Jump to content
Dogomania

Zlot Airedali i innych


Jura

Recommended Posts

  • Replies 275
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='INA']Ja jestem za Zlotem - obozem - jak najbardziej:multi:
Tylko wtedy musiał by być organizator i to na cały etat;) - żeby to wszystko do kupy złozyć:roll:[/quote]
[B]INA[/B] - to znaczy....że trza prezesa powołać, a potem mu zameldować, że zadanie zostało wykonane:evil_lol::eviltong::evil_lol:.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gosia_i_Luka']Zawsze może to być sobota, niedziela, poniedziałek, wtorek i środa. [/quote]W terminie, o którym mowa, sobota i niedziela to wystawa w Sopocie. Conajmniej zach i ja będziemy w ten weekend zajęte - zgaduję, że kilka innych osób również.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='borsaf']Teriery w sobotę, BIS w niedzielę, ale to przeciez nie przez cały dzień.[/quote]
borsaf, dochodzą jeszcze zawody PT i zawody obi, w które na pewno zach i pewnie ja też będziemy w taki czy inny sposób zaangażowane. Np. w tym roku, w dniu zawodów obi ja byłam na ringu jako tłumacz cały dzień, od 7 rano do 19 wieczorem...

Link to comment
Share on other sites

Czy mnie się zdaje, czy też termin mamy już ustalony? :lol: Spośród osób zainteresowanych zlotem, tylko [B]Filla[/B], [B]Fuka[/B] i [B]Swallow[/B] nie wypowiedziały się. Mam nadzieję, że brak oprotestowania terminu, oznacza zgodę.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gosia_i_Luka']Flaire - na wystawie i zawodach też można przecież fajną imprezkę zrobić,[/quote]
No niewątpliwie tak i wcale Was nie próbuję namówić, żeby tego nie robić, jedynie przypominam, że np. zach pewnie nie bardzo będzie mogła w imprezach podczas wystawy brać udział, bo już pisała, że niewątpliwie będzie bardzo zaangażowana w organizację zawodów, a to niestety jest bardzo pracochłonne i zajmuje naprawdę calutki dzień - w moim przypadku w tym roku w niedzielę - calutki dzień bez przerwy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jura']Czy mnie się zdaje, czy też termin mamy już ustalony? :lol: Spośród osób zainteresowanych zlotem, tylko [B]Filla[/B], [B]Fuka[/B] i [B]Swallow[/B] nie wypowiedziały się. Mam nadzieję, że brak oprotestowania terminu, oznacza zgodę.[/quote]
Ja oczywiście też się piszę. Mam nadzieję, że uda mi się w przyszłym roku uwolnic od budowy choc na chwilę... :-)

Link to comment
Share on other sites

Na airedalach [B]swallow[/B] napisała:
[quote name='swallow']
A mi już od dłuższego czasu chodzi po głowie pomysł zrobienia własnego dogomaniackiego kalendarza z naszymi piechami. Mam pomysł na złożenie takowego, chyba wiem kto mógłby to wydać, spróbuje oszacować koszty takiego przedsięwzięcia - myslę o formacie A4 - 12 stron.
[SIZE=3][B]Kto byłby chętny na taki kalendarz z własnym pieskiem na 2007r??????[/B][/SIZE][/quote]
A jakby tak połączyć pomysł [B]swallow [/B]ze zjazdem, no i przesunąć wydanie kalendarza na 2008?
Tak mi to przyszło do głowy, bo sam pomysł kalendarza bardzo mi się podoba, ale same pojedyncze/w parach erdele na zdjęciach mogą być ciut za monotonne, a jakby tak strzelić też kilka fot "grupowych" (oczywiście niekoniecznie ustawianych, im bardziej naturalne tym lepiej) to już byłoby coś! :lol:
Poza tym, jak dobrze pójdzie i będziemy mieć na zlocie naszych nadwornych super-fotografów ([B]Wind, niedzwiedzica, bosik, zadziorny[/B]) to pomyślcie jakie super foty by były w tym kalendarzu! Można by go jeszcze sprzedawać w Poznaniu 2007 i majątek zbić przy światowym ringu serdelowym! :shiny: :Poland: :shiny:
No i wtedy wychodzi kolejny plus terminu naszego zlotu - psy zaraz po wystawie będą tak pięknie zrobione jak nigdy indziej i wręcz żal by było ich nie focić na potęgę! :lol: Do tego te pejzaże w tle - plaża, morze, las... :loveu:
No i ostatnia sprawa - jaka super pamiątka po-zlotowa by nam została!

Co, może nie mam racji? :mad:

Link to comment
Share on other sites

Anisha, INA, świtny pomysł (ale macie połączenie telapatyczne ;)).
Nie jestem pewna tylko, czy możemy liczyć na wymienionych przez Anishę superfotogafów.

[quote name='Anisha'] jakie super foty by były w tym kalendarzu! Można by go jeszcze sprzedawać w Poznaniu 2007 i majątek zbić przy światowym ringu serdelowym! :shiny: :Poland: :shiny: [/quote]
W przyszłym roku w Poznaniu to juz nie będzie taki światowy ring. Zawsze jednak można się wybrać z kalendarzem do Meksyku :evil_lol:.

Braki protestów w sprawie terminu zlotu (poniedziałek, wtorek po wystawie w Sopocie, z zahaczeniem o środę) wydaje mi się powszechną akceptacją. Pora więc uśmiechnąć sie do nadmorskiej ekipy o przegadanie ew. wysądowanie miejsca :modla:.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jura']Nie jestem pewna tylko, czy możemy liczyć na wymienionych przez Anishę superfotogafów.[/quote]
Ja też nie jestem, bo [B]Wind[/B] pewnie będzie jak zawsze zapracowana, chłopaki nie całkiem erdelowe i nie wiadomo czy będzie się im chciało, ale będę :modla: :modla: :modla: :modla: :modla: robić przed [B]niedzwiedzicą[/B] żeby na pewno zaklepała czas na zjazd i mam cichutką nadzieję, że się uda, a wtedy i tak bez problemu będziemy mieć dość cudnych fot nawet na kalendarz 2008-2010! :lol: :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny, jesli tylko nie bedzie jakiegos ważnego przeciwwskazania( tfu, tfu,żeby nie zapeszyć ;)) to na zlot wybiorę się z suczami z dużą przyjemnością ( od lat bywam na wystawach sopockich ;)) aparat wezmę na pewno i na pewno bedę z nim ganiać i zdjęcia robić, bo inaczej nie potrafię :diabloti:zwłaszcza [B]po [/B]wystawie, bo jednak wolę foty z życia zamiast tych z ringu .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jura']
W przyszłym roku w Poznaniu to juz nie będzie taki światowy ring. Zawsze jednak można się wybrać z kalendarzem do Meksyku :evil_lol:.[/quote]
[quote name='Jura']Nie to, co Wind :evil_lol:.
Ale ten zlot też chyba będzie nie całkiem erdelowy :multi:[/quote]
[B]Jura[/B], ależ Ty szukasz "dziury w całym"! :mad: :cool3:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...