Jump to content
Dogomania

MURZYNEK - AGAT, wychudzony maluch jest już wreszcie w swoim domku.


Recommended Posts

O 28.01.2016o18:47, jotpeg napisał:

Pozdrawiam :)  Muszkieterów, pamiętam o Was, tylko ostatnio nie miałam siły na nic... Dogo robi, co może żeby do siebie zniechęcić :(

Coś się na nim dzieje z kwestii lajkowania bo wygląda inaczej i zdaje się, że można już nawet hejtować, ale nie wiem na pewno bo jeszcze nie sprawdzałem:D

O 30.01.2016o16:46, Dana i Muszkieterowie napisał:

A co do dogomanii...  Już się nawet  za bardzo nie chce tego  komentować. Forum jest zmieniane co chwilę, a co zmiana to jeszcze lepsza ;). Inne fora działają długo i o dziwo prawidłowo i potrafią być przyjazne użytkownikom. Ja mam problem nawet z cytatami, które przecież wcześniej normalnie stosowałam. Podglądu nadal brakuje. Zdjęć sprzed kilku lat nie ma, a przecież bez zdjęć wątek jest niepełny. Ja już powoli wysiadam. Jak widzę, nie jestem odosobniona. Jest nas coraz mniej, brakuje tutaj już tak wielu przedtem skutecznie pomagających osób. Szkoda. Masz rację  Maćku, kiedyś było to inne forum, a te zmiany "na lepsze"  nie poprawiły sytuacji, wręcz odwrotnie.

Muszkieterowie pozdrawiają serdecznie ze spaceru :).

http://i65.tinypic.com/2zszk8l.jpg

Co do dogo to chciałoby się pojechać adminowi klasykiem: "kończ waść, wstydu (sobie) oszczędź":/

A co do zdjęcia to Bari jaki wesoły:) Dobrze, że zima na chwilę odpuściła:)

O 31.01.2016o20:15, Dana i Muszkieterowie napisał:

Ciekawe, czy można wstawiać...

Edit, no można, motyl już sobie fruwa. To dlaczego zdjęć nie mogę normalnie wklejać ?

Tego nie wie nikt:(

Link to comment
Share on other sites

Dopiero teraz wątek znalazłam. A ile wątków zgubiłam i już ich nie znajdę, to sama nie wiem.

6 minut temu, Maciek777 napisał:

Coś się na nim dzieje z kwestii lajkowania bo wygląda inaczej i zdaje się, że można już nawet hejtować, ale nie wiem na pewno bo jeszcze nie sprawdzałem:D

Spróbuj na mnie :) Nie pogniewam się.

 

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Godzinę temu, jolantina napisał:

Dopiero teraz wątek znalazłam. A ile wątków zgubiłam i już ich nie znajdę, to sama nie wiem.

Spróbuj na mnie :) Nie pogniewam się.

 

Ja wiem, że jakieś pogubiłem, ale nawet nie wiem jakie...

Poszło:D Odjęło Ci jeden punkt z reputacji. Jestem ciekaw komunikatu jaki do Ciebie przyszedł więc też poproszę o hejt:) Ta opcja będzie używana chyba tylko przy kłótniach bo nie wiem czy komuś będzie się chciało dusić te minusiki za nie takie podniesienie bazarku:) Widzę (nie tylko po tym), że admin nastawiony na awantury - zapowiada się różowo:/

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

6 minut temu, Maciek777 napisał:

Ja wiem, że jakieś pogubiłem, ale nawet nie wiem jakie...

Poszło:D Odjęło Ci jeden punkt z reputacji. Jestem ciekaw komunikatu jaki do Ciebie przyszedł więc też poproszę o hejt:) Ta opcja będzie używana chyba tylko przy kłótniach bo nie wiem czy komuś będzie się chciało dusić te minusiki za nie takie podniesienie bazarku:) Widzę (nie tylko po tym), że admin nastawiony na awantury - zapowiada się różowo:/

Proszę bardzo - hejt hejtnięty..

