Jump to content
Dogomania

MURZYNEK - AGAT, wychudzony maluch jest już wreszcie w swoim domku.


Recommended Posts

  • 2 weeks later...
O ‎2016‎-‎04‎-‎10o20:50, jolantina napisał:

Ja w ogóle nie mogę trafi na wątki. Jeżeli nikt na wątku aktualnie nie napisze, to wątek chowa mi się na n-tej stronie.

Jolantino, ja powiem szczerze, że straciłam już i cierpliwość i nadzieję na to, że dogo odzyska normalność. Również niczego nie mogę znaleźć, nie mam czasu na szukanie przez godzinę wątków  a potem przekopywanie się przez nie, bo nie można  :( wejść od razu na ostatni przeczytany post. Rzeczywiście wątki się chowają gdzieś daleko i trzeba ich  szukać, ale kto ma tyle czasu...

O ‎2016‎-‎04‎-‎11o18:15, jotpeg napisał:

właśnie! :) superchłopaki!!!! :) 

jak zwykle zazdroszczę (względnej) bliskości morza...

Jotpeg, ale masz blisko ;) Kraków  :).

Model Murzynio nad morzem :).

equjx1.jpg

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Bari nie żyje.  Sama nie wierzę  że to piszę. Bari odszedł  22. 06. 2016  - w środę  wieczorem w domu, w naszych ramionach. Jest pochowany na cmentarzu dla zwierząt. Zgasło nasze cudne, najukochańsze Słoneczko. Odeszła moja miłość, Pies mojego życia. Tak się cieszyliśmy 11 urodzinami, a teraz...   W domu pozostała pustka, która tak strasznie boli. Dlaczego...

Link to comment
Share on other sites

Bari - legenda. 
tak mi przykro. Tak ciężko... Dopiero co odszedł nasz Miciuś, Milusia u Doroty1...
a słońce świeci, ludzie chodzą, dni płyną, jakby nic się nie stało, a tu na duszy tak źle, tak cięźko.
na Norkowym wątku napisałam, że  czuję się taka... obolała, także fizycznie, jakby mnie ktoś pobił.
bardzo smutno. nic już nie będzie jak dawniej.
a Bari; kto by przypuszczał, ze coś takiego się stanie? dlaczego?
ściskam mocno, serdecznie.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
16 godzin temu, Dana i Muszkieterowie napisał:

Lepiej już nigdy nie będzie. Wszystko jest takie inne. Jest jakaś pogoda, są wakacje.  Tylko Bariego nie ma z nami. Jest tak strasznie pusto. Nie wierzę...  Szukam Baritki wszędzie. Tak tęsknię. Dzisiaj minęły trzy tygodnie. To wszystko jest takie trudne.  Dlaczego.

Wiem jak to jest. Będzie lepiej, ale trzeba poczekać. Największe (i chyba jedyne) pocieszenie jest w tym, że już nie cierpi i trzeba zawsze o tym pamiętać. Trzymaj się.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Dawno nic tutaj nie pisałam. Dogomania się tak zmieniła. Momentami nie mogłam wejść na dogo, coraz więcej  rzeczy się na dogo sypie. W tym tygodniu miną cztery miesiące od śmierci Baritki, a dla mnie to nadal jest mało realne. Tęsknię za Barim bardzo, szukam wszędzie i wszędzie widzę to moje ukochane Słońce. Spacery już nie są takie same, nie robię zdjęć podczas spacerów. W lasku wciąż zdarza mi się nawoływać Bariego. Moja miłość, ukochany Pies mojego życia nie żyje. Tak bardzo boli Jego odejście i to, że nie mógł dłużej cieszyć się życiem. Wciąż trudno nam uwierzyć, że w ostatni majowy weekend byliśmy jeszcze razem nad morzem i Bari kopał w nadmorskim piasku, a  już 22 czerwca odszedł. Tak szybko...  Za szybko. Wszystko teraz  jest niby takie samo, a  jednak takie inne. Tęsknimy. Zawsze kochamy. Bari...

Ostatni weekend majowy nad morzem. Tak niedawno...

invh9f.jpg

 

2li9zyq.jpg

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Niestety na śmierć nie jest się gotowym nawet jak ktoś nas do tego przygotowuje długą chorobą, a co dopiero jak wszystko wydarzy się tak nagle..

Dano, nieodłącznie kojarzysz się z Barim, zwłaszcza na dogo. Ciężko uwierzyć w to co się stało, ale taka jest kolej rzeczy, Wbrew powiedzeniu, życie wcale nie jest piękne. To świat jest piękny. Życie jest okrutne. 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...

Ja chyba śnię. Pojawiły się znowu banerki zaginione w akcji  "poprawy" dogomanii. Może zatem będzie coraz lepiej? I będzie można nawet odszukać ostatni przeczytany post na wątku? I nie trzeba będzie się przekopywać przez wątki, a zdjęcia nie będą ginęły? Czy wreszcie powróci stara, dobra dogomania? 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Dano,pięknie dziękuję za życzenia!
Dla Ciebie i Bliskich przesyłam również Serdeczności Świąteczne oraz wszelkiej pomyślności w Nowym 2017 Roku.
Dla Murzynia poproszę o specjalną porcję głasków od cioci wiosennej.

 

Barutku [*] pamiętam o Tobie,byłeś kuzynem naszej Ajriski [*].....cudowne psiaki.... pewnie razem po Tęczowych łąkach teraz biegają.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...