Jump to content
Dogomania

30-letnia Saba ma kochajacy dom :)))))))


Izabela.S

Recommended Posts

  • Replies 745
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Też należę do grona gdyńskich wolontariuszy ;) Sabę poznałam pierwszego dnia z moich licznych pobytów w schronisku...Fajna,wesolutka,czuła na pieszczoty staruszka.Gdy Iza /per pani odpada,rozumiem?/ przychodzi,to Sabcia od razu to wyczuwa i merda wesoło swoim krótkim ogonkiem ;) Opiekuje się nią i widać,że robi to całym serduchem..Saba miała ostatnio na mnie focha,bo zamiast Izabelli,ja ją miałam wyprowadzić :lol: Nie chciało jej się dreptać.Wczoraj aż miło było popatrzeć,jak szamie jedzonko z ręki Izy/cała się trzęsła ze szczęścia ;)/.
Ludki!! po tych wszystkich opisach widać,że Saba mocno się przywiązuje do człowieka i robi to stosunkowo szybko.Jest to ewidentny + dla niej i nowej właścicielki :)
Saba- hop,hop,hop!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='akucha']Pomóżcie nam znaleźć dom dla Saby, prosimy!!!

[URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img240.imageshack.us/img240/4711/saba1fy6os7.jpg[/IMG][/URL]

Czy można wystawić Sabę na Allegro??? Jeśli tak, to poproszę telefon kontaktowy na PW![/quote]

Akucha, ja za bardzo w Allegro nie wierze :roll: Nie wiem czemu ale wydaje mi sie, ze .... no moga to byc jacys przypadkowi ludzie... Po historii Ozzego mam takie obawy oddawac ja na licytacje.
Moze sie myle dziewczyny, prosze rozwiejcie moje obawy.
Wolontariuszka Katrin 22 jest super wolontariuszka :) Dziekuje Ci Kasiu za pomoc przy kociakach :)

Link to comment
Share on other sites

Iza,ktos kto chce wziac i skrzywdzic psa, moze przyjsc samodzielnie na swoich nogach do schronu.Nie tylko allegro jest obciazone ryzykiem.Niestety.

Nie obawiaj sie allegro.Nie musiasz wysylac psa na drugi koniec Polski.Daj ogloszenie na allegro,ale z zaznaczeniem,ze okolice Trojmiasta,potem z chetnymi umow sie w schronie,tam ich zobaczysz i zdecydujesz,czy nadaja sie na wlascicieli dla Saby.
Nie rozni sie to niczym od adopcji za posrednictwem schroniska,moze tylko tym,ze ludzie przychodza zdecydowani na konkretnego psa.

Sabina jest naprawde sliczna!:loveu::loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

Ja też Sabunię poznałam pierwszego dnia pobytu w schronie:lol::lol::lol:Ze mną też nie bardzo wychodziła podczas nie obecności P.Izy.(Przepraszam za Panią ale w schronie się za bardzo przyzwyczaiłam i głupio mi tak na "Ty" tym bardziej, że ja małolata:eviltong::eviltong::eviltong:)Ale zgadzam się z Katrin, że Sabcia szybko się przywiązuje do ludzi.Mam ogromną nadzieje, że Sabinka znajdzie domek:) Będziemy tu do niej zaglądać z Katrin jak często się da wytrwale aż nie znajdzie domku.:lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

Masz racje Wiola, nieodpowiedni ludzie moga przyjsc rowniez do schronu. Ok, niech bedzie allegro, Akucha usmiecham sie do Ciebie w imieniu Saby i swoim.
Namiary wysylam na pw.
Wola Slonko! nie wiedzialam ze tu tyle ciapkowskich wolontariuszy :)
pozdrowienia dla Was
Mysle, ze ufnosc Sabiny bierze sie z tego, ze jest na "swoim terenie" czyli biuro traktuje jako obecny dom. Wita gosci w swoim pokoju, daje sie miziac i glaskac ale.. ma opory przed chodzeniem na spacery z wolontariuszami. Nie raz byla wynoszona na raczkach bo.... "Pani Izo ona nie chce ze mna isc, dochodzi do furtki i zawraca" ;)

Link to comment
Share on other sites

też życzę Sabuni takiego domku jaki się przytrafił Rudej:):):) Sabcia zasłużyła.Tak wogóle to zwę się Sonia tylko ten nick mi sie przyczepił:eviltong:Wszystkie Sonie były zajęte no to tak od nie chcenia taki mi wpadł.No ale mniejsza z tym Sabcia skika w górę po nowy ciepły domek z wygodnickim łóżkiem bądź posłankiem i kochającym właścicielem

Link to comment
Share on other sites

Próbujmy wszystkiego,jak to się mówi :) (P.)Izo-nie ma sprawy-zawsze do usług ;) na początku się kociaków obawiałam,ale teraz z nimi jestem na Ty /nawet zawarłam z nimi sojusz :evil_lol:/. Moje ulubieńce niedawno poszły do domqw...ale zaraz się znajdą następne ;)

ooooo Allegro! Ludki,proszę o zaglądanie na tą stronkę!!

Wierzymy w Ciebie,Niedźwiadku! Izabello-dasz radę!!

Link to comment
Share on other sites

Gabryjella jak zawsze niezastąpiona :loveu: :loveu: :loveu: Dziekuję Ci!!!!! To teraz czekamy na dobre wieści! Oj ma ta cioteczka szczęśliwą rękę! To ona wyczarowała domek dla Rokiego :lol:

Saba, nie możesz byc gorsza, uśmiechaj się pięknie i uwiedź jakiś super domek. Niech cioteczkom nadmorskim i nam nie pękają serducha z troski o twoją przyszłość!!!!

Link to comment
Share on other sites

U Sabinki w pokoju bylo dzis wielkie zamieszanie czyli porzadki. [SIZE=1]
Drodzy wolontariusze niestety wasze ciuszki zostaly przeniesione ;)
[SIZE=2]Od czwartku w tym wlasnie pokoju urzedowac bedzie ksiegowosc. Niby nic wielkiego, jedna sympatyczna kobietka przed kompem ale... drzwi ciagle otwarte i Saba bardzo zdezorientowana sytuacja. Dzis przy porzadkach, ukladaniu, przesuwaniu byla bardzo zagubiona, nie wiedziala czemu tyle ludzi wchodzi do "jej pokoju". Zabralam ja ze soba na kociarnie bo sierotka krecila sie po korytarzu nie mogac znalezc sobie miejsca.
Od czwartu bede musiala ja przeniesc do szatni pracowniczej, nie wiem jak dlugo pozwola mi ja tam trzymac. Wiem, ze to i tak lepsze niz buda ale marzy mi sie dla niej PRAWDZIWY DOM z kochanymi ludzmi.

[/SIZE][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Izuniu,na pewno wam sie uda!Wyobraz sobie "moj" Szczotek sopocki,takie chuchro ,w sobote jedzie do odmu.

To Saba tez na pewno pojedzie wkrotce do domu! jest tak wyjatkowo urodziwa.
Wiesz,brakuje zdjecia,gdzie Saba bedzie kolo czlowieka,ona jest malutka,a na zdjeciach wyglada na wiekszego pieska niz w rzeczywistosci.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...