Jump to content
Dogomania

MURZYNEK - AGAT, wychudzony maluch jest już wreszcie w swoim domku.


Recommended Posts

ja też pozdrawiam! w Krk taki wstrętny, ciemny i zimny dzień, że przyjemnie ogrzać się w uśmiechach Muszkieterów

 Jotpeg, teraz chyba wszędzie jest niezbyt ciekawie. Złota polska jesień to już w tym roku przeszłość. Wywiało nam po ostatnich wichurach prawie wszystkie piękne liście, jest zimno, buro i ponuro ... Spleen :(.

Z Murzynka taki śliczny, czarny lisek jest

 Tucha, dzięki :). Dla nas nasze psiaki są najpiękniejsze :). Pewnie dlatego, że patrzymy na chłopaków przez pryzmat miłości,  dlatego  dla nas są zawsze najmądrzejsi i najpiękniejsi.

Murzynio umie biegać? ;) Nie przypominam sobie zdjęć z chłopakiem w biegu

Gosiapk, Murzynio potrafi nie tylko biegać, Murzynio wprost fruwa. Poniżej przypomnienie wyczynów Murzynka z października. Teraz trudno jest na dogo cokolwiek poszukać, bo trzeba przeskakiwać po dwie strony, wyszukiwarka przecież nadal nie działa. I pewnie już nie będzie działała :D.

Tymczasem Murzynek szaleje w ogrodzie. To biegi przełajowe :D.
1zvcxts.jpg

Wszelkie biegi i skoki trenuje nader chętnie. Tutaj biegnie w podskokach do mnie.
2412xdk.jpg

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj miałam przygodę.  Około 13.00 jadąc od rodziców zobaczyłam na środku drogi  :(   błąkającego się małego psiaka

oczywiście :( bez obroży. Cud, że nie wpadł pod żaden z jadących tam samochodów...  (....)
211p9oi.jpg


Pamiętacie tego małego psiaka zgarniętego z drogi ? Nikt się nie zgłosił po malucha.
Mały otwiera się coraz bardziej, nadal jest u Babci znajomej, oczywiście w domu :).
Jest grzeczny i kochany, jakiś czas temu dostałam zdjęcia :), to się podzielę :D radością.

doufbt.jpg

Link to comment
Share on other sites

Zostaje u babci znajomej, czy będziesz szukała mu domu?


Jeśli się nie odezwie właściciel malucha, to mały zostanie  :) tam  gdzie jest. Ma już domek, z czego bardzo się cieszę :). Jestem w stałym kontakcie :).

A tymczasem wiadomości o Barim. IRAP przynosi efekty :).  Minęło już trochę od trzeciego podania u Bariego. Czeka nas jeszcze czwarte podanie. Bari nie kuleje, wstaje normalnie :) na wieczorny spacerek. Nie przystaje na spacerach w drodze powrotnej. Spacerki wydłużamy ( ale  nie chcemy też przesadzić - na to nas wyczulił nasz ortopeda). Rankiem Baritka wita nas czasem znowu swoją głupawką - to takie specyficzne kręcenie się wokół własnej osi, które jest  u  Bariego oznaką pełni szczęścia :). Bari jest pełen radości, aczkolwiek wiadomo ;), że w marcu skończy 11 lat. Cieszymy się życiem, pozwalamy sobie na rzucanie zabawki, ale bez ekstremów :D. Pozdrawiamy wszystkich  :).

Link to comment
Share on other sites

W wyobraźni widziałam już tego małego u nas w domu . Rodzinka ma znowu ze mnie niezły ubaw. Przecież wówczas w   Dzień Kobiet znalazłam Murzynka, a teraz  11 listopada  znalazłam tego malucha.  Nie powinnam  chyba w takie świąteczne dni  wcale wychodzić z domu .  No i ... trafiają mi się takie małe psiaczki . 

Ciekawe co znajdziesz w Boże Narodzenie :D

 

Może jest ktoś chętny na następnego znalezionego  pieska .

Nie, dziękuję :rolleyes:

 

A tymczasem Murzynek - czy wiedzieliście, że istnieje rasa czarnych psów fruwających  .

http://i66.tinypic.com/i3ublj.jpg

:lol:

 

Pozdrawiamy .
http://i68.tinypic.com/2090ls0.jpg

Bari już zaczyna chodzić na trochę dłuższe spacery .

http://i67.tinypic.com/24xf0w1.jpg

Tak dostojnie wyszły:)

Czyżby nowe kółko?:) Nie przypominam sobie takiego warkocza ^_^

Również pozdrawiam:)

 

Pamiętacie tego małego psiaka zgarniętego z drogi ? Nikt się nie zgłosił po malucha.
Mały otwiera się coraz bardziej, nadal jest u Babci znajomej, oczywiście w domu .
Jest grzeczny i kochany, jakiś czas temu dostałam zdjęcia , to się podzielę radością.
http://i68.tinypic.com/doufbt.jpg

Dzięki:) Ale on się fajny zrobił:) I grzeczny. Czy to tylko pozory? :D

 

Jeśli się nie odezwie właściciel malucha, to mały zostanie   tam  gdzie jest. Ma już domek, z czego bardzo się cieszę . Jestem w stałym kontakcie .

