Jump to content
Dogomania

Psiaczki i kotki pod opieką Stowarzyszenia hum.-ekologicznego" Dla braci mniejszych"


Recommended Posts

Cytuj

jakieś dziewczę pisało do mnie z zapytaniem ile waży Nutka, bo chce towarzystwo do swojego wyrośniętego 5-kg yorka. Odesłałam do Ciebie.

Na moje oko może ważyć 7 kg. Malizna  ale charakterna. Będzie chciała zarządzać yoreczkiem.

Link to comment
Share on other sites

Cytuj

Biedni ludzie, aż strach patrzeć jak żyją. Nałogi czy sama bieda? Może ludziom też przydałaby się pomoc. Są dzieci?

Byli trzeżwi. Dzieci podobno odebrane z braku warunków... Żyją z dorywczych prac, zbierania złomu.

Szczęście że mają dach nad głową, choć 'dom" wygląda jak lepianka.

A psy miłe, towarzyskie, "kanapowe" ..

Link to comment
Share on other sites

30 minut temu, Poker napisał:

To może jakoś im pomóc rzeczowo chociaż. Na zdjęciu chyba jest dziecko. może było w odwiedzinach.

To straszne jak dzieci odbierają z powodu złych warunków.

Zdjęcia są moje. Nie było tam dzieci ;-) W czwartek  będę się z nimi widziała, wypytam.

Cytuj

Ile u Was sterylka takiej suni?

W czwartek będe wiedziała. To już czwarta sunia do sterylki.

Link to comment
Share on other sites

Togaa, nasza rodzina przekazała 1% na Twoje Stowarzyszenie. Zachęcamy też innych, jeśli akurat się rozliczają :) ps, nie potwierdzaj, kwota niewielka, ale zawsze się przyda na pomoc bezdomniakom :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

O ‎2016‎-‎01‎-‎29o20:10, mar.gajko napisał:

Śliczności te psiaki :)

Nie wyglądają na głodne, okrąglutkie są. Jak Państwo sobie radzą z jedzeniem?

Dla nich i dla siebie? Może coś pomóc trzeba?

mar.gajko kochana !  pomogłaś że ho..ho...  Toż  200,00 zł  wpłynęło od Ciebie 25.01.2016r. na stowarzyszeniowe konto !!

Dziękujemy  po stokroć. Przynajmniej sterylka tej  sunieczki " z biedy" będzie opłacona.

Piesy faktycznie wyglądają dobrze. Widać że krzywda im się nie dzieje, co potwierdzała sąsiadka.

 Koty biedniejsze. Pewnie  zarobaczone, zapchlone. Dwie kotki do sterylki.

Zawiozłam wczoraj trochę (darowanej nam)  psiej i kociej karmy i będziemy trzymać rękę na pulsie.

 

 

O ‎2016‎-‎01‎-‎29o20:24, Poker napisał:

 

Piesie wyglądają całkiem przyzwoicie. Dobrze,że sunia już po sterylce.

Czy te pomieszczenia widoczne na zdjęciach to mieszkanie tych ludzi?

 

Tak Pokerku, to jest kuchnia 'Państwa".. Na wcześniejszych  zdjęciach był 'salon". Tyle mają. Pokój z kuchnią.

Ostatnio na węglowej kuchni gotował się gar zupy. Teraz nie było nic.

Patrząc na zmarnowane twarze 'Państwa" pewnie i jest tam alkohol. Ja tam zastałam ich trzeźwych i całkiem do rzeczy....

Link to comment
Share on other sites

Człowiek nawet sobie nie wyobraża jak ludzie mogą żyć. Dobrze o nich świadczy ,ze mają serce dla psów. Byt kotów też by mogli poprawić.Dla wielu ludzi koty to jednak gorszy sort .

Czy tym ludziom można pomóc rzeczowo? Spadło mi teraz trochę pościeli, kołder i będę miała jeszcze.Mogłabym podać. Ew. jakieś ciuchy dla nich.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...