U mnie 1 pkt odjęty, ale żadnego komunikatu nie widzę.

Link to comment
Share on other sites

Co tu się dzieje. Ha, ha, ha, hejterzy w akcji :D. Jolantino, Maćku, komunikatu żadnego nie ma  pewnie dlatego,  że   każdy może zobaczyć, kto komu punkty odjął, a kto i komu dodał. Ciekawe tylko, co dalej z tego wynika. Czy jeżeli  ktoś będzie miał dużo tych minusowych punktów to otrzyma jakąś karę ? Nic na ten temat nie wiadomo, jak i na wiele innych tematów do dzisiaj nie mamy wyjaśnienia. Staje się to normą na tym Forum, że jesteśmy zaskakiwani  newsami :(.

Bari we wtorek 02 lutego miał ostatni  IRAP. Przy okazji znieczulenia miał usunięte dwie kolejne brodawki na przednich łapkach. Było szycie :(. Wczoraj byłam z Barim u weterynarza, ponieważ pojawiło się zaczerwienienie na prawej łapce. Bari dostał antybiotyk w iniekcji i antybiotyk do domu. Na noc zakładamy jałowy gazik i ochronny bandaż, który dostałam z gabinetu. Jutro kontrola. Martwię się.

A tymczasem chłopcy razem :).

2luvytg.jpg

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Jolantino, dziękuję:) Ja też nie dostałem żadnego komunikatu. Jednak dzisiaj dostałem komunikat, że komuś mój inny post się spodobał więc widocznie tak ma to działać...albo jest popsute:)

 

Dano, to by nawet miało sens gdyby admin zainteresował się osobą otrzymującą dużo minusów, ale pewnie tak nie jest. Cóż, admina się nie wybiera:) 

Myślę, że nie masz powodów by martwić się o Bariego. W końcu to zabieg na łapie, na która działają bez przerwy jakieś siły więc ma prawo goić się gorzej. Może też sobie przeziębił ranę? Trzymam kciuki za jutrzejszą kontrolę! A w ogóle jak się Bari teraz czuje i jak chodzi?

A Murzynek chyba na każdym zdjęciu czujny:)

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Sens by miało największy, gdyby administracja się bardziej interesowała tym, co się dzieje z Forum.  Albo nie mogę się zalogować, albo Forum nie działa, albo tak jak dzisiaj ileś razy mam taki komunikat:   "We're sorry, but a temporary technical error has occurred which means we cannot display this site right now. You can try again by clicking the button below, or try again later".   No to  "I  try again  later"   te próby. Udaje mi się zalogować i... znowu mnie wywala :D.  Teraz jakoś piszę, ciekawe jak długo mnie nie wywali :D.
 

Link to comment
Share on other sites

22 godzin temu, Dana i Muszkieterowie napisał:

"We're sorry, but a temporary technical error has occurred which means we cannot display this site right now. You can try again by clicking the button below, or try again later".
 

Napisałaś to z pamięci? smiley-think005.gif

Ja nie miałem żadnego komunikatu, tylko tradycyjnie chmurkę:)

Link to comment
Share on other sites

15 godzin temu, Maciek777 napisał:

Napisałaś to z pamięci? smiley-think005.gif

Ja nie miałem żadnego komunikatu, tylko tradycyjnie chmurkę:)

Jasne, że z pamięci 7d040139f78b337246c4841983ebdaca.gif.  Atrakcji na dogomanii ostatnio naprawdę nam nie brakuje. Jak mi się już udaje wejść (przed chwilką musiałam się logować kilka razy, bo mnie szanowne dogo wywalało), to widzę  na różnych wątkach, że użytkownicy są delikatnie mówiąc zdenerwowani tym bałaganem na Forum. Czy to ma się skończyć odejściem z Forum ? Szkoda przecież cennego czasu na tracenie go na kolejne próby zalogowania, na odtwarzanie zdjęć, które powinny być zachowane na wątkach, a nie są, i tak dalej... 

