Jump to content
Dogomania

Zlot Airedali i innych


Jura

Recommended Posts

  • Replies 275
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Anisha'][B]INUŚ[/B], chyba nie doczytałaś postów na airedalach :nono: ! Zachraniarka pisała, że udzielała dla 'Chwili..." wywiadu, głównie o Hugusiu ma być, ale Ludwik też się załapał na foty :loveu: . Kup koniecznie ... jak Ci się uda dostać, bo mi jak dotąd się nie udało. :shake:[/quote]

oj... zupełnie umknęło mi:oops: totalna luka w pamięci albo biała plama:shake: - ... a tytuł to już mi nic nie mówił - żeby choć nazwa coś sugerowała :
np. "Chwila na psa" :razz:

Link to comment
Share on other sites

Słuchajcie, jestem za zlotem [B]w Poznaniu[/B] :evil_lol::loveu:w dowolnym terminie !!!! Więc może być i wrzesień i maj i praktycznie wszystkie pozostałe miesiące też :p

Malta lezy bardzo blisko centrum miasta, od Targów jakies 10-20 minut tramwajem ( zalezy , czy są akurat imprezy targowe i korki :mad:)Terenów spacerowych tam nie brakuje, fajnie jest, tyle,że nie wiem, czy straz miejska nie tępi psów puszczonych luzem :cool3:
Dojazd do Błażejewka jest juz ciut bardziej skomplikowany, bo to jakies 30 km od Poznania i troszke trudniej się tam dostać. Moge popytac, czy watahe psów i ich włascicieli sa gotowi pzryjac, ale chyba tak,bo w czasie wystawy poznańskiej ludzie ( i psy ) tam nocuja.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='INA']Ja tę listopadową[U] -drugą[/U]- impreze potraktowałabym raczej a'la sympozjum
takie raczej pouczające:cool3: a tematyka z zakresu trymowania i wystawiania - z elementami towarzyskiej konwersacji :razz: ;)
Jesli byłby ogrzewane domki, można by przenocować a i może wiecej wystawiających "Airedale i innych":cool3: - gdzieś z drugiego krańca Polski zdecydowało by się na uczestnictwo na międzynarodowej-upiekliby dwie pieczenie na jednym ogniu.:evil_lol:[/quote]

jesli tak, to faktycznie niekorzystna aura nie jast jakas wielka przeszkoda.tak w ogole to fajny pomysl takie groomerskie spotkanko:p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='fjolka']no i moze wlasciciele suk podaliby w przyblizeniu, oczywiscie o ile sie da:roll:, terminy cieczek. bo chyba serdelek wiecej w naszym towarzystwie anizeli serdelkow:cool3::evil_lol:[/quote]
[B]fjolka[/B], ja już ten temat tu poruszałam kilka stron wstecz, ale okazało się, że "to se ne da" :lol: :cool3: . Poczytaj wstecz, sama zobaczysz...

[B]Niedźwiedzica[/B], to może faktycznie czegoś byś się dowiedziała o tym Błażejewku? Brzmi fajnie, a chyba jednak lepsze niż Malta prawie w centrum miasta, gdzie więcej ludzi się kręci i niekoniecznie psia sfora musi wywołać ich zachwyt... :razz: Z transportem coś by się wymyśliło na zasadzie kółka samopomocy. :grins:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Anisha'][B]fjolka[/B], ja już ten temat tu poruszałam kilka stron wstecz, ale okazało się, że "to se ne da" :lol: :cool3: . Poczytaj wstecz, sama zobaczysz...
[/quote]

wiem, czytalam juz, ale wypowiedziala sie tylko na ten temat flaire...i pomyslalam, ze to tak bywa w przypadku jej suk:roll:
kurde czyli wychodzi, ze z sukami to nigdy nic nie wiadomo:shake:

