pomoc i dom tymczasowy!


buuterfly

Recommended Posts

[COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2]Doberman MAX cierpi na chorobą, która powoduje problemy z wchłanianiem się składnków pokarmowych do organizmu.Ponad to ma niegojącą się rane na tylnej łapie- ranę tę ma juz od 3lat!!! Jest psem bardzo grzecznym i garniącym się do człowieka.Pragne zyc i był bardzo przywiazany do swojego pana.Chcielismy pomóc właścicielowi w leczeniu ale przy nasilajacych sie biegunkach i koniecznoscia wmiany opatrunku na chorej łapie własciciel zrezygnowal z niego.Pies nie widzi po za nim swiata i bardzo cierpi,w schronisku jest mu zimno bo jest chudy i slaby.Wycienczony biegunkami,karma specjalistyczna wystarcza na krotko bo to duzy pies i potrzebuje wiele nadrobic.Teraz w schronie traci apetyt,karmi sie go z reki.To pies kochający człowieka i potrzebuje bliskosci.Nie sprawia zadnych problemow,jest grzeczny i posluszny.Prosi błagalnie oczami o pomoc i wtula sie w czlowieka-kazdego.O Maxa jakby odpowiednio zadbac, podawac mu tylko specjalistyczną karme i zmieniac opatrunek i napewno wroci do zdrowia i ktos sie bedzie jeszcze nim cieszyl a i Max bedzie mial szczesliwą starosc bo ma on juz 12 lat ale wygląda i zachowuje sie na młodszego.Pozwala sobie wszystko zrobic, spokojny przy zmianie opatrunku, wie ze chce mu sie pomoc.Niestety ma tez chore serce ale moze z tym zyc.Szukamy pilnie dla niego domu, jakiegos chocby cieplego kąta bo on naprwde marznie. caly czas sie trzesie i widac ze cierpi ale dzielnie to znosi i na widok wolontariuszki delikatnie merda ogonkiem.Nie pozwolmy zeby max stracił nadzieje na lepsze.Obecnie biegunki sie zatrzymały i ladnie sie zalatwia, rana sie goji ale w schronisku znowu sie pogarsza.Szukamy chocby DT, to teraz najwazniejsze.Prosimy nie badzcie obojetni.Dajmy mu szanse:placz:[/FONT][/COLOR]
[FONT=trebuchet ms][SIZE=3]
[/SIZE][/FONT]
[CENTER][COLOR=#ff0000][LEFT][CENTER][SIZE=3][B][FONT=trebuchet ms]Wpłaty na konto TOZ- doberman MAX[/FONT][/B][/SIZE]
[/CENTER]
[/LEFT]
[/COLOR]
[B][SIZE=3][FONT=trebuchet ms]Każda kwota, nawet najmniejsza [/FONT][/SIZE][/B]
[B][SIZE=3][FONT=trebuchet ms]będzie mile widziana. [/FONT][/SIZE][/B]
[B][SIZE=3][FONT=trebuchet ms]Serdecznie dziękujemy naszym darczyńcom.[/FONT][/SIZE][/B]
[/CENTER]
[B][SIZE=2][COLOR=#ff0000][FONT=trebuchet ms]TOZ Oddział w Gorzowie Wlkp., ul. Borowskiego 31;[/FONT][/COLOR][/SIZE][/B]
[B][SIZE=2][COLOR=#ff0000][FONT=trebuchet ms]numer konta 65 8363 0004 0042 3740 2000 0001[/FONT][/COLOR][/SIZE][/B]
[B][SIZE=2][COLOR=#ff0000][FONT=trebuchet ms] GBS O/Gorzów Wlkp.[/FONT][/COLOR][/SIZE][/B]

[B][SIZE=2]
[/SIZE][/B][B][SIZE=2][COLOR=#000000][FONT=trebuchet ms]Wpłaty w kasach GBS zwolnione są z opłaty z tytułu prowizji
[IMG]http://images47.fotosik.pl/727/0109b8b37feab034.jpg[/IMG]