A tymczasem wiadomości o Barim. IRAP przynosi efekty .  Minęło już trochę od trzeciego podania u Bariego. Czeka nas jeszcze czwarte podanie. Bari nie kuleje, wstaje normalnie na wieczorny spacerek. Nie przystaje na spacerach w drodze powrotnej. Spacerki wydłużamy ( ale  nie chcemy też przesadzić - na to nas wyczulił nasz ortopeda). Rankiem Baritka wita nas czasem znowu swoją głupawką - to takie specyficzne kręcenie się wokół własnej osi, które jest  u  Bariego oznaką pełni szczęścia . Bari jest pełen radości, aczkolwiek wiadomo , że w marcu skończy 11 lat. Cieszymy się życiem, pozwalamy sobie na rzucanie zabawki, ale bez ekstremów . Pozdrawiamy wszystkich  .

Coś mi się wydaje, że on już ma DS:) A ma już jakieś imię?

 

Baaardzo się cieszę, że IRAP pomaga :) Wesoły charakter Bariego na pewno tez się do tego przyczynił bo jak to się mówi: wokół zdrowego ducha, zdrowe ciało  ^_^ 

Wiek to nie wszystko ma ma się tyle lat na ile się czuje:)

Link to comment
Share on other sites

Ciekawe co znajdziesz w Boże Narodzenie

Mam nadzieję, że  jakieś piękne prezenty,  no bo przecież byłam bardzo grzeczna :D. 

Czyżby nowe kółko?    Nie przypominam sobie takiego warkocza
Również pozdrawiam:)

Dzięki za pozdrowienia  :). A  ta różowa warkoczowa zabawka chyba ^_^ już tutaj gościła.
Bari nie rozstaje się z nią   na spacerach. Cały czas cierpliwie ją nosi i pilnuje :D.
11inyut.jpg

Dzięki:) Ale on się fajny zrobił  I grzeczny. Czy to tylko pozory?   
Coś mi się wydaje, że on już ma DS:) A ma już jakieś imię?

Mam nadzieję, że zostanie tam, gdzie jest. Mały ma teraz na imię  Ciapek i jest  po prostu boski   :).
 
A tutaj nasz mały Murzynek :).
2dka5xh.jpg

Baaardzo się cieszę, że IRAP pomaga :) Wesoły charakter Bariego na pewno tez się do tego przyczynił bo jak to się mówi: wokół zdrowego ducha, zdrowe ciało  ^_^ 
Wiek to nie wszystko ma ma się tyle lat na ile się czuje:)

Też się cieszymy   :). I też   tak myślę, że wiek to nie wszystko i ma się tyle lat, na ile się czuje :D.

Link to comment
Share on other sites

Świetnie, że terapia przynosi oczekiwane efekty.

Też się z tego bardzo cieszymy :). 

Ale chłopakom dobrze, to spacerek, to leżenie w ciepełku. Pozazdrościć :)

Ostatnio mniej nam się chce wychodzić na spacery, pogoda temu nie sprzyja, jest szaro, buro i ponuro :D.
1553zx2.jpg

Tutaj chłopcy lekko ;) zdziwieni, bo mieliśmy ostatnio w domu małą rewolucję :D.
qpkzud.jpg
Link to comment
Share on other sites

A co to za rewolucja???

Niedługo powinno się to wyjaśnić :D.

Faktycznie, Muszkieterowie mają lekko zaniepokojone miny, a Murzynio przy wielkim Barim wygląda jak czarna wiewióreczka  :)

Szczególnie zaniepokojony był Murzynio.

A tymczasem nasze spacery są już dłuższe, o ile oczywiście pozwala nam na to ta kapryśna, zupełnie nie zimowa aura.
I jeszcze info z ostatniej chwili - GPT Bariego - 54 :).
msn6tx.jpg

Muszkieterowie na spacerze w ferworze wąchania  jakichś na pewno  arcyciekawych :D  śladów :).
rt1h6u.jpg

Link to comment
Share on other sites


Z okazji Świąt Bożego Narodzenia
życzę Wam nadziei, własnego skrawka nieba,
zadumy nad płomieniem świecy,
filiżanki dobrej, pachnącej kawy,
piękna poezji, muzyki,
pogodnych świąt zimowych,
odpoczynku, zwolnienia oddechu,
nabrania dystansu do tego, co wokół,
chwil roziskrzonych kolędą,
śmiechem i wspomnieniami.
Wesołych świąt!

2u92x6h.jpg
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...