Link to comment
Share on other sites

[B]Niedźwiedzico - a może by Mazury?[/B] Ja wiem,że Szczytno to już prawie Kaliningrad :evil_lol:, ale tu też ładnie :loveu:. I mnóstwo róznych ośrodeczków.Tylko jak dojedzie Wrocław?, Rybnik? Łódź?. Kupa kilosów :shake: ale miejsca sa tu piękne - fajnie bo luźniej szczególnie po sezonie. Jak nie teraz, to może w przyszłym roku? Dobrym miesiącem na taki zlot jest wrzesień/ październik lub kwiecień., bo praktycznie od maja (majówka) zaczyna sie szczyt wczasowo - łikendowy ;) Podumajcie....A i w takich warunkach inaczej piwko smakuje :knajpa:.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kardusia'][B]Niedźwiedzico - a może by Mazury?[/B] Ja wiem,że Szczytno to już prawie Kaliningrad :evil_lol:, ale tu też ładnie :loveu:. I mnóstwo róznych ośrodeczków.Tylko jak dojedzie Wrocław?, Rybnik? Łódź?. Kupa kilosów :shake: [/quote]
No właśnie, chyba trochę za duża ta kupa. :evil_lol: Obawiam się, że dogomaniacki Śląsk wypiąłby się na nas równo przy takiej lokalizacji, chociaż nie wątpię, że miejsce bardzo ładne :loveu: . A [B]Fuka [/B]miała rację, że Poznań jest [U]prawie[/U] pośrodku... :cool3:

Link to comment
Share on other sites

Podsumowuję
Zainteresowanie udziałem w imprezie wyraziły:
INA,
Zachraniarka,
fjolka,
Anisha,
Gosia_i_Luka,
Flaire
Rita
niedźwiedzica
Jura

Ponadto na temat zlotu wypowiadły się [B]Mokka[/B], [B]Fuka[/B], [B]Nitencja[/B] i [B]Karusia[/B], ale bez deklaracji, czy chciałyby wziąć udział w imprezie.

Padły propozycje terminu
we wrześniu (głosy za: Flaire, Rita, fjolka, INA, Zach, niedźwiedzica)
w czerwcu (głosy za: Rita, Anisha, zdecydownie przeciw ze wzgledu na egzaminy: Gosia, Zach)
długi weekend majowy (za INA, Gosia; zdecydowanie przeciw fjolka, do której i ja dołączam pomimo wcześniejszej deklaracji, że mi pasuje).
Niestety Terry tylko pasuje grudzień i początek czerwca.

Link to comment
Share on other sites

pierwsze primo - chcem sie z Wami zobaczyc!!!
drugie primo - marzy mi sie las, woda i słońce - to a'propos ciepłego terminu spotkania - myślę, że można by było je jakoś podłączyć pod którąś z przyszłorocznych letnich wystaw
trzecie primo - dalej jestem za drugim spotkaniem "technicznym" - połączonym ze sciaganiem dobrego groomera na przyszłoroczną klubówkę poznańska

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jura']
Ponadto na temat zlotu wypowiadły się [B]Mokka[/B], [B]Fuka[/B], [B]Nitencja[/B] i [B]Karusia[/B], ale bez deklaracji, czy chciałyby wziąć udział w imprezie.
[/quote]
Mokka jest dość mocno przywiązana do pracy i uzależniona od niej :evil_lol: . Deklaracje mogę składać dopiero wtedy, gdy już będzie znany termin. Pod tym względem jestem (niestety) mało elastyczna. Są takie dni, kiedy na bank nie wyrwę się z roboty i już. Poza tym liczę na to, że w przyszłym roku mój Moniuś jeszcze będzie się nadawał do skakania, a terminarz zawodów jeszcze nie jest znany... Nie zawracaj sobie mną głowy. Mogę być zawodnikiem rezerwowym :lol:.