[IMG]http://images45.fotosik.pl/728/d030cf66f209372a.jpg[/IMG]
[IMG]http://images40.fotosik.pl/708/22e3a06d386cda8a.jpg[/IMG]
[/FONT][/COLOR][/SIZE][/B]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 51
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ela napisz do dzodzo i innych dziewczyn z wątku Oskara, innego dobermana, ja weszłam tylko na chwile na dogo, a zaraz wychodze z domu i juz dzis będe bez kompa, zaraz ci wkleje link do watku: [url]http://www.dogomania.pl/threads/197424-rudy-doberman-wychudzony-i-zaniedbany-MA-SW%C3%93J-NOWY-DOM-DO-KO%C5%83CA-%C5%BBYCIA[/url]!!! i zmień w tytule - że to doberman, ściągnie to miłosników rasy.

Link to comment
Share on other sites

[INDENT]Przekazalam na maila sprawe do Nadzieja dla Dobermana ale narazie cisza.Pies ma wykonane wszystkie mozliwe badania,oglądało go 3 najlepszych weterynarzy.Wniosek jest taki ze pies był zle odzywiany,chociaz jedni mowią ze ma zadbaną siersc wiec nie doszlo do zaniedbania a drudzy ze doszło. Facet jednak chodzil z nim do weterynarza ale ze wzgledu ze nie mial kasy to dawali jakas masc na tę ranę i to nic nie dawalo bo pies sobie zlizywal a potrzebne byly opatrunki.Jezdze z nim co dwa dni na zmiane opatrunku. No juz teraz do wet w schronisku bedzie mu zmienial.Niestety ToZ nie moze dalej prowadzic sprawy bo jest totalnie splukany.Na same badania i na leki wydalismy prawie 1000zl.Przekazalam sprawe niemieckiej fundcji-Hannesowi.On przekazal info do fundacji niemieckiej od dobermanów ale narazie tez cisza.Konczy mu sie karma a po tej specjlistycznej royalla naprade sie poprawił.Dziewczyny ja tu rzadko bywam nie czaje jak to sie robi dlatego prosilam Ele o pomoc.Potzrebna jest kasa na karme-jakies 160zl. [/INDENT]

Link to comment
Share on other sites

jest w schronie i nie wychodzi z budy, w dodatku skonczyla mu sie karma :(
Ja nie wiem, jak tak dalej pojdzie to sama bede wnioskowac zeby go uspic-on sie meczy tam strasznie.Jeszcze teraz zacznie dostawac schroniskowe jedzenie i z jego problemami to po psie. Trzesie sie caly,oczy załzawione-no masakra poprostu.Mam aparat zepsuty bo byscie zobaczyly-ZAŁAMKA. nIKT MU NIE CHCE POMOC, NAWET NIEMCY. dZIEWCZYNY RATUJCIE- W WAS OSTATNIA JEGO NADZIEJA

Link to comment
Share on other sites

Namowilismy byłego wlasciciela Maxa zeby przyjąl go pod dach do czasu az nie znajdziemy mu domu. Karma na szczescie dzis doszła i Maxik nie zdazył na szczescie robic brzydkich kup.Bede jezdzic do niego co dwa dni i robic mu opatrunki. Dziwnie sie Max zachowal jak go wprowadzilysmy do domu, chciał wracac z nami :(. Zawioze go w sobote do schroniska bo mają być jakies fundacje niemieckie i chcialabym zeby go zobaczyly na zywo a noz sie nad nim zlitują. Serdecznie dziękuje Pawłowi za karmę.

Link to comment
Share on other sites

zrobilam anons Maxowi na stronie Nadziei dobermana, tylko nie znam kontaktów wiec wpisalam nr telefonu z plakatu ale moge zmienic w kazdej chwili.
[url]http://nadzieja-dobermana.pl/psiak/534[/url]

Klementynkaa, mozesz na pierwsza stronę ND dac apel o Maxie?bo ja nie ogarniam sie az tak komputerowo:((((

Link to comment
Share on other sites

Hej, jestem tu nowa.

Dodałam wątek o Maxie na forum szafy:
[url]http://forum.szafa.pl/57/3198356/3198356/do-milosniczek-dobermanow.html#msg-3198356[/url]

Mam nadzieję że pomoże. Wszystkich którzy mają tam konto bardzo proszę o podbijanie! :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...