Tymczasem napiszę zmieniając temat, że powoli, ale jednak coraz więcej ludzi na świecie i w Polsce zmienia swój sposób odżywiania, ograniczając spożywanie mięsa, lub z niego rezygnując.  Nadchodzi wielka rewolucja, a właściwie już weszła do mainstreamu.  Wegetarianizm jest trendy. Weganizm  się rozwija. I super. Na Forum prozwierzęcym powinno się mówić i o takich sprawach. Przecież  zwierzęta wszystkie czują, cierpią, boją się. Trafia mnie, kiedy słyszę, że ktoś tak bardzo kocha konie. Super, tylko czy wszyscy wiemy, gdzie trafiają konie, kiedy już nie mogą być użyteczne w szkółkach ? Przerażające jest to, że konie są traktowane jak zwierzęta rzeźne 2c54c6d8db89d20706ee7a5db6a26ef9.gif. Te piękne, dumne, mądre konie   2c54c6d8db89d20706ee7a5db6a26ef9.gif. Jak to można pogodzić ? 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Murzynio jest kochany. Uwielbia oglądać programy ze zwierzętami. Tutaj film przyrodniczy o małpkach. Mały był wpatrzony w ekran.

fefp11.jpg

Baritka niestety jest za sprytny i wylizał sobie jeden szew. Zastrzyki antybiotyku nas nie ominęły  Skończyło się tym, że robimy teraz  opatrunki z maścią z antybiotykiem. W poniedziałek usunięcie szwów z lewej łapki i kontrola prawej łapki. Spryciarz na naszych oczach ciągnął  sobie zębami koniec bandaża, żeby go rozwiązać. Bari jest niesamowicie mądry.  

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

O 13.02.2016o10:01, Dana i Muszkieterowie napisał:

Jasne, że z pamięci 7d040139f78b337246c4841983ebdaca.gif.  Atrakcji na dogomanii ostatnio naprawdę nam nie brakuje. Jak mi się już udaje wejść (przed chwilką musiałam się logować kilka razy, bo mnie szanowne dogo wywalało), to widzę  na różnych wątkach, że użytkownicy są delikatnie mówiąc zdenerwowani tym bałaganem na Forum. Czy to ma się skończyć odejściem z Forum ? Szkoda przecież cennego czasu na tracenie go na kolejne próby zalogowania, na odtwarzanie zdjęć, które powinny być zachowane na wątkach, a nie są, i tak dalej... 

Tymczasem napiszę zmieniając temat, że powoli, ale jednak coraz więcej ludzi na świecie i w Polsce zmienia swój sposób odżywiania, ograniczając spożywanie mięsa, lub z niego rezygnując.  Nadchodzi wielka rewolucja, a właściwie już weszła do mainstreamu.  Wegetarianizm jest trendy. Weganizm  się rozwija. I super. Na Forum prozwierzęcym powinno się mówić i o takich sprawach. Przecież  zwierzęta wszystkie czują, cierpią, boją się. Trafia mnie, kiedy słyszę, że ktoś tak bardzo kocha konie. Super, tylko czy wszyscy wiemy, gdzie trafiają konie, kiedy już nie mogą być użyteczne w szkółkach ? Przerażające jest to, że konie są traktowane jak zwierzęta rzeźne 2c54c6d8db89d20706ee7a5db6a26ef9.gif. Te piękne, dumne, mądre konie   2c54c6d8db89d20706ee7a5db6a26ef9.gif. Jak to można pogodzić ? 

