Jump to content
Dogomania

:(


MaDi

Recommended Posts

  • Replies 319
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Merys']zapraszamy na wspolny spacerek.[/QUOTE]
Najlepszą kumpelą mojego Dropka jest amstafka, więc z Tequilą też by się pewnie dogadał :) Macie gdzieś jakieś dobre miejsce spacerowe? Bo jeśli nie, to mamy niedaleko super wąwóz, gdzie nie ma ludzi (poza psiarzami :)), jest dużo przestrzeni i ogólnie dla psów to wymarzone miejsce do zabaw :) Zdjęcia i filmy z wąwozu są na stronie Dropka (wystarczy kliknąć w banerek w sygnaturce :)).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='muzzy']Najlepszą kumpelą mojego Dropka jest amstafka, więc z Tequilą też by się pewnie dogadał :) Macie gdzieś jakieś dobre miejsce spacerowe? Bo jeśli nie, to mamy niedaleko super wąwóz, gdzie nie ma ludzi (poza psiarzami :)), jest dużo przestrzeni i ogólnie dla psów to wymarzone miejsce do zabaw :) Zdjęcia i filmy z wąwozu są na stronie Dropka (wystarczy kliknąć w banerek w sygnaturce :)).[/QUOTE]

hehe widze, ze mieliscie nawet spotkanie z kociakiem :D
Jak bedzie troszke cieplej, to mozemy sie przejsc do tego wawozu :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Merys']hehe widze, ze mieliscie nawet spotkanie z kociakiem :D
Jak bedzie troszke cieplej, to mozemy sie przejsc do tego wawozu :D[/QUOTE]
Hehe, no z kotem to się nie spodziewałem, że Drop tak pokojowo podejdzie do spotkania :) Zapraszamy, wąwóz jest na Czechowie, szczegóły podam na pw.

Link to comment
Share on other sites

Teqiula miała dziś kryzys. Przyszłam jak co rano i zastałam ją ledwo się cieszącą, smutną i strasznie charczącą. Wyglądało to jak jakiś świeży zachłyst. Podejrzewałam, że może studenci podając leki zrobili coś nieopatrznie. Taki stan trwał do około 16, po czym studentka znalazła dwie nienadtrawione tabletki Encortonu wyplute z gardzieli. Okazało się, że student źle podał leki...Teqiula odżyła, poszła na spacer i wygląda na to, że wszystko wraca do normy.
Nie piszę więc na razie o leczeniu, bo od dziś zastosowaliśmy trochę inne postępowanie. zamiast wykrztuśnych podaliśmy furosemid. Kryzys za nami, miejmy nadzieję, że jutro będzie już lepiej. W każdym razie nie ma się co martwić na zapas.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Masza4']Teqiula miała dziś kryzys. Przyszłam jak co rano i zastałam ją ledwo się cieszącą, smutną i strasznie charczącą. Wyglądało to jak jakiś świeży zachłyst. Podejrzewałam, że może studenci podając leki zrobili coś nieopatrznie. Taki stan trwał do około 16, po czym studentka znalazła dwie nienadtrawione tabletki Encortonu wyplute z gardzieli. Okazało się, że student źle podał leki...Teqiula odżyła, poszła na spacer i wygląda na to, że wszystko wraca do normy.
Nie piszę więc na razie o leczeniu, bo od dziś zastosowaliśmy trochę inne postępowanie. zamiast wykrztuśnych podaliśmy furosemid. Kryzys za nami, miejmy nadzieję, że jutro będzie już lepiej. W każdym razie nie ma się co martwić na zapas.[/QUOTE]
Rozumiem,że Tequila ma problem z łykaniem leków.Czym jest to spowodowane;niechęcią, czy wadliwą budową antomiczną,o której wyczytałam wcześniej.
Ja "moim" wszelkie leki zawijam w masło fińskie.Uwielbiają to.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Masza4']Teqiula miała dziś kryzys. Przyszłam jak co rano i zastałam ją ledwo się cieszącą, smutną i strasznie charczącą. Wyglądało to jak jakiś świeży zachłyst. Podejrzewałam, że może studenci podając leki zrobili coś nieopatrznie. Taki stan trwał do około 16, po czym studentka znalazła dwie nienadtrawione tabletki Encortonu wyplute z gardzieli. Okazało się, że student źle podał leki...Teqiula odżyła, poszła na spacer i wygląda na to, że wszystko wraca do normy.
Nie piszę więc na razie o leczeniu, bo od dziś zastosowaliśmy trochę inne postępowanie. zamiast wykrztuśnych podaliśmy furosemid. Kryzys za nami, miejmy nadzieję, że jutro będzie już lepiej. W każdym razie nie ma się co martwić na zapas.[/QUOTE]

ehh te studenty dobrze, ze juz wszystko jest ok.

Jutro wielki dzien, juz sie doczekac nie moge :multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Merys']ehh te studenty dobrze, ze juz wszystko jest ok.

Jutro wielki dzien, juz sie doczekac nie moge :multi:[/QUOTE]

Trzymam za Was kciuki, i jestem z Wami myślami!!! Mam nadzieję, na zdjęcia Merysku???
Pozdrowionka na niedzielę:lol:... i na jutro:lol::roll::evil_lol:!!!

Link to comment
Share on other sites

nie chce nikogo urazic tym pytaniem takze jakby co prosze sie nie jezyc :) zadko bywam na dogo i przyznaje sie nie czytam calego watku, rozumiem, ze sunia ma DS? chcialam wplacic na nia jakies pieniadze i stad moje pytania, czy ona ma jakies dlugi do splacenia czy moze zajmie sie tym nowy wlasciciel? z gory dziekuje za odpowiedz :)

Link to comment
Share on other sites

Mam bardzo złą wiadomość...Tequila została poddana eutanazji.
Wybaczcie mi ale nie mogę o tym pisać tak naprawdę jeszcze nie wierzę.
Bardzo proszę również o nie pisanie zbędnych komentarzy, dziękuję Wszystkim tu obecnym za to,że po prostu byliście.
W miarę możliwości ja lub Masza napiszemy więcej informacji

Link to comment
Share on other sites

Po raz pierwszy, odkąd jestem na dogo siedzę i ryczę. Co się stało? Czemu najpiękniejsza Dziewczynka na świecie musiała zasnąć?
Dziewczyny, dziękuję Wam za całe serce i miłość, którą Ją obdarzyłyście.

Mam nadzieję, ze nie uznacie tego za zbędny komentarz. Po prostu nie za bardzo wiem, co ze sobą zrobić. Czuję się, jakby odszedł mój własny pies.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sybel']Po raz pierwszy, odkąd jestem na dogo siedzę i ryczę. Co się stało? Czemu najpiękniejsza Dziewczynka na świecie musiała zasnąć?
Dziewczyny, dziękuję Wam za całe serce i miłość, którą Ją obdarzyłyście.

Mam nadzieję, ze nie uznacie tego za zbędny komentarz. Po prostu nie za bardzo wiem, co ze sobą zrobić. Czuję się, jakby odszedł mój własny pies.[/QUOTE]
Za zbędne uważam kąśliwe i złośliwe tego typu są jak najbardziej na miejscu.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...