Link to comment
Share on other sites

[B]Jura[/B] - jak najbardziej ja również deklaruję chęć bycia z Wami na takowym zlocie - lecz widzę, czytajac posty,że chyba to wypali dopiero w przyszłym roku. No ale... lepiej później, niz wcale. Na Mazurach jest mnóstwo fajnych miejsc, mam tu rozeznanie dobrych lokalizacji, tylko wszystko zależy od WAS. Wiem,że daleko i nie po drodze :shake:, ale może jak się poświęci te dwa dni z urlopu - to warto w ten sposób aktywnie spędzić czas :razz:. Myslę,że nie odstępujmy od zamairu spotkania - a czas pokaże, gdzie, kiedy z kim - a po co to juz wiadomo :loveu:...

Link to comment
Share on other sites

Mnie po cichu marzy sie, ze jestem na takim zlocie, ze Zach spojrzy okiem fachowca na to moje szczęście, że spotkamy sie w takim miłym gronie, ....ale,
niestety nie moge nic przyrzekać, zalezna jestem od kierowcy (samochód mam) i Regon dluższa podróż źle znosi.
Błażejewko k.Poznania bardzo by mi odpowiadało. Jest tam faktycznie piekny teren i duuże jezioro. Mielismy tam zjazd roku więc miejsca tam sporo.
Jura, prosze mnie nie skreślać ale też na bank nie zapisywać. Jak dojdziecie do konsensusu w sprawie miejsca to będe mogła w domu drążyć temat:evil_lol:
Właściwie czas akcji jest mi obojetny, mam permanentne wakacje tylko w czasie wakacyjnym szkolnym zawsze mam wnuki ale na te 2-3 dni dam rade wyskoczyć.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kardusia'][B]Jura[/B] - jak najbardziej ja również deklaruję chęć bycia z Wami na takowym zlocie - lecz widzę, czytajac posty,że chyba to wypali dopiero w przyszłym roku. No ale... lepiej później, niz wcale. Na Mazurach jest mnóstwo fajnych miejsc, mam tu rozeznanie dobrych lokalizacji, tylko wszystko zależy od WAS. Wiem,że daleko i nie po drodze :shake:, ale może jak się poświęci te dwa dni z urlopu - to warto w ten sposób aktywnie spędzić czas :razz:. Myslę,że nie odstępujmy od zamairu spotkania - a czas pokaże, gdzie, kiedy z kim - a po co to juz wiadomo :loveu:...[/quote]
[B]Kardusia [/B]- może wydawać Ci się ze termin odległy--- jednak to jest celowe zamieszanie - chcieliśmy zrobić to w tym roku ale okazało się że każdy już mial plany- a to wystwy a to urlop---no i na wszelkie sprawy organizacyjne też było za póżno - zach mówiła że labowsko robią też ze sporym wyprzedzeniem- i faktycznie chyba tak bedzie lepiej chcemy tak dopasować temin żeby jak najwiecej osób mogło przybyć.

Link to comment
Share on other sites

[B]Borsaf[/B], [B]Ali[/B] zgłaszanie się osób jest po to, aby wiedzieć, w jakim gronie mamy ustalać miejsce i termin oraz orientacyjnie wiedzić, ile nas będzie (bo to też ma m.in. wpływ na wybór miejsca).
Chodzi o to, abyśmy razem ustalili termin, który będzie odpowiadał chcącym wziąć udział w zlocie. Jak na razie nie jest to impreza, która ma jednego organizatora przyjmującego zgłoszenia.
Jak na razie najwięcej głosów zyskał wrzesień (ja osobisie nie jestem entuzjastką tego terminu, bo Fredzia jednak dość regularnie cieknie we wrześniu).

Według mnie miejsce spotkania powinno być wybrane tak, aby jak najmniej osób było skazanych na długą podróż (lepiej poświęcic wygospodarowany czas na spotaknie niż jazdę . Dlatego, wybacz Kardusiu, ale myślę, że Mazury odpadają :shake:, bo dogomaniakom ze Śląska byłoby daleko. (Ale może oni tak kochają Mazury, że podróż przez więcej niż pół Polski im nie straszna?)
Jak popatrzyłam na mapę to wychodzi na to, że optymalnie byłoby gdzieś koło Kutna.

