Jump to content
Dogomania

Wyprawka szkolna dla Kingi. Reportaż Polsatu- Interwencja.


aka_nina

Recommended Posts

[COLOR=green][B]Aaaaa doszła paczka :D

Kinga jest bardzo wdzięczna, bardzo się cieszy :D Akurat na dzień przed rozpoczęciem roku!! Idealnie!!! Pan Jarosław jest bardzo wzruszony i dziękuje wszystkim za pomoc :)[/B][/COLOR]
[COLOR=green][B]
Kinga wyposażona w ksiażki, zeszyty i przybory na pewno będzie miała większą motywację do nauki :D[/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='aka_nina']Hiihihihihihi ;)))

Dowiedziałam się też, ze Państwo Sokołowscy musieli sami kupić [używane] ksiażki, bo przekraczają o kilka zł (!!!) limit, przy którym Państwo Polskie je opłaca. Tym bardziej fajnie, że zrobiliśmy wyprawkę.[/QUOTE]

Czyli jednak z ksiązkami nie wypaliło :(

Link to comment
Share on other sites

Treść listu (skan dołącze next week):

[I][COLOR=blue]Ewelino, bardzo Ci dziekuję za paczkę, naprawdę te rzeczy mi się przydadzą na 100%. Bardzo serdecznie podziękuj wszystkim, którzy przyłączyli się do tego. Jestem uradowana, że dostałam te rzeczy. Masz rację- trzeba się mocno uczyć języków i innych przedmiotów. Pozdrów tam wszystkich i tych którzy dołączyli się do tego.
[/COLOR][/I]
:)

Link to comment
Share on other sites

Dajcie spokój, co za czasy. Mam kolegę co ma 11 zł na koncie i nie ma co jeść, załatwił sobie obiady na kartki, ma psa z fundacji, jako że nie je mięsa to oddaje psu rosół i mięso. Karmę ma dla psa ma dłuższy czas, bardzo się o niego troszczy. Tragedia. Znam go tylko z Facebooka ale to fajna osoba.

A tu 361 zł.. rany. Żyć nie umierać.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 3 years later...
  • 2 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...