 

 

Najprawdopodobniej (jak już kiedyś pisałem) wszyscy skończymy na FB:/

Niech się wege wszelkiego rodzaju rozwija bo czasem już nadziei brakuje:) 

Jak to pogodzić, że na koniach się jeździ,a później zjada? Pieniądze niestety:/ Dziwne, że jeszcze nikt (z "cywilizowanego" świata) nie wpadł na pomysł by ludzi zjadać bo tyle się tego kręci i nie ma z nich pożytku...:)

O 13.02.2016o10:28, Dana i Muszkieterowie napisał:

Murzynio jest kochany. Uwielbia oglądać programy ze zwierzętami. Tutaj film przyrodniczy o małpkach. Mały był wpatrzony w ekran.

http://i67.tinypic.com/fefp11.jpg

Baritka niestety jest za sprytny i wylizał sobie jeden szew. Zastrzyki antybiotyku nas nie ominęły  Skończyło się tym, że robimy teraz  opatrunki z maścią z antybiotykiem. W poniedziałek usunięcie szwów z lewej łapki i kontrola prawej łapki. Spryciarz na naszych oczach ciągnął  sobie zębami koniec bandaża, żeby go rozwiązać. Bari jest niesamowicie mądry.  

A Murzynek znowu ogląda:) Jak tak dalej pójdzie to całe dnie będzie spędzał z piwem przed TV;)

Z Bariego taki mądrala?:) Każdy chce mądrego psa, a to ma swoje minusy;) Dobrze, że nie zdążył rozlizać sobie rany. I jak wypadła kontrola?

O 14.02.2016o19:14, jotpeg napisał:

a to oglądanie TiVi przez Murzynia niesamowite :)

Kiedyś słyszałem, że psy nie widzą tego co leci w TV. Nie pamiętam z jakiego powodu, ale to chyba jakieś stare wierzenie patrząc na Murzynka:) Moje koty podobnie - lubią oglądać TV, ale tylko na grę, gdzie głównym bohaterem jest wilk:) Muszę wreszcie fotkę pstryknąć:)

Link to comment
Share on other sites

Maćku,  to może się kiedyś skończyć  tak  jak piszesz. Szkoda byłoby, bo jednak FB to nie to samo, co Forum prozwierzęce. Przyznam jednak, że mnie naprawdę brakuje już cierpliwości do dogo. Trudno zrozumieć, dlaczego do dzisiaj brakuje  zdjęć na wątkach, dlaczego nikt z administracji nie wysilił się na jakiekolwiek wyjaśnienia mimo wielu pytań użytkowników, dlaczego brakuje usprawnień niedoróbek dogomanii. Irytujące są też  te ciągłe zmiany. Wiem, że  te zmiany odstraszyły część osób.

Murzynek bardzo lubi oglądać zwierzęta w TV, ale lubi też bajki. Bari jest już po kontroli, łapy się goją. Zarasta sierścią w miejscach po zabiegu IRAP. Nadal mamy ograniczenia co do spacerów, które są krótkie i na smyczy. Nie wolno Bariemu  na razie biegać, skakać i szaleć, chociaż Baritka bardzo by już chciał sobie na spacerze pobiegać. Jeszcze tydzień lub dwa powinniśmy poczekać z zabawami. W marcu Baritka kończy 11 lat.

Tymczasem pozdrawia Was Bari z nieodłącznym  kółeczkiem :).

245yohc.jpg

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
O 21.02.2016o15:07, Dana i Muszkieterowie napisał:

Maćku,  to może się kiedyś skończyć  tak  jak piszesz. Szkoda byłoby, bo jednak FB to nie to samo, co Forum prozwierzęce. Przyznam jednak, że mnie naprawdę brakuje już cierpliwości do dogo. Trudno zrozumieć, dlaczego do dzisiaj brakuje  zdjęć na wątkach, dlaczego nikt z administracji nie wysilił się na jakiekolwiek wyjaśnienia mimo wielu pytań użytkowników, dlaczego brakuje usprawnień niedoróbek dogomanii. Irytujące są też  te ciągłe zmiany. Wiem, że  te zmiany odstraszyły część osób.

Murzynek bardzo lubi oglądać zwierzęta w TV, ale lubi też bajki. Bari jest już po kontroli, łapy się goją. Zarasta sierścią w miejscach po zabiegu IRAP. Nadal mamy ograniczenia co do spacerów, które są krótkie i na smyczy. Nie wolno Bariemu  na razie biegać, skakać i szaleć, chociaż Baritka bardzo by już chciał sobie na spacerze pobiegać. Jeszcze tydzień lub dwa powinniśmy poczekać z zabawami. W marcu Baritka kończy 11 lat.

Tymczasem pozdrawia Was Bari z nieodłącznym  kółeczkiem :).

http://i65.tinypic.com/245yohc.jpg

Wyjaśnień co do problemów z dogo nigdy nie otrzymaliśmy i w sumie można długo wałkować ten temat, a i tak dojdziemy do założenia, że administracji dogo wydaje się, że reklamodawcy biorą się znikąd i nawet bez użytkowników ten portal będzie im przynosił te same zyski. Bo powiedzmy sobie otwarcie - gdyby prowadzili ten portal by pomóc zwierzętom, a nie dla pieniędzy, to traktowali by nas z szacunkiem.

Jak dobrze, że u Bariego powoli wszystko wraca do normy:) A kiedy ma urodziny?:)

No wiesz, żeby akurat różowe kółko dla poważnego faceta?;)

 

O 24.02.2016o12:05, jotpeg napisał:

Jak ładnie Baritka wygląda! Barusiu, wytrzymaj jeszcze chwilę, a będziesz mógł skakać, ile zechcesz! Bari absolutnie nie wygląda na swoje lata, i oby tak dalej!!
Pozdrawiamy również Murzynka-telewidza, bo akurat pogoda "telewizyjno-barowa" jest.
 

Zgadzam się ze wszystkim co napisałaś:)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

O ‎2016‎-‎02‎-‎24o12:05, jotpeg napisał:

Jak ładnie Baritka wygląda! Barusiu, wytrzymaj jeszcze chwilę, a będziesz mógł skakać, ile zechcesz! Bari absolutnie nie wygląda na swoje lata, i oby tak dalej!!
Pozdrawiamy również Murzynka-telewidza, bo akurat pogoda "telewizyjno-barowa" jest.
 

Jotpeg, dzięki :). Baritka rzeczywiście nie wygląda na swój wiek. IRAP okazał się bardzo skuteczny. Warto było przetrwać to wszystko. Bari robi swoją "głupawkę", na spacerach chce biegać, wydłużamy spacery i zaczynamy pozwalać na  delikatne zabawy kółeczkiem. Karma Hepatic i Ursopol  również dają efekty. Bari za chwilkę skończy 11 lat :). Mój ukochany, moje słońce :).

23 godzin temu, Maciek777 napisał:

Wyjaśnień co do problemów z dogo nigdy nie otrzymaliśmy i w sumie można długo wałkować ten temat, a i tak dojdziemy do założenia, że administracji dogo wydaje się, że reklamodawcy biorą się znikąd i nawet bez użytkowników ten portal będzie im przynosił te same zyski. Bo powiedzmy sobie otwarcie - gdyby prowadzili ten portal by pomóc zwierzętom, a nie dla pieniędzy, to traktowali by nas z szacunkiem.

Jak dobrze, że u Bariego powoli wszystko wraca do normy:) A kiedy ma urodziny?:)

No wiesz, żeby akurat różowe kółko dla poważnego faceta?;)

Zgadzam się ze wszystkim co napisałaś:)

I tych wyjaśnień pewnie nigdy nie otrzymamy, bo i po co, ha, ha. Odechciewa się wchodzić na to niespodziankowe  :( Forum. Nigdy na przykład nie wiemy, czy zdjęcia będą, czy może znikną gdzieś w niebycie. Bardzo mi żal  właśnie całej fotograficznej historii Murzynkowej, tych wszystkich pracowicie wklejanych zdjęć. Czy naprawdę administracja tego Forum nie potrafi  :( tego naprawić?  Takich numerów  nie ma na innych forach, czyli można jednak szanować użytkowników  forum.

Maćku, różowe kółko  dlatego, żeby było widoczne w trawie. Były jeszcze jak pamiętam zielone i niebieskie, ale takie zginęłyby w trawie.

Murzynio... Dokładnie 3 marca minęło pięć lat, od kiedy jest u nas :). Wtopił się ;) w rodzinę, wszyscy go kochają. ADHD jest oczywiście nadal. Wybieganie się to jest to, czego potrzebuje Murzynek i po szaleństwach w ogrodzie jest do tego stopnia szczęśliwy, że w pewnym momencie sam staje lub siada na schodach pokazując nam, że już przecież czas do domu, to dlaczego my jeszcze nie otwieramy tych drzwi :). Najpiękniejszy jest nadal moment powrotu do domu.

A tak wyglądają powroty Murzynia  ze spaceru do domu, na hasło  " prowadź do domu".

View My Video

A tak się relaksujemy, w niezbyt wygodnej pozycji, ale przecież główkę trzeba położyć na moich stopach  :D.

2mg3yhv.jpg

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, Dana i Muszkieterowie napisał:

I tych wyjaśnień pewnie nigdy nie otrzymamy, bo i po co, ha, ha. Odechciewa się wchodzić na to niespodziankowe  :( Forum. Bardzo mi żal  właśnie całej fotograficznej historii Murzynkowej, tych wszystkich pracowicie wklejanych zdjęć. Czy naprawdę administracja tego Forum nie potrafi  :( tego naprawić?  Takich numerów  nie ma na innych forach, czyli można jednak szanować użytkowników  forum.

a ja myślę, że zrobili to całkowicie świadomie i specjalnie - wiadomo, zdjęcia trochę ważą - więc wycięli, co się dało, żeby zaoszczędzić. I myślą, że będzie jak dawniej. Otóż nie będzie. Gołym okiem widać, że FB jest silniejszą konkurencją. A ja sama zastanawiam się, czy skoro cała historia (od 2007!) Norka z dgm przepadła, czy nie przenieść się na miau (w końcu mam 2 koty). Wystarczy popatrzeć, jak mały ruch jest nawet na dgmbazarku.
***
Bardzo się cieszę, że Baritka "odnowiony" i odmłodzony!! Jakość życia zupełnie inna!  :)
A Murzynek - zobaczyłam filmik, ależ mały ma uciąg!!! (mikrohusky!) i cudnie wygląda na kocyku przytulony do Panci :) Kiedyż to minęło: 5 lat?! Nie do wiary!
Murzynku - oby jak najdłużej w szczęściu i zdrowiu we wspaniałym domku!!!
***
A czy z dogo czy bez - to już inna sprawa. Ja na pewno chciałabym utrzymac z Wami kontakt. Znajdziemy sposób :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Baritka skończył 11 lat. Moje ukochane słoneczko, szczęście o wielkim  sercu dla wszystkich. Bari kocha cały świat. Mądrość Bariego  budzi podziw nie tylko w nas. Nawet nasza pani doktor mówi, że to niesamowicie mądry i wyjątkowy pies. Nasz Bari już chodzi po zabiegu IRAP na dłuższe spacery. Czuje się dobrze, na spacerach szaleje, chociaż nie pozwalamy  Bariemu na nadmierne ekscesy :D. Pozdrawiamy wszystkich wiosennie :).  

2narwnq.jpg

Link to comment
Share on other sites

Czas świąteczny, czas radości. Niechaj w sercu szczęście zagości.
Niechaj spełnią się życzenia: zdrowia, szczęścia, powodzenia!
Zdrowia, szczęścia, humoru dobrego, a przy tym wszystkim stołu bogatego.
Mokrego dyngusa, smacznego jajka i niech te święta będą jak bajka.

iqhhd5.jpg
 
Wszystkim zaglądającym do Muszkieterów  życzę zdrowych, spokojnych Świąt Wielkanocnych  :).
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...