Jump to content
Dogomania

Psiaczki i kotki pod opieką Stowarzyszenia hum.-ekologicznego" Dla braci mniejszych"


Recommended Posts

8 godzin temu, Aldrumka napisał:

czy wpłaty na konto Stowarzyszenia z pierwszego postu ?

Z tego co wiem, to organizacje statutowo pomagające zwierzętom nie mogą pomagać ludziom (tzn. w sensie zbierania i wydatkowania pieniędzy ze swojego konta). Kiedyś była gdzieś podobna sytuacja (nie pamiętam, gdzie) i pieniądze były zbierane poza kontem organizacji, na prywatne konto.

Link to comment
Share on other sites

Teraz dopiero zdałam sobie sprawę że  może to fatalnie  wyglądać, gdy prezes Stowarzyszenia zbiera pieniądze na prywatne konto i czy nie wpuszczam kochanej Anety na minę….?

Równie źle by wyglądało, gdybyśmy udostępnili konto Stowarzyszenia ( to z pierwszej strony) i dali do rozliczenia księgowej faktury za cukier,jaja czy konserwy.

To już teraz nie wiem jak to ugryźć ?.  Może ktoś spoza Stowarzyszenia użyczy konta ? Sama nie wiem.

Aldrumko, wstrzymaj się aż coś ustalimy.

Link to comment
Share on other sites

Basiu a nie możesz zbierać na swoje konto albo jakiegoś dogomaniaka z tych okolic to by uprościło sprawę.Pieniądze by były poza Stowarzyszeniem.Ktoś by mógl kupić to co panu jest najpotrzebniejsze,wydawać z tych pieniędzy i na wątku rozliczyć się z nich.Ja osobiście nie potrzebuję żadnych rachunków tylko informację jedynie co zostało panu zakupione.W każdej chwili mogę przelać 200zł tak jak obiecalam w ten sposób pomóc panu.Obojętne jest mi na co te pieniądze zostaną wydane aby tylko trafiły na pomoc panu.

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Anula napisał:

Basiu a nie możesz zbierać na swoje konto albo jakiegoś dogomaniaka z tych okolic to by uprościło sprawę.Pieniądze by były poza Stowarzyszeniem.Ktoś by mógl kupić to co panu jest najpotrzebniejsze,wydawać z tych pieniędzy i na wątku rozliczyć się z nich.Ja osobiście nie potrzebuję żadnych rachunków tylko informację jedynie co zostało panu zakupione.W każdej chwili mogę przelać 200zł tak jak obiecalam w ten sposób pomóc panu.Obojętne jest mi na co te pieniądze zostaną wydane aby tylko trafiły na pomoc panu.

Zgadzam się z Anulą. 

Jak ustalicie na kogo konto to dajcie znać na pw any mi nie umknęło .

Link to comment
Share on other sites

Ta ogromna waliza ‘odzieżowa” i dwie paki art.spożywczo-higien. przyjechały do mnie zeszłej soboty z Wrocławia od kochanej Poker. Czekamy  jeszcze na  buty od MamyAlfika by wszystkie te dary w najbliższym czasie  zawieźć p.Czesławowi. (Żywność od Poker podzielimy na dwa razy.) Natomiast wciąż nie wiadomo co z opałem, czy uda się coś załatwić przez  pomoc społ. ? Jak nic się w tej sprawie nie podzieje, będę wtedy prosić o wsparcie finansowe  i przypomnę się kochanym deklarowiczom . Jeszcze raz ogromnie Wam dziękuję, za tak duży odzew i chęć pomocy człowiekowi w biedzie.

SAM_1179.thumb.JPG.d179ac7fbdd00c6561255ade468b66ce.JPG

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Tipi już u alex260503. Poleci grosik dla SBM

47572992-341783069948394-5195584657655070720-n.jpg

47578649-368846760538853-4038860380414410752-n.jpg

W tle nieposkromiony bałagan w mojej nowej szyciowej miejscówce :) Niestety przez te "domowe rewolucje" (malowania, przestawiania i takie tam ...) nie ogarnęłam bazarku świątecznego. Mam nadzieję, że się zrehabilituję na Dzień Babci. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Tipi obłędne !!!

Pomysł, estetyka wykonania, dobór materiałów, no niesamowita jesteś  Iwonko !

Dziękuję za wszystko !!!!

 

1 godzinę temu, Anula napisał:

Widzę,że już dotarła pomoc dla p.Czesława.To może moja pomoc i innych,którzy oferowali pieniężną przeznaczyć na węgiel,drewno?

Tak właśnie myślimy,Anulko.

Rozeznamy wszystko przy okazji odwiedzin z paczkami.

Link to comment
Share on other sites

8 godzin temu, mama_Alfika napisał:

Tipi już u alex260503. Poleci grosik dla SBM

47572992-341783069948394-5195584657655070720-n.jpg

47578649-368846760538853-4038860380414410752-n.jpg

W tle nieposkromiony bałagan w mojej nowej szyciowej miejscówce :) Niestety przez te "domowe rewolucje" (malowania, przestawiania i takie tam ...) nie ogarnęłam bazarku świątecznego. Mam nadzieję, że się zrehabilituję na Dzień Babci. 

Dobry wieczór niedawno wróciłam do domku i wreszcie mogłam na spokojne zobaczyć to cudo na żywo i szczękę zbierałam z ziemi:) przepiękne tipi:) moim dwom skarbom tak się spodobało że zapowiedziały że nie oddają go na prezent dla chrześniaka.

jeszcze raz bardzo dziękuję Iwonie oraz Michałowi za dostarczenie cudeńka :) przelew na SBM zrobiony:)

pozdrawiam i miłego wieczorku

alex

Link to comment
Share on other sites

18 minut temu, alex260503 napisał:

Dobry wieczór niedawno wróciłam do domku i wreszcie mogłam na spokojne zobaczyć to cudo na żywo i szczękę zbierałam z ziemi:) przepiękne tipi:) moim dwom skarbom tak się spodobało że zapowiedziały że nie oddają go na prezent dla chrześniaka.

jeszcze raz bardzo dziękuję Iwonie oraz Michałowi za dostarczenie cudeńka :) przelew na SBM zrobiony:)

pozdrawiam i miłego wieczorku

alex

Bardzo się cieszę :) Z ciekawości zapytam o wiek pociech. Zastanawia mnie limit wiekowy dla tej "zabawki" :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...