Jump to content
Dogomania

TURCJA/Istambuł/ 22.05.2011-1x CACIB


krzysio

Recommended Posts

Dziękuję Flaire za odpowiedź - tak też przypuszczałam.
W Turcji mogło się duzo pozmieniać - oni chcą na swój sposób akcesji z UE, na typowo swój. Ja znam Turcję z czasów exodusu Turków bułgarskich na Cypr - o mało wtedy nie doszło do lokalnej wojny, gorąco było - zasieki z drutów na granicy, czołgi, zasieki przeciwpancerne. Niewesoło.
Ale najlepiej dowiedzieć się od ludzi co byli oraz tak ja pisze Flaire - na piśmie od władz tureckich mieć. A kraj śliczny.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='krzysio']Jestem po rozmowie w konsulacie Turcji.
Nie ma limitów na wwóz psów do Turcji. [/QUOTE]

no to można spokojnie zabierać całą bandę :p
ale tak jak napisała Flaire, rzeczywiście dobrze by było mieć to na piśmie, bo jak się trafi jakiś "niedowartościowany służbista"...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='narisowa']no to można spokojnie zabierać całą bandę :p
ale tak jak napisała Flaire, rzeczywiście dobrze by było mieć to na piśmie, bo jak się trafi jakiś "niedowartościowany służbista"...[/QUOTE]
ja myślę ze tam jest lepiej jak na granicy z Serbią - gdzie nas z psami na cargo dla tirów wpakowali.... Już gorzej być nie mogło

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='amazonka']Krzysio , ja też poproszę o info na pv o tej wystawie ... ceny, gdzie zgłosić i do kiedy ;) no i jak tam z Championatem, orientujesz się ??[/QUOTE]
ja też się podłączę z prośbą :)
dzięki

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

No to wróciliśmy :p

[B][COLOR=red]Wystawa - SUPER !!![/COLOR][/B]

[COLOR=black]i to pod każdym względem: Turcy zadbali o każdy szczegół, począwszy od pomocy w znalezieniu noclegu z psami, przez obsługę w języku polskim, po dowiezienie nas z hotelu na miejsce wystawy. Na miejscu wszystko oznakowane po angielsku - sekretariat, weterynarz, przyjmowanie opłat, rejestracja - sprawnie, miło i szybko załatwienie formalności. Teren na stadionie ze sztuczną trawą, przestronne ringi, sporo miejsca do rozłożenia się z namiotem.[/COLOR]
Sama wystawa - kameralna, fajna atmosfera. Sporo zwiedzających. Duże zainteresowanie wzbudzały przede wszystkim niufki, choć chętnych do zdjęć z moimi brzydalami nie brakowało.
Turcy - bardzo sympatyczni, mili i otwarci i z większością bez problemu można było się porozumiewać po angielsku lub rosyjsku.

No i oczywiście przywieżliśmy wszyscy to po co pojechaliśmy czyli Championaty Turcji :p

[COLOR=magenta][B]Woodysiek - CAC, CACIB, BOB, BOG I :multi:[/B][/COLOR]

[COLOR=magenta][B]Narcyś - CAC, CACIB, BOB, BOG IV :multi:[/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

I my tam byliśmy CACIBa i 2 championaty przywieźliśmy !!!
Jawa Czy Sen Viva Zabajka - CAC, CACIB, BOB = Champion Turcji,
Britta von Kassa Rodfoundland - CAC, resCACIB = Champion Turcji.
Było superrrrrrrr !!!!!!!!!!!!!! Wszyscy mili i serdeczni, a niufy tak oblepione wielbicielami, że ciężko było ulicą 20 metrów przejść...
Fotorelecja na mojej [url]www.nowofundland.net[/url] w odnośniku aktualności. Zdjęcia wrzucę jutro rano.
Byłoby cudownie gdyby choler......... laptop nie zeżarł mi części zdjęć z karty pamięci... Z 250 uratowałam 169....Informatyk jeszcze pracuje, ale na wirusy nie ma rady...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...