[B]Fuka[/B], jak już pisałam według mnie spotkanie "techniczne" z groomerem to bardzo fajny pomysł, ale kto je zorganizuje?
O jakiej letniej wystawie myślisz. O Sopocie?:evil_lol: (A może to dobry pomył. Pogody niestety nigdy i nigdzie nie będziemy pewni).

Link to comment
Share on other sites

Słuchajcie, ten Sopot to wcale niegłupia myśl. To w tym roku sprawił nam takie "lanie" ale to sie nie musi powtórzyć. Tylko...termin juz wtedy konkretny, bo to zawsze wypada tak w okolicy długiego weekendu i trzeba zarezerwowac miejsce juz teraz, a nie w przyszłym roku, bedzie wszystko zajete.
O miejscu juz musza myslec nadmorskie dziewczyny bo to musi byc dla psów:evil_lol:a z tego, co pisaliscie to wszędzie z plaży psy przeganiają:angryy: Może jest gdzies takie miejsce odludne jeszcze (ale mi sie marzy) gdzie nasze szorstki nikomu nie beda przeszkadzac?
Napewno nie jest to w środku Polski ale nad morze sie i Slązacy wybierają wiec w przyszłym roku musieliby urlopy zaplanowac pod zlot.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='borsaf']Słuchajcie, ten Sopot to wcale niegłupia myśl. [/quote]

[b]borsaf[/b] - w Sopocie to mało gdzie można wejść z psami. Zakaz wprowadzania psów na nadmorskie plaże obejmuje całą Polskę, ale tam jest wyjątkowo przestrzegany, mam w tym temacie bardzo niemiłe doświadczenia

[b]Jura[/b] - ja mam pewne obawy co do zjazdu, ale też będę chciała się na nim pokazać

Link to comment
Share on other sites

no własnie dlatego tak szybko o zlocie myślimy coby nikt się urlopikiem nie wykręcał:p i tak to mógł zaplanować aby nic nie kolidowało--- nie da się przewidzeć jedynie zdarzeń losowych...
....Ja jestem za Sierpniem - to tylko dwa dni [SIZE=1]([/SIZE] [SIZE=1]może trzy..):crazyeye: [/SIZE][SIZE=2] .[/SIZE]
wiec powinno się dać wygospodarować..
- ja też urlopik nad morzem w tym roku tak planowałam żeby pasował z Sopotem- droga powrotna w dniu wystawy.

Link to comment
Share on other sites

[B]Swallow,[/B] ja nie myślałam o samym Sopocie tylko o terminie wystawy. Piesy prosto z lub na wystawę by mogły iść. Sam zlot, oczywiście gdzies blisko ale nie w mieście.
Pewnie, ze ja mam najbliżej doPoznania ale to nie wiem czy innym odpowiada.
Co prawda Poznan jest w środeczku i ma wszędzie 300. Za granice,Berlin 300, do morza 300, do stolicy 300 i w góry,Karkonosze 300:evil_lol:

Nie wiem kiedy są wystawy w Antoninku mysliwskich, jakos tak też juz jest cieplo, moze wtedy?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='borsaf'] [B]Swallow,[/B] ja nie myślałam o samym Sopocie tylko o terminie wystawy. Piesy prosto z lub na wystawę by mogły iść. [/quote]
Jeśli termin zlotu miałby się łączyć z wystawą w Sopocie (czy inną) to proponuję PO, a nie PRZED - tak na wszelki wypadek, jakby jednak jakieś nieporozumienia między uczestnikami (tymi na 4 łapach :lol: ) się pojawiły - lepiej żeby fryzury się potargały [U]po[/U] medalach, a nie dzień czy dwa